ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2022 Українські змагання з лінгвістики© 2014—2022 Українські змагання з лінгвістики

Всі Олімпіади Відбори й тренування Інше

Всі Міжнародні Українські Відбірковий етап Районний етап Шкільний етап Вінницькі відкриті Дніпровські відкриті Запорізькі відкриті Криворізькі відкриті Львівські відкриті Миколаївські відкриті Одеські відкриті Тернопільські відкриті Ужгородські відкриті Харківські відкриті Чернівецькі відкриті Інтернет-олімпіади Азіатсько-Тихоокеанські Інші

IV Азіатсько-Тихоокеанська олімпіада з лінгвістики

Термін проведення: квітень 2022 р.

IV Азіатсько-Тихоокеанська олімпіада з лінгвістики (APLO) проходила для країн регіону та гостьових країн у квітні 2022 р. У змаганні брали участь учні з Гонконгу, Китаю, Південної Кореї, Малайзії, Непалу, Тайваню, Таїланду та Японії, а також на правах гостей школярі з Бразилії, Індії, Канади, Колумбії, Молдови, Румунії та України.

В Україні до участі у змаганні запрошено учнів, що стали переможцями IX Української олімпіади. Для таких учнів олімпіада APLO стала підсумковим етапом відбору на XIX Міжнародну олімпіаду. Для українців захід відбувся в суботу, 23 квітня, через інтернет.

До вашої уваги умови та розв’язки задач олімпіади, перекладені українською мовою.

Серед українських школярів медалі здобули вісім учасників:

Учасник

1

2

3

4

5

Нагорода

Кривошеєва Дар’я

18,5

14,5

16

x

6,5

55,5

Золото

Терещенко Денис

2,5

7,75

10,5

20

1,5

42,25

Срібло

Тимошенко Соломія

4

13,25

15,5

0

4,75

37,5

Срібло

Гречка Артем

18

0

18,5

0

0

36,5

Срібло

Піщимуха Валерія

10,5

10

10

0

0

30,5

Бронза

Скутар Наталія

8,5

10,25

9

0

0

27,75

Бронза

Міхновська Марія

0

14,25

12,5

0

0

26.75

Бронза

Гольдіна Олександра

2,5

5

14,5

4

0

26

Бронза

Шерепенко Єлизавета

1,5

11

11

0

1,5

25

Животченко Ірина

3,5

5,75

11

0

2

22,25

Говядіна Діана

0

7

3,5

0

0

10,5

Рябошапка Сергій

0

0

0

0

0

0

Версія для друку

26 квітня 2022, 20:05

III Азіатсько-Тихоокеанська олімпіада з лінгвістики

Термін проведення: березень — квітень 2021 р.

III Азіатсько-Тихоокеанська олімпіада з лінгвістики (APLO) проходила для країн регіону та гостьових країн у березні — квітні 2021 р. У змаганні брали участь учні з Гонконгу, Китаю, Південної Кореї, Малайзії, Тайваню та Японії, а також на правах гостей школярі з Індії, Канади, Колумбії, Румунії, Сингапуру та України.

В Україні до участі у змаганні запрошено учнів, що стали переможцями VIII Української олімпіади. Для таких учнів олімпіада APLO стала попереднім етапом відбору на XVIII Міжнародну олімпіаду. Для українців захід відбувся в неділю, 11 квітня, через інтернет.

До вашої уваги умови та розв’язки задач олімпіади, перекладені українською мовою.

Серед українських школярів медалі здобули шість учасників:

Учасник

1

2

3

4

5

Нагорода

Манвелян Михайло

17

6

19

0

0,5

42,5

Срібло

Кривошеєва Дар’я

16,5

7

0

9

9

41,5

Бронза

Гречка Артем

17,5

0

0

20

0

37,5

Бронза

Тесля Юлія

6

0

16,5

7,5

3,5

33,5

Бронза

Тимошенко Соломія

5

0

17

7

3,5

32,5

Бронза

Шкель Уляна

15

0

6,5

10

0

31,5

Бронза

Міхновська Марія

4

1

18,5

7

0

30,5

Відзнака

Матус Надія

1,5

2

18,5

2,5

5

29,5

Відзнака

Арясов Олексій

0

8

10

0

11

29

Шерепенко Єлизавета

2,5

7

2

0

13

24,5

Говядін Олександр

7

7

5

2,5

0

21,5

Виклюк Аліна

8

5

0

3,5

4,5

21

Терещенко Денис

3,5

0

14,5

0

1

19

Грицина Ярослав

1

0

18

0

0

19

Боклач Ігор

12

0

4

1,5

0

17,5

Гольдіна Олександра

8

0

5,5

0

2,5

16

Животченко Ірина

5

5

0

0

3

13

Рощупкін Дмитро

4

0

1

3,5

0

8,5

Попльонкін Давид

8

0

0

0

0

8

Леонова Віолетта

5

0

0

0

0

5

Кликавка Андрій

4

0

0

0

0

4

Беня Любов

0

0

0

0

2

2

Курін Олексій

0

0

0

0

0

0

Версія для друку

18 квітня 2021, 19:55

II Азіатсько-Тихоокеанська олімпіада з лінгвістики

Термін проведення: вересень — жовтень 2020 р.

II Азіатсько-Тихоокеанська олімпіада з лінгвістики (APLO) проходила для країн регіону та гостьових країн у вересні — жовтні 2020 р. У змаганні брали участь учні з Гонконгу, Китаю, Південної Кореї, Малайзії, Тайваню та Японії, а також на правах гостей школярі з Канади, Колумбії, Латвії, Росії та України.

В Україні до участі у змаганні запрошено учнів, що стали переможцями VII Української олімпіади та потрапили на цьогорічні тренувальні збори. Захід відбувся в неділю, 4 жовтня, у Києві на базі Українського фізико-математичного ліцею.

До вашої уваги умови та розв’язки задач олімпіади, перекладені українською мовою.

Серед українських школярів нагороди здобули вісім учасників:

Учасник

1

2

3

4

5

Нагорода

Обозний Максим

7

3,5

20

15

15,5

61

Золото

Кривошеєва Дар’я

14

17

2

8

12

53

Срібло

Тимошенко Соломія

10

6,5

0

20

16

52,5

Срібло

Столярчук Єлизавета

7,5

16,5

10

16

0

50

Срібло

Лавров Богдан

8,5

2

9,5

17

12

49

Бронза

Терещенко Денис

11,5

0

13

17

0

41,5

Бронза

Матус Надія

5

5,5

4

17

7,5

39

Бронза

Виклюк Аліна

2,5

4,5

3

15

7,5

32,5

Відзнака

Зайло Олександра

0

2,5

0

16

6,5

25

Бізюра Ольга

0

5,5

0

0

10,5

16

Версія для друку

26 жовтня 2020, 11:55

I Азіатсько-Тихоокеанська олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 5 травня 2019

I Азіатсько-Тихоокеанська олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю, 5 травня 2019 р. В Україні участь у змаганні була відкрита для тих учнів, хто потрапив на відбір до міжнародної олімпіади. Захід відбувся у Києві на базі спеціалізованої школи № 52.

Усього участь у змаганні взяли 246 учнів з Бангладешу, Китаю, Гонконгу, Індії, Японії, Малайзії, Непалу, Південної Кореї, Тайваню та України.

Пропонуємо переглянути умови та розв’язки задач олімпіади (варіант українською мовою). Решту матеріалів, включно з текстами іншими мовами, а також регламентом змагання, можна знайти на сайті APLO.

Нижче наводимо результати виступу учнів з України:

Учасник

1

2

3

4

5

Нагорода

Кривошеєва Дар’я

3

12,5

19

2

12,5

49

Золото

Столярчук Єлизавета

17

2

0

14

13,5

46,5

Поза конкурсом

Бачинська Аріна

13,5

0

17

1,5

14

46

Срібло

Петрусенко Влада

14

4,5

14

3,5

7

43

Срібло

Нікітіна Юлія

17

1,5

12

0

10,5

41

Срібло

Білик Олеся

2

4

17

1

11,5

35,5

Бронза

Петренко Святозар

14,5

2,5

16

0

0

33

Бронза

Юшко Артем

16

7

0

2

0

25

Бронза

Лавров Богдан

0

0

14

0

7,5

21,5

Бронза

Гапонюк В’ячеслав

12,5

0

0

0

5,5

18

Молибога Артемій

7

0

9

0

2

18

Гречка Артем

0

2

15

0

0

17

Горох Катерина

0

0

13

2,5

0

15,5

Тимошенко Соломія

0

6

0

1

0

7

Вінтоник Данило

3

2,5

0

0

0

5,5

Відгуки (3, останній — 25 червня 2019)

Версія для друку

15 травня 2019, 23:20