ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2018 Данило Мисак© 2014—2018 Данило Мисак

Всі Олімпіади Відбори й тренування Інше

Всі Міжнародні Київські відкриті Районний етап Шкільний етап Вінницькі відкриті Дніпровські відкриті Запорізькі відкриті Львівські відкриті Одеські відкриті Харківські відкриті Чернівецькі відкриті Інтернет-олімпіади Інші

III Українська інтернет-олімпіада з лінгвістики

Термін проведення: 26...28 січня 2018

Третя вітчизняна інтернет-олімпіада з лінгвістики буде проходити з 9:00 п’ятниці, 26 січня, до 24:00 неділі, 28 січня 2018 року. Змагання складатиметься з єдиного туру, що передбачає індивідуальну роботу учасників. Розпочати виконання можна у будь-який момент зазначеного періоду часу; здати відповіді — не пізніше ніж через 4 години після початку роботи (і щонайпізніше о 24:00 28 січня).

Олімпіада проходитиме у двох заліках — окремо для учнів старших класів (11, 10 і 9-й) та для учнів молодших класів, — але текст завдань для двох заліків буде спільним.

Участь в олімпіаді відкрита, добровільна та безкоштовна для школярів з України та зарубіжжя. Спеціальних знань для участі й успішного виступу на змаганні мати не потрібно. Текст олімпіади буде запропоновано українською та російською мовою на вибір учасника.

Для участі слід зареєструватися. Реєстрацію буде закрито 25 січня. Подальші інструкції ми надішлемо на вказану вами під час реєстрації електронну адресу вранці 26 січня.

Відгуки (7, останній — чотири дні тому)

Версія для друку

10 січня 2018, 10:35

Районний етап олімпіади в Києві, 2017 р.

Дата проведення: 3 грудня 2017

II (районний) етап Київської відкритої олімпіади з лінгвістики цього року пройшов у неділю, 3 грудня, в усіх районах Києва.

Участь у заході брали учні 6...11-х класів, що змагалися у двох заліках: молодшому (6...8-й класи) та старшому (9...11-й класи). Змагання тривало чотири години та передбачало по чотири рівноцінних задачі у кожному з заліків.

Будь ласка, ознайомтеся з важливою інформацією:

Результати олімпіади по районах з’являтимуться в міру того, як їх надсилатимуть місцеві організатори. На даний момент попередні результати надіслали всі райони, остаточні — частина:

Відгуки (48, останній — 9 грудня 2017)

Версія для друку

2 січня 2018, 22:40

II Вінницька відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 3 грудня 2017

II Вінницьку відкриту олімпіаду з лінгвістики було проведено в неділю, 3 грудня 2017 року, з 10:00 до 14:00 на факультеті математики, фізики і технологій Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського (вул. Острозького, 32, корпус № 3, ауд. 517). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

Участь могли взяти усі охочі школярі. Переможців буде запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2018 року.

Пропонуємо ознайомитися з остаточними результатами змагання. Решту матеріалів олімпіади можна завантажити, скориставшись посиланнями у правій частині сторінки.

Відгуки (7, останній — 4 грудня 2017)

Версія для друку

24 грудня 2017, 11:20

IV Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 3 грудня 2017

IV Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю, 3 грудня 2017 року, з 10:00 до 14:00 на кафедрі інтелектуальних комп’ютерних систем факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» (вул. Пушкінська, 79/2). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

До участі запрошувалися всі охочі школярі з Харківщини та інших областей України. Взяли участь у змаганні школярі з 22 навчальних закладів: 71 учень молодших класів і 66 старшокласників.

Переможців олімпіади запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2018 року (див. інформацію про те, як стати учасником київської олімпіади). Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку.

Пропонуємо ознайомитися з остаточними результатами змагання та розподілом місць: старші класи, молодші класи.

Вручення дипломів, а також подяк школам учасників, що посіли призові місця, проведено 28 грудня з 12:00 до 14:00 у тій же будівлі, де проходила олімпіада.

Роботи учасників: старші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Авдєєнко Микола

4

4

4

0

12

Гімназія № 65

9

Антонюк Анна  

6

3

3

0

12

Авторська школа Бойка

9

Антосін Микита

12

0

4

0

16

Ліцей № 89

9

Астахова Марина

0

1

9

0

10

Школа № 111

11

Ата Діана

0

0

4

0

4

Школа № 111

11

Безбородов Володимир

7

3

8

0

18

Технічний ліцей № 173

10

Бондар Семен  

0

0

5

0

5

Гімназія № 152

11

Борисенко Юлія

5

1

2

0

8

Гімназія № 172

10

Борисенко Юлія  

0

2

3

1

6

Красноградський НВК № 3

9

Волосовець Олена

2

0

4

0

6

Спеціалізована школа № 156

10

Гіблалієв Рустам  

0

1

0

0

1

Школа № 130

9

Гончаренко Валерія

0

1

2

0

3

Гімназія № 172

10

Губський Микита  

20

0

14

0

34

Гімназія № 47

9

Гуртова Дар’я  

10

0

11

0

21

Спеціалізована школа № 156

9

Даценко Софія  

0

2

0

0

2

Гімназія № 152

11

Диба Нікіта

6

0

7

0

13

Гімназія № 65

9

Дигало Ілона

0

1

4

0

5

Козачолопанський НВК

9

Дигало Катерина  

0

2

3

0

5

Козачолопанський НВК

9

Дудко Микита  

5

0

0

0

5

Школа № 130

9

Євсюкова Дар’я

18

0

5

0

23

Гімназія № 82

11

Ісачкін Павло

19

0

7

0

26

Школа № 31

11

Каменева Софія  

15

3

12

0

30

Спеціалізована школа № 156

9

Канджо Марк

0

0

6

0

6

Гімназія № 152

11

Кіслов Дмитро  

9

0

13

0

22

Гімназія № 82

10

Клименко Аліна

5

1

6

0

12

Школа № 111

11

Коваль Ілля

20

20

14

19

73

НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Колісниченко Марія

18

0

7

3

28

Гімназія № 82

9

Комаричев Андрій  

0

0

4

0

4

Гімназія № 152

11

Корсакова Анастасія  

16

0

10

0

26

Гімназія № 82

9

Костильова Анастасія  

5

3

3

0

11

Авторська школа Бойка

10

Кріпак Катерина

12

3

8

10

33

Авторська школа Бойка

10

Куварзін Олексій

0

0

9

0

9

Спеціалізована школа № 132

9

Кудінова Анастасія  

6

12

10

0

28

Спеціалізована школа № 132

10

Латишев Єгор

11

3

4

0

18

Спеціалізована школа № 132

10

Локотецька Катерина  

3

2

6

0

11

Гімназія № 82

11

Манжос Юлія

14

0

5

0

19

Авторська школа Бойка

9

Мещеряков Ян  

0

0

0

0

0

Гімназія № 65

11

Мірошниченко Владислава

7

1

7

0

15

Гімназія № 65

11

Мошкун Назар

18

0

7

0

25

Спеціалізована школа № 156

10

Обозний Максим  

20

20

17

14

71

НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Патрушева Лілія  

0

0

0

0

0

Авторська школа Бойка

9

Пенькова Дарина  

5

3

2

0

10

Гімназія № 152

11

Полежаєва Карина  

0

0

0

0

0

Авторська школа Бойка

9

Полуляхова Дар’я  

5

2

7

0

14

Ліцей № 89

9

Пономаренко Микита

3

0

8

0

11

Ліцей № 89

9

Птахіна Ірина  

2

1

4

0

7

Ліцей № 89

9

Пузирьова Олена  

2

0

0

0

2

Гімназія № 152

11

Райваховський Микола

20

17

11

0

48

Гімназія № 152

11

Решетняк Єгор

7

0

4

0

11

Гімназія № 65

9

Рибачук Ілля

0

4

2

0

6

Гімназія № 65

9

Ріяз Ліза  

0

0

5

0

5

Школа № 111

10

Савинов Єгор  

4

0

4

0

8

Гімназія № 152

11

Сидоров Денис

20

3

15

1

39

Технічний ліцей № 173

10

Сокол Людмила  

0

1

2

0

3

Ліцей № 89

9

Стадник Олеся  

0

0

0

0

0

Школа № 111

10

Сумцова Анна  

17

0

4

0

21

Гімназія № 152

11

Угрімова Тетяна  

6

0

14

0

20

Гімназія № 152

11

Федотов Артем  

0

1

2

0

3

Гімназія № 152

11

Фролова Ганна

6

0

8

0

14

Школа № 31

9

Хованський Максим  

0

0

5

0

5

Ліцей № 89

9

Холодна Дар’я

7

9

3

0

19

Гімназія № 152

9

Хоміч Ангеліна  

0

0

5

0

5

Школа № 111

11

Чепіга Валерія

13

4

7

0

24

Спеціалізована школа № 156

9

Чернай Вероніка

0

0

8

0

8

Ліцей № 89

9

Чудан Катерина  

3

0

3

0

6

Спеціалізована школа № 156

10

Шабанова Марія

10

2

6

4

22

Спеціалізована школа № 156

9

Роботи учасників: молодші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Арсентьєва Вікторія

0

7

1

5

13

Школа № 131

7

Бабаскін Дмитро  

7

6

0

4

17

Авторська школа Бойка

7

Барановський Микита

5

4

0

4

13

Ліцей № 89

8

Баришенська Вероніка

0

1

2

4

7

Спеціалізована школа № 132

6

Бахишов Вагід

9

6

11

5

31

Гімназія № 82

8

Бєльчев Всеволод

0

0

1

3

4

Спеціалізована школа № 132

6

Борщова Вікторія  

0

5

1

4

10

Спеціалізована школа № 156

7

Ванян Карина

2

0

0

3

5

Гімназія № 144

6

Варіч Валерій

0

1

3

6

10

Ліцей № 89

8

Васильченко Софія

0

0

0

4

4

Школа № 167

8

Винник Ілля  

0

3

2

4

9

Школа № 167

8

Виноградська Вероніка

3

2

1

4

10

Гімназія № 144

7

Воликова Маргарита

0

0

1

1

2

Спеціалізована школа № 132

6

Гасанова Єва  

2

2

0

4

8

Ліцей № 89

8

Герасимова Владислава

13

9

0

8

30

Ліцей № 89

7

Глєбова Анастасія

6

6

3

4

19

Ліцей № 89

8

Головкіна Тетяна

5

2

2

4

13

Ліцей № 89

8

Голубкова Аліна

1

1

2

3

7

Спеціалізована школа № 132

6

Горєва Ксенія

0

0

0

4

4

Школа № 154

7

Грабар Петро

0

1

3

4

8

Ліцей № 89

8

Євсюкова Анастасія  

5

3

0

4

12

Школа № 130

6

Животченко Ірина  

7

6

2

7

22

Гімназія № 144

7

Звєрєва Поліна  

0

6

0

9

15

Школа № 131

7

Зібницька Марія

2

0

0

3

5

Гімназія № 82

6

Злотник Євген

0

1

1

6

8

Спеціалізована школа № 132

6

Калічава Ліана

0

7

2

7

16

Школа № 131

7

Камалова Еліна

2

0

0

6

8

Гімназія № 144

6

Кім Борис  

4

2

8

5

19

Гімназія № 65

8

Козинюк Денис

18

9

0

3

30

Спеціалізована школа № 156

8

Косяченко Кристина  

17

2

1

1

21

Спеціалізована школа № 156

7

Крамаренко Уляна  

4

1

2

7

14

Спеціалізована школа № 156

7

Кушниренко Аліса

14

7

0

10

31

Ліцей № 161 «Імпульс»

8

Лебединська Анастасія

5

5

0

5

15

Гімназія № 65

8

Леснікова Поліна  

0

1

2

4

7

Гімназія № 144

7

Магіліна Валерія

0

2

1

2

5

Гімназія № 152

7

Маклюк Ганна  

0

6

0

6

12

Школа № 131

7

Мережко Поліна  

3

0

0

7

10

Ліцей № 161 «Імпульс»

6

Моісєєва Єва  

0

0

0

4

4

Гімназія № 65

6

Моргун Максим  

3

2

2

11

18

НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Нгуєн Фам  

5

0

1

6

12

Авторська школа Бойка

8

Нікулін Артем

0

0

1

1

2

Школа № 167

7

Огрізько Юлія  

3

1

7

5

16

Ліцей № 89

7

Однорогов Віталій

8

0

2

9

19

Спеціалізована школа № 156

8

Павлов Юрій

10

2

1

5

18

Школа № 130

8

Панченко Артем  

12

12

0

0

24

Школа № 167

7

Порхоменко Владислав

0

0

2

0

2

Школа № 167

7

Постельняк Софія

19

3

0

6

28

Спеціалізована школа № 156

7

Приходько Кристина

0

1

0

6

7

Школа № 154

7

Рибакіна Вікторія  

0

0

1

3

4

Гімназія № 144

7

Рощупкін Дмитро

20

12

19

16

67

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Рощупкін Михайло

20

0

3

10

33

НВК № 45 «Академічна гімназія»

5

Руденко Леонід

0

0

0

0

0

Гімназія № 144

6

Саммель Анастасія  

4

2

1

5

12

Спеціалізована школа № 156

7

Светлова Діана  

0

4

1

4

9

Гімназія № 65

6

Сеіна Вікторія

0

0

0

4

4

Гімназія № 152

7

Середа Дмитро  

12

10

0

8

30

Ліцей № 89

8

Симоненко Марія

5

1

5

6

17

Гімназія № 144

6

Симоненко Михайло

20

11

2

9

42

ОСШІ «Обдарованість»

8

Старосила Сергій  

7

2

0

0

9

Авторська школа Бойка

7

Степанов Олександр

3

0

1

5

9

Гімназія № 144

6

Тарасова Аріна  

11

8

1

4

24

Спеціалізована школа № 156

7

Трофимова Поліна  

3

4

2

5

14

Авторська школа Бойка

7

Усевич Михайло  

1

0

6

3

10

Спеціалізована школа № 132

6

Фунг Вьєт  

6

3

0

3

12

Школа № 167

8

Харченко Дарина  

2

0

1

5

8

Школа № 167

7

Цехановська Софія  

0

0

2

1

3

Гімназія № 144

7

Черниш Яна

0

1

2

2

5

Гімназія № 82

6

Чиж Дмитро  

7

4

0

3

14

Авторська школа Бойка

6

Шиліна Катерина  

5

0

0

4

9

Гімназія № 144

6

Яркін Бажен

7

5

8

4

24

Гімназія № 144

7

Ясінська Маргарита

0

0

3

5

8

Гімназія № 144

6

Версія для друку

3 січня 2018, 01:00

III Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 2 грудня 2017

III Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в суботу, 2 грудня 2017 року, з 14:00 до 18:00 в академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

До участі було запрошено усіх охочих учнів зі Львівщини та інших областей України. В олімпіаді взяли участь 23 школярі.

Ви можете переглянути остаточні результати олімпіади: старші класи, молодші класи.

Роботи учасників: старші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Андрюшко Володимир  

17

4

13

4

38

Школа-гімназія Шептицьких

11

Бережна Катерина  

16

0

11

0

27

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Білецька Діана  

20

0

14

0

34

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Блавт Катерина-Марія

20

3

14

1

38

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Бурцьо Ольга  

19

0

14

0

33

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Герега Юрій

0

2

8

0

10

Судововишнянський НВК

11

Гриськов Олександр

4

0

12

0

16

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Дигдалович Остап  

19

20

13

0

52

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Дугіна Софія  

8

1

5

0

14

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Іщак Олена

3

1

11

0

15

Кантаровська Катерина  

16

3

17

0

36

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Козак Ірина  

8

1

10

0

19

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Кудлик Олена  

20

0

12

0

32

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Кузик Олег  

20

8

16

20

64

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Михалевич Павло-Іван

0

0

14

0

14

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Мостова Марія

17

1

11

0

29

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Онишкевич Ірина

13

0

9

0

22

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Петришин Софія  

18

3

11

0

32

Школа-ліцей «Оріяна»

11

Ріжко Марія

20

3

10

0

33

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Слюзар Катерина  

20

11

14

0

45

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Шарапа Анастасія

19

2

12

0

33

НВК «Гроно»

11

Роботи учасників: молодші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Окіс Юрій  

19

12

10

9

50

Львівський фізико-математичний ліцей

8

Тимечко Максим  

12

6

2

6

26

Школа № 34 ім. М. Шашкевича

8

Версія для друку

2 січня 2018, 22:35

1234567