ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2018 Данило Мисак© 2014—2018 Данило Мисак

Всі Олімпіади Відбори й тренування Інше

Районний етап олімпіади в Києві, 2018 р.

Дата проведення: 2 грудня 2018

II (районний) етап Київської відкритої олімпіади з лінгвістики пройшов у неділю, 2 грудня, в усіх районах Києва.

Участь у заході могли взяти учні 6...11-х класів, що змагалися у двох заліках: молодшому (6...8-й класи) та старшому (9...11-й класи). Змагання для обох заліків тривало чотири години та передбачало по чотири рівноцінних задачі.

Результати олімпіади з’являтимуться в міру того, як їх надсилатимуть райони. Поки що відомі результати таких районів:

Пропонуємо переглянути також умови задач (старші класи, молодші класи), зразки розв’язань та орієнтовні критерії оцінювання.

Перед участю у змаганні ми рекомендували ознайомитися з важливою інформацією:

Відгуки (8, останній — шість днів тому)

Версія для друку

10 грудня 2018, 19:10

V Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 2 грудня 2018

V Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю, 2 грудня 2018 року, з 10:00 до 14:00 на кафедрі інтелектуальних комп’ютерних систем факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» (вул. Пушкінська, 79/2). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

Переможців олімпіади буде запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2019 року. Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку.

Пропонуємо ознайомитися з остаточними результатами змагання та розподілом місць: старші класи, молодші класи. Решту матеріалів олімпіади можна переглянути, скориставшись посиланнями праворуч.

Апеляція результатів тривала віддалено до 9 грудня.

Про час та місце вручення дипломів буде повідомлено додатково. Орієнтовно нагородження пройде у другій половині січня.

Роботи учасників: старші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Архіпов Сергій

17

6

4

6

33

Спеціалізована школа-інтернат «Обдарованість»

10

Бахишов Вагід  

0

8

5

3

16

Гімназія № 82

9

Безбородов Володимир

11

9

4

0

24

Технічний ліцей № 173

11

Брюханов Іван  

17

8

4

0

29

Гімназія № 82

10

Валькова Вікторія

4

7

1

0

12

Гімназія № 23

10

Глєбова Анастасія  

18

7

0

0

25

Ліцей № 89

9

Грабар Петро

4

9

1

0

14

Ліцей № 89

9

Гуртова Дар’я  

15

10

5

0

30

Спеціалізована школа № 156

10

Єхало Андрій  

0

12

4

0

16

Спеціалізована школа-інтернат «Обдарованість»

10

Зуб Карина  

4

7

4

0

15

Гімназія № 152

10

Ільїнська Крістіна

6

6

6

0

18

Гімназія № 152

9

Карпенко Владислав

2

7

3

0

12

Гімназія № 82

9

Каспарова Жанна

4

7

3

0

14

Гімназія № 152

10

Клименко Станіслава

4

6

3

2

15

Гімназія № 152

10

Козинюк Денис

15

15

5

0

35

Спеціалізована школа № 156

9

Козир Денис

4

10

4

0

18

Гімназія № 152

9

Колісниченко Марія  

14

11

5

1

31

Гімназія № 82

10

Корсакова Анастасія

4

8

4

0

16

Гімназія № 82

10

Котько Марія  

0

13

4

1

18

Гімназія № 82

10

Кочмар Аміна  

4

7

4

0

15

Гімназія № 82

9

Куварзін Олексій

4

12

4

0

20

Спеціалізована школа № 132

10

Купава Ростислав

6

7

3

0

16

Гімназія № 152

9

Курінний Богдан

2

5

1

0

8

Гімназія № 152

10

Лебедєва Анна  

11

11

5

1

28

Школа № 5, Первомайський

9

Лігезін Богдан

0

0

5

0

5

Гімназія № 152

10

Олійник Ксенія  

4

11

3

0

18

Спеціалізована школа № 156

11

Онопрієнко Олександра

19

15

4

0

38

Гімназія № 152

10

Пархоменко Олена  

17

9

3

3

32

Спеціалізована школа-інтернат «Обдарованість»

10

Пеліх Павло  

0

8

3

0

11

Технічний ліцей № 173

11

Пономарьов Олександр  

17

7

4

1

29

Ліцей № 89

9

Путінцев Ілля

2

8

4

0

14

Гімназія № 152

10

Рибцов Лео

2

7

4

0

13

Спеціалізована школа № 132

10

Рощупкін Дмитро

18

17

5

3

43

НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Сидоров Денис

20

15

7

0

42

Технічний ліцей № 173

11

Симоненко Михайло

14

10

4

0

28

ОСШІ «Обдарованість»

9

Сіткова Дар’я

2

6

3

0

11

Гімназія № 152

10

Таранець Ольга  

2

9

6

1

18

Гімназія № 46 ім. М. Ломоносова

11

Темненко Софія

4

8

4

0

16

Гімназія № 152

9

Філатова Аліса  

10

8

4

0

22

Гімназія № 152

9

Холодна Дар’я

8

10

5

1

24

Гімназія № 152

10

Хомініч Ганна  

20

7

6

0

33

Гімназія № 152

10

Цевба Анастасія

0

7

4

0

11

Гімназія № 82

9

Цівенко Олександр

2

7

3

0

12

Гімназія № 152

9

Чернай Вероніка

16

13

4

0

33

Ліцей № 89

10

Шабанова Марія  

19

16

6

0

41

Спеціалізована школа № 156

10

Шевченко Анна

2

9

1

0

12

Гімназія № 152

10

Шибаєва Анна

4

6

2

0

12

Гімназія № 152

10

Роботи учасників: молодші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Амер Діана

2

4

1

0

7

Спеціалізована школа № 132

7

Бабаскін Дмитро  

2

8

9

4

23

Авторська школа Бойка

8

Гаджиєв Рамік

2

7

0

3

12

Гімназія № 152

8

Голубкова Аліна

6

7

1

5

19

Спеціалізована школа № 132

7

Єловець Олександр

0

7

6

3

16

НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Ємець Катерина

8

8

2

2

20

Спеціалізована школа № 156

7

Животченко Ірина

11

13

4

5

33

Гімназія № 144

8

Звягін Єгор

0

6

4

0

10

Спеціалізована школа № 132

7

Зеленський Ярослав

2

6

2

0

10

Гімназія № 152

7

Злотник Євген

2

6

3

1

12

Спеціалізована школа № 132

7

Золотарьова Катерина  

6

7

1

0

14

Спеціалізована школа № 132

7

Ільченко Анна

4

5

1

0

10

Спеціалізована школа № 156

7

Крючков Андрій  

4

6

3

1

14

Ліцей № 89

6

Легеза Софія  

2

0

2

0

4

Спеціалізована школа № 156

8

Литвиненко Микита  

0

6

6

1

13

Спеціалізована школа № 156

7

Логачова Мілена  

2

6

1

1

10

Спеціалізована школа № 132

7

Магіліна Валерія

0

12

0

3

15

Гімназія № 152

8

Пахнутов Іоанніс

0

9

4

2

15

Спеціалізована школа № 29

6

Рощупкін Михайло

4

13

0

5

22

НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Тимченко Кирило  

8

7

2

1

18

Спеціалізована школа № 156

8

Федота Катерина

8

7

3

2

20

Спеціалізована школа № 29

6

Шульга Ксенія

2

13

7

1

23

Гімназія № 144

6

Яркін Бажен

0

8

6

4

18

Гімназія № 144

8


До фотогалереї

Версія для друку

9 грудня 2018, 19:25

IV Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 2 грудня 2018

IV Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю, 2 грудня 2018 року, з 12:00 до 16:00 в академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

Переможців олімпіади буде запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2019 року. Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку.

Участь в олімпіаді була відкритою.

Матеріали змагання можна переглянути, скориставшись посиланнями праворуч.

Результати олімпіади з’являться найближчим часом.

Версія для друку

4 грудня 2018, 01:45

II Дніпровська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 2 грудня 2018

II Дніпровська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю, 2 грудня 2018 року, з 10:00 до 14:00 у Дніпропетровському обласному ліцеї-інтернаті фізико-математичного профілю (вул. Наукова, 13). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

Переможців олімпіади буде запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2019 року. Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку.

Участь у змаганні могли взяти всі охочі школярі з Дніпропетровщини.

Ознайомитися з матеріалами олімпіади можна, скориставшись посиланнями праворуч.

Результати змагання буде оприлюднено найближчим часом.

Версія для друку

4 грудня 2018, 01:40

I Криворізька відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 2 грудня 2018

I Криворізька відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю, 2 грудня 2018 року, з 10:00 до 14:00 у гімназії № 127 (вул. Станкова, 7а). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

Переможців олімпіади буде запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2019 року. Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку.

Участь в олімпіаді могли взяти всі охочі школярі з Кривого Рогу та інших міст України.

Ви можете переглянути результати олімпіади, а також інші матеріали змагання, скориставшись посиланнями праворуч.

Версія для друку

4 грудня 2018, 01:35

12345678910