ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2018 Данило Мисак© 2014—2018 Данило Мисак

Всі Олімпіади Відбори й тренування Інше

Всі Міжнародні Київські відкриті Районний етап Шкільний етап Вінницькі відкриті Дніпровські відкриті Запорізькі відкриті Львівські відкриті Миколаївські відкриті Одеські відкриті Тернопільські відкриті Ужгородські відкриті Харківські відкриті Черкаські відкриті Чернівецькі відкриті Інтернет-олімпіади Інші

V Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 2 грудня 2018

V Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики пройде в неділю, 2 грудня 2018 року, з 10:00 до 14:00 на кафедрі інтелектуальних комп’ютерних систем факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» (вул. Пушкінська, 79/2). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

Переможців олімпіади буде запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2019 року. Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку.

Запрошуємо взяти участь усіх охочих школярів з Харкова, Харківщини та інших областей України. Для участі необхідно попередньо зареєструватися.

Пропонуємо також переглянути матеріали попередніх олімпіад.

Версія для друку

27 жовтня 2018, 08:15

IV Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 3 грудня 2017

IV Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю, 3 грудня 2017 року, з 10:00 до 14:00 на кафедрі інтелектуальних комп’ютерних систем факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» (вул. Пушкінська, 79/2). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

До участі запрошувалися всі охочі школярі з Харківщини та інших областей України. Взяли участь у змаганні школярі з 22 навчальних закладів: 71 учень молодших класів і 66 старшокласників.

Переможців олімпіади запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2018 року. Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку.

Пропонуємо ознайомитися з остаточними результатами змагання та розподілом місць: старші класи, молодші класи.

Вручення дипломів, а також подяк школам учасників, що посіли призові місця, проведено 28 грудня з 12:00 у тій же будівлі, де проходила олімпіада.

Роботи учасників: старші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Авдєєнко Микола

4

4

4

0

12

Гімназія № 65

9

Антонюк Анна  

6

3

3

0

12

Авторська школа Бойка

9

Антосін Микита

12

0

4

0

16

Ліцей № 89

9

Астахова Марина

0

1

9

0

10

Школа № 111

11

Ата Діана

0

0

4

0

4

Школа № 111

11

Безбородов Володимир

7

3

8

0

18

Технічний ліцей № 173

10

Бондар Семен  

0

0

5

0

5

Гімназія № 152

11

Борисенко Юлія

5

1

2

0

8

Гімназія № 172

10

Борисенко Юлія  

0

2

3

1

6

Красноградський НВК № 3

9

Волосовець Олена

2

0

4

0

6

Спеціалізована школа № 156

10

Гіблалієв Рустам  

0

1

0

0

1

Школа № 130

9

Гончаренко Валерія

0

1

2

0

3

Гімназія № 172

10

Губський Микита  

20

0

14

0

34

Гімназія № 47

9

Гуртова Дар’я  

10

0

11

0

21

Спеціалізована школа № 156

9

Даценко Софія  

0

2

0

0

2

Гімназія № 152

11

Диба Нікіта

6

0

7

0

13

Гімназія № 65

9

Дигало Ілона

0

1

4

0

5

Козачолопанський НВК

9

Дигало Катерина  

0

2

3

0

5

Козачолопанський НВК

9

Дудко Микита  

5

0

0

0

5

Школа № 130

9

Євсюкова Дар’я

18

0

5

0

23

Гімназія № 82

11

Ісачкін Павло

19

0

7

0

26

Школа № 31

11

Каменева Софія  

15

3

12

0

30

Спеціалізована школа № 156

9

Канджо Марк

0

0

6

0

6

Гімназія № 152

11

Кіслов Дмитро  

9

0

13

0

22

Гімназія № 82

10

Клименко Аліна

5

1

6

0

12

Школа № 111

11

Коваль Ілля

20

20

14

19

73

НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Колісниченко Марія

18

0

7

3

28

Гімназія № 82

9

Комаричев Андрій  

0

0

4

0

4

Гімназія № 152

11

Корсакова Анастасія  

16

0

10

0

26

Гімназія № 82

9

Костильова Анастасія  

5

3

3

0

11

Авторська школа Бойка

10

Кріпак Катерина

12

3

8

10

33

Авторська школа Бойка

10

Куварзін Олексій

0

0

9

0

9

Спеціалізована школа № 132

9

Кудінова Анастасія  

6

12

10

0

28

Спеціалізована школа № 132

10

Латишев Єгор

11

3

4

0

18

Спеціалізована школа № 132

10

Локотецька Катерина  

3

2

6

0

11

Гімназія № 82

11

Манжос Юлія

14

0

5

0

19

Авторська школа Бойка

9

Мещеряков Ян  

0

0

0

0

0

Гімназія № 65

11

Мірошниченко Владислава

7

1

7

0

15

Гімназія № 65

11

Мошкун Назар

18

0

7

0

25

Спеціалізована школа № 156

10

Обозний Максим  

20

20

17

14

71

НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Патрушева Лілія  

0

0

0

0

0

Авторська школа Бойка

9

Пенькова Дарина  

5

3

2

0

10

Гімназія № 152

11

Полежаєва Карина  

0

0

0

0

0

Авторська школа Бойка

9

Полуляхова Дар’я  

5

2

7

0

14

Ліцей № 89

9

Пономаренко Микита

3

0

8

0

11

Ліцей № 89

9

Птахіна Ірина  

2

1

4

0

7

Ліцей № 89

9

Пузирьова Олена  

2

0

0

0

2

Гімназія № 152

11

Райваховський Микола

20

17

11

0

48

Гімназія № 152

11

Решетняк Єгор

7

0

4

0

11

Гімназія № 65

9

Рибачук Ілля

0

4

2

0

6

Гімназія № 65

9

Ріяз Ліза  

0

0

5

0

5

Школа № 111

10

Савинов Єгор  

4

0

4

0

8

Гімназія № 152

11

Сидоров Денис

20

3

15

1

39

Технічний ліцей № 173

10

Сокол Людмила  

0

1

2

0

3

Ліцей № 89

9

Стадник Олеся  

0

0

0

0

0

Школа № 111

10

Сумцова Анна  

17

0

4

0

21

Гімназія № 152

11

Угрімова Тетяна  

6

0

14

0

20

Гімназія № 152

11

Федотов Артем  

0

1

2

0

3

Гімназія № 152

11

Фролова Ганна

6

0

8

0

14

Школа № 31

9

Хованський Максим  

0

0

5

0

5

Ліцей № 89

9

Холодна Дар’я

7

9

3

0

19

Гімназія № 152

9

Хоміч Ангеліна  

0

0

5

0

5

Школа № 111

11

Чепіга Валерія

13

4

7

0

24

Спеціалізована школа № 156

9

Чернай Вероніка

0

0

8

0

8

Ліцей № 89

9

Чудан Катерина  

3

0

3

0

6

Спеціалізована школа № 156

10

Шабанова Марія

10

2

6

4

22

Спеціалізована школа № 156

9

Роботи учасників: молодші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Арсентьєва Вікторія

0

7

1

5

13

Школа № 131

7

Бабаскін Дмитро  

7

6

0

4

17

Авторська школа Бойка

7

Барановський Микита

5

4

0

4

13

Ліцей № 89

8

Баришенська Вероніка

0

1

2

4

7

Спеціалізована школа № 132

6

Бахишов Вагід

9

6

11

5

31

Гімназія № 82

8

Бєльчев Всеволод

0

0

1

3

4

Спеціалізована школа № 132

6

Борщова Вікторія  

0

5

1

4

10

Спеціалізована школа № 156

7

Ванян Карина

2

0

0

3

5

Гімназія № 144

6

Варіч Валерій

0

1

3

6

10

Ліцей № 89

8

Васильченко Софія

0

0

0

4

4

Школа № 167

8

Винник Ілля  

0

3

2

4

9

Школа № 167

8

Виноградська Вероніка

3

2

1

4

10

Гімназія № 144

7

Воликова Маргарита

0

0

1

1

2

Спеціалізована школа № 132

6

Гасанова Єва  

2

2

0

4

8

Ліцей № 89

8

Герасимова Владислава

13

9

0

8

30

Ліцей № 89

7

Глєбова Анастасія

6

6

3

4

19

Ліцей № 89

8

Головкіна Тетяна

5

2

2

4

13

Ліцей № 89

8

Голубкова Аліна

1

1

2

3

7

Спеціалізована школа № 132

6

Горєва Ксенія

0

0

0

4

4

Школа № 154

7

Грабар Петро

0

1

3

4

8

Ліцей № 89

8

Євсюкова Анастасія  

5

3

0

4

12

Школа № 130

6

Животченко Ірина  

7

6

2

7

22

Гімназія № 144

7

Звєрєва Поліна  

0

6

0

9

15

Школа № 131

7

Зібницька Марія

2

0

0

3

5

Гімназія № 82

6

Злотник Євген

0

1

1

6

8

Спеціалізована школа № 132

6

Калічава Ліана

0

7

2

7

16

Школа № 131

7

Камалова Еліна

2

0

0

6

8

Гімназія № 144

6

Кім Борис  

4

2

8

5

19

Гімназія № 65

8

Козинюк Денис

18

9

0

3

30

Спеціалізована школа № 156

8

Косяченко Кристина  

17

2

1

1

21

Спеціалізована школа № 156

7

Крамаренко Уляна  

4

1

2

7

14

Спеціалізована школа № 156

7

Кушниренко Аліса

14

7

0

10

31

Ліцей № 161 «Імпульс»

8

Лебединська Анастасія

5

5

0

5

15

Гімназія № 65

8

Леснікова Поліна  

0

1

2

4

7

Гімназія № 144

7

Магіліна Валерія

0

2

1

2

5

Гімназія № 152

7

Маклюк Ганна  

0

6

0

6

12

Школа № 131

7

Мережко Поліна  

3

0

0

7

10

Ліцей № 161 «Імпульс»

6

Моісєєва Єва  

0

0

0

4

4

Гімназія № 65

6

Моргун Максим  

3

2

2

11

18

НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Нгуєн Фам  

5

0

1

6

12

Авторська школа Бойка

8

Нікулін Артем

0

0

1

1

2

Школа № 167

7

Огрізько Юлія  

3

1

7

5

16

Ліцей № 89

7

Однорогов Віталій

8

0

2

9

19

Спеціалізована школа № 156

8

Павлов Юрій

10

2

1

5

18

Школа № 130

8

Панченко Артем  

12

12

0

0

24

Школа № 167

7

Порхоменко Владислав

0

0

2

0

2

Школа № 167

7

Постельняк Софія

19

3

0

6

28

Спеціалізована школа № 156

7

Приходько Кристина

0

1

0

6

7

Школа № 154

7

Рибакіна Вікторія  

0

0

1

3

4

Гімназія № 144

7

Рощупкін Дмитро

20

12

19

16

67

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Рощупкін Михайло

20

0

3

10

33

НВК № 45 «Академічна гімназія»

5

Руденко Леонід

0

0

0

0

0

Гімназія № 144

6

Саммель Анастасія  

4

2

1

5

12

Спеціалізована школа № 156

7

Светлова Діана  

0

4

1

4

9

Гімназія № 65

6

Сеіна Вікторія

0

0

0

4

4

Гімназія № 152

7

Середа Дмитро  

12

10

0

8

30

Ліцей № 89

8

Симоненко Марія

5

1

5

6

17

Гімназія № 144

6

Симоненко Михайло

20

11

2

9

42

ОСШІ «Обдарованість»

8

Старосила Сергій  

7

2

0

0

9

Авторська школа Бойка

7

Степанов Олександр

3

0

1

5

9

Гімназія № 144

6

Тарасова Аріна  

11

8

1

4

24

Спеціалізована школа № 156

7

Трофимова Поліна  

3

4

2

5

14

Авторська школа Бойка

7

Усевич Михайло  

1

0

6

3

10

Спеціалізована школа № 132

6

Фунг Вьєт  

6

3

0

3

12

Школа № 167

8

Харченко Дарина  

2

0

1

5

8

Школа № 167

7

Цехановська Софія  

0

0

2

1

3

Гімназія № 144

7

Черниш Яна

0

1

2

2

5

Гімназія № 82

6

Чиж Дмитро  

7

4

0

3

14

Авторська школа Бойка

6

Шиліна Катерина  

5

0

0

4

9

Гімназія № 144

6

Яркін Бажен

7

5

8

4

24

Гімназія № 144

7

Ясінська Маргарита

0

0

3

5

8

Гімназія № 144

6


До фотогалереї

Версія для друку

3 січня 2018, 01:00

III Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 8 січня 2017

III Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла у неділю, 8 січня 2017 року, з 10:00 до 14:00. Місце проведення — конференц-зал готелю Iris Art (вул. Святодухівська, 6а, ст. м. «Захисників України»).

Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

До участі за умови обов’язкової попередньої реєстрації було запрошено всіх бажаючих учнів з Харківської, Полтавської, Сумської та Луганської областей, а також із Києва та Київської області. В олімпіаді взяли участь 23 школярі.

Безкоштовні проїзд, супроводження та проживання в Харкові було забезпечено для київських школярів, які протягом попереднього року показували гарні результати та проявляли інтерес до лінгвістики.

На переможців чекають участь у IV Київській відкритій олімпіаді з лінгвістики, яка відбудеться у березні 2017 року, та перспективи міжнародних поїздок.

До вашої уваги тексти олімпіади (див. посилання праворуч), а також остаточні результати змагання з розподілом місць: старші класи, молодші класи.

Роботи учасників: старші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Бадашко Олександра  

12

19

5

1

37

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Башук Марина  

18

19

9

0

46

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Боярчук Єлизавета  

9

0

5

4

18

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Ващенко Ольга  

0

19

15

3

37

Харків, гімназія № 47

10

Венгер Максим

8

11

9

0

28

Київ, ліцей № 145

9

Гамєза Ірина

17

18

9

3

47

Київ, Слов’янська гімназія

9

Жабура Яна

20

17

11

8

56

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Коваль Ілля

20

14

15

15

64

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Коляда Данило

13

14

1

7

35

Харків, ліцей № 27

11

Петрусенко Влада  

13

18

15

12

58

Київ, Новопечерська школа

9

Семків Назар  

19

19

19

15

72

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Сморцов Михайло  

0

16

3

0

19

Харків, ліцей № 27

9

Супрун Тетяна  

0

20

8

0

28

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Третьякова Катерина  

19

13

8

6

46

Київ, ліцей «Наукова зміна»

10

Тригуб Антон  

19

19

20

5

63

Київ, гімназія «Академія»

11

Уфимцева Катерина  

2

15

6

4

27

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Шапран Микита  

18

19

9

1

47

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Роботи учасників: молодші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Віткіна Анна  

18

10

16

15

59

Київ, Український фізико-математичний ліцей

8

Козинюк Денис

15

0

4

2

21

Харків, спеціалізована школа № 156

7

Обозний Максим  

16

12

9

8

45

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Рощупкін Дмитро

15

6

14

8

43

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Рощупкін Михайло  

1

2

0

1

4

Харків, спеціалізована школа № 17

4

Симоненко Михайло

14

12

16

3

45

Харків, гімназія № 23

7

Відгуки (2, останній — 21 січня 2017)

Версія для друку

5 лютого 2017, 23:20

II Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 7 листопада 2015

II Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася в суботу, 7 листопада 2015 року, у конференц-залі стадіону «Металіст». Захід розпочався о 9:45 і тривав до 14:00. Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години.

До участі було запрошено всіх бажаючих учнів 8—11-х класів із Харкова та інших регіонів України. Позмагатися, однак, могли й молодші школярі.

Паралельно з Харковом олімпіада проходила у трьох інших містах. За результатами змагання з усіх учасників сформовано команду для виступу на фінальному етапі польської олімпіади з лінгвістики, що пройде 9 квітня 2016 року у Вроцлаві.

Безкоштовні проїзд, супроводження та проживання в Харкові було забезпечено для київських школярів, які брали участь у літніх тренувальних зборах 2015 року.

До вашої уваги умови задач (українською, російською), зразки розв’язань, відеорозбір задач (див. нижче), а також критерії оцінювання.

Ви можете ознайомитися з остаточними результатами олімпіади та розподілом місць, а також із попунктними оцінками та зауваженнями до робіт.

Відеорозбір задач




Роботи учасників

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Бабич Ярослав

17

16

7

0

40

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Бадашко Олександра  

13

17

8

1

39

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Башук Марина  

14

14

8

0

36

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Бондаренко Михайло  

14

0

1

0

15

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Боярчук Єлизавета  

16

16

7

0

39

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Глущенко Інна

16

0

0

6

22

Харків, ліцей № 27

8

Гнилицька Кристина  

14

0

2

0

16

Харків, ліцей № 27

8

Дацко Вікторія  

14

14

6

0

34

Харків, ліцей № 89

10

Друзенко Єкатерина

8

0

0

0

8

Харків, ліцей № 89

10

Дубов Нікіта  

0

0

0

0

0

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Єлагін Володимир

19

12

4

3

38

Київ, ліцей № 145

11

Заможський Олексій

14

0

4

0

18

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Коваль Ілля

10

16

3

20

49

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Козін Микита  

14

0

0

0

14

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Кравцов Артур

16

16

7

0

39

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Кречко Богдан  

14

16

9

0

39

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Кудряшова Ксенія  

13

0

5

0

18

Харків, ліцей № 27

8

Кулєшова Дар’я

14

0

9

0

23

Харків, ліцей № 27

8

Лузан Микита

14

0

10

18

42

Харків, ліцей № 89

10

Лутаєнко Іван

16

0

7

0

23

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Молодцов Дмитро  

14

0

7

0

21

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Нікітіна Ірина  

13

0

0

0

13

Чугуїв, НВК № 6

10

Обозний Максим

19

15

8

1

43

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Олексіюк Іван

19

18

13

15

65

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Омельченко Владислав

9

0

1

0

10

Харків, ліцей № 27

6

Пайвін Артем

14

0

9

0

23

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Певицький Роман

11

0

2

0

13

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Попова Єлизавета  

20

0

2

1

23

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Пташний Максим

19

0

8

0

27

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Радченко Олександр

14

13

3

0

30

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Рачинський Денис  

15

15

1

0

31

Харків, гімназія № 144

11

Рибалко Поліна  

16

0

10

0

26

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Різник Валерій

13

19

9

2

43

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Рощупкін Дмитро

12

0

8

0

20

Харків, спеціалізована школа № 17

6

Світличний Єгор  

12

0

0

0

12

Харків, ліцей № 27

8

Скуріхін Роман

19

17

9

0

45

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Сладкомедов Антон  

11

15

1

0

27

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Сморцов Михайло  

17

15

3

0

35

Харків, ліцей № 27

8

Солодова Марія  

11

16

9

0

36

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Старостенко Ростислав  

14

0

1

0

15

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Степанюк Марія

19

17

10

0

46

Київ, ліцей № 145

11

Супрун Тетяна  

12

17

1

0

30

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Таршина Юлія

14

16

8

1

39

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Третьякова Катерина  

13

13

9

3

38

Київ, ліцей «Наукова зміна»

9

Уфимцева Єкатерина

14

16

10

2

42

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Уфимцева Софія  

14

0

10

0

24

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Чернобай Микола

15

8

1

0

24

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Чернобай Надія  

13

0

1

0

14

Харків, ліцей № 27

8

Шапран Микита  

12

0

8

0

20

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Шевченко Михайло  

13

14

9

0

36

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Юрко Віталій

14

13

7

0

34

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Версія для друку

17 листопада 2015, 11:50

I Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 19 жовтня 2014

I Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю, 19 жовтня 2014 року, на базі НВК № 45 «Академічна гімназія».

О 9:00 відбулося символічне відкриття олімпіади та інструктаж учасників. Сама олімпіада складалася з двох частин. На першому турі було запропоновано три задачі, тривала ця частина 2 години 45 хвилин. Другий тур складався з двох задач і тривав 2 години 15 хвилин. Між турами було зроблено півгодинну перерву, під час якої учасникам запропонували легку закуску в їдальні школи. Завершилася олімпіада о 15:00.

Максимальна оцінка за кожну з п’яти задач становила 20 балів. Текст олімпіади був спільним для всіх класів. П’ятеро учасників, що набрали максимальну суму балів, здобули право безкоштовної поїздки на національне змагання з лінгвістики однієї з європейських країн у першій половині 2015 року.

На олімпіаду було організовано централізований приїзд учасників з Києва (виїзд вранці в суботу, повернення ввечері в неділю). Проїзд, харчування та проживання в Харкові були безкоштовними для таких учнів:

  • тих, хто набрав 69 чи більше балів на I Київській відкритій олімпіаді з лінгвістики (див. результати);
  • тих, хто має диплом-відзнаку I Київської відкритої олімпіади з лінгвістики;
  • тих, хто посів I місце на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики 2014 р. (див. результати).

Склад журі олімпіади: Данило Мисак (голова), Таміла Краштан, Олександр Кукуш.

Пропонуємо ознайомитись з умовами задач олімпіади (українська мова: перший тур, другий тур; російська мова: перший тур, другий тур), зразками розв’язань на повний бал та докладними розв’язаннями з коментарями авторів задач.

До вашої уваги також результати олімпіади з розподілом місць, деталізація оцінок по кожній роботі разом із зауваженнями, а також критерії оцінювання робіт.

Роботи учасників

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

5

Сума

Навчальний заклад

Клас

Альохіна Анастасія  

20

15

18

18

19

90

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Андронов Герман  

3

1

0

6

0

10

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Бадашко Олександра  

7

5

9

6

0

27

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Балабанов Тимофій  

5

2

0

0

0

7

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Батюченко Віталій  

20

6

0

6

0

32

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Башук Марина

20

3

7

6

0

36

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Білоцерківський Володимир  

17

0

7

6

0

30

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Блінова Неллі  

19

3

0

6

0

28

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Бондаренко Михайло  

20

0

1

6

0

27

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Боярчук Єлизавета  

20

5

10

7

0

42

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Братусь Олександр  

20

5

18

9

0

52

Київ, Технічний ліцей Дніпровського району

11

Булатова Оксана  

5

2

0

3

0

10

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Валлас Олег  

20

10

10

9

0

49

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Віткіна Анна

20

5

0

6

9

40

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Воробйова Валерія  

20

3

14

3

0

40

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Глущенко Інна  

3

2

0

6

0

11

Харків, ліцей № 27

7

Гнилицька Христина  

3

2

1

6

0

12

Харків, ліцей № 27

7

Голєрова Валерія

20

4

14

12

0

50

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Долгополов Вадим

5

0

0

0

0

5

Харків, ліцей № 89

6

Донець Дмитро  

7

0

0

6

0

13

Харків, спеціалізована школа № 156

6

Дороднов Микита

7

2

1

0

0

10

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Дубов Нікіта

20

0

0

6

0

26

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Дулгер Лія  

20

5

0

6

0

31

Львів, гімназія «Евшан»

7

Заможський Олексій

20

1

9

6

0

36

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Зінченко Катерина  

20

4

0

3

4

31

Харків, гімназія № 47

7

Іванчик Георгій

20

3

15

6

0

44

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

8

Клівак Орина  

20

1

0

6

0

27

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Коваль Ілля

20

15

0

18

9

62

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Коваль Олексій

0

1

0

0

0

1

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Коляденко Павло

20

4

0

15

0

39

Київ, ліцей № 145

11

Котелевець Іван  

20

4

0

10

0

34

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Кравцов Артур  

20

12

14

9

0

55

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Красовицький Данило

19

3

9

7

0

38

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Кудрявцева Олена

7

0

2

6

0

15

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Кудряшова Ксенія  

7

0

0

6

0

13

Харків, ліцей № 27

7

Кулєшова Дар’я

20

4

8

7

0

39

Харків, ліцей № 27

7

Лутаєнко Іван  

20

0

16

6

0

42

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Мазанов Максим

20

6

12

12

2

52

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Мелентьєва Ада

20

10

20

18

18

86

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Мінаков Станіслав

19

10

20

9

0

58

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Молодцов Дмитро  

20

1

1

7

0

29

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Обозний Максим

20

3

1

6

0

30

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Олексіюк Іван

17

11

17

18

16

79

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

10

Олійник Дарина  

20

2

18

18

0

58

Київ, ліцей № 145

11

Омельченко Владислав  

20

2

0

6

0

28

Харків, ліцей № 27

5

Пайвін Артем

20

6

15

12

0

53

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Певицький Роман  

4

1

0

1

0

6

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Петриченко Олександр  

20

1

9

6

0

36

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Пилипець Аліса

4

0

0

1

0

5

Харків, ліцей № 27

5

Попова Єлизавета  

20

9

16

18

6

69

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Порохняк Володимир  

3

1

1

3

0

8

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

П’янков Антон

20

15

20

18

17

90

Київ, гімназія № 178

11

Радченко Олександр

20

0

0

6

0

26

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Ракова Ольга  

20

0

0

0

0

20

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Рибалко Поліна

20

7

9

9

16

61

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Різник Валерій

20

8

18

18

0

64

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Рожанська Уляна  

19

4

11

7

0

41

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Рощупкін Дмитро

20

3

0

7

0

30

Харків, спеціалізована школа № 17

5

Рубін Юхим

3

0

1

0

0

4

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Рудман Данило  

19

1

0

6

0

26

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Рябов Володимир

20

9

0

7

0

36

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Сальтевський Вадим

18

0

0

0

0

18

Харків, ліцей № 27

6

Саносян Олександра

20

4

1

6

0

31

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Свириновський Ілля

17

0

8

0

0

25

Харків, ліцей № 27

6

Світличний Єгор  

7

2

9

6

0

24

Харків, ліцей № 27

7

Скуріхін Роман

20

11

13

15

0

59

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Сладкомедов Антон  

20

5

0

6

0

31

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Слободянюк Денис  

20

9

0

6

0

35

Харків, ліцей № 27

7

Сморцов Михайло  

20

0

1

6

0

27

Харків, ліцей № 27

7

Солодова Марія  

20

5

1

12

0

38

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Спорова Олена  

20

4

7

15

0

46

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Старостенко Ростислав  

20

2

0

3

0

25

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Степанова Єва  

0

0

0

6

0

6

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Супрун Тетяна

20

7

14

9

0

50

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Тарасенко Анастасія

3

0

0

3

0

6

Харків, гімназія № 169

4

Тарасенко Юлія  

20

0

0

6

0

26

Харків, ліцей № 27

7

Таршина Юлія  

20

8

17

9

0

54

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Тригуб Антон

20

10

18

19

0

67

Київ, гімназія «Академія»

9

Уманський Давид

20

1

0

6

0

27

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Уфимцева Катерина

20

10

7

3

0

40

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Фармагей Сергій

3

0

1

6

0

10

Харків, ліцей № 27

6

Чернобай Микола  

6

2

12

6

0

26

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Чернобай Надія  

3

4

0

6

0

13

Харків, ліцей № 27

7

Шамаєв Микола

20

2

0

6

0

28

Харків, школа № 131

10

Шапран Микита

20

8

1

6

0

35

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Шашков Владислав

20

2

0

6

0

28

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

7

Шведченко Марія  

20

6

7

6

3

42

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Шевченко Михайло  

20

3

0

6

0

29

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Юрко Віталій

17

3

7

6

0

33

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Юрченко Валентин

20

0

0

6

0

26

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

6

Відгуки (8, останній — 20 жовтня 2014)

Версія для друку

2 листопада 2014, 00:25