ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2017 Данило Мисак© 2014—2017 Данило Мисак

Всі Олімпіади Відбори й тренування Інше

Всі Міжнародні Київські відкриті Районний етап Шкільний етап Вінницькі відкриті Дніпровські відкриті Запорізькі відкриті Львівські відкриті Одеські відкриті Харківські відкриті Чернівецькі відкриті Інтернет-олімпіади Інші

III Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 2 грудня 2017

III Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики пройде в суботу, 2 грудня 2017 року, з 14:00 до 18:00 в академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

До участі запрошуємо усіх охочих школярів зі Львівщини та інших областей України. Щоб узяти участь у заході, потрібно завчасно зареєструватися.

Для кращої підготовки до змагання пропонуємо переглянути матеріали попередніх львівських лінгвістичних олімпіад: 2016, 2015.

Версія для друку

7 листопада 2017, 22:35

II Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 27 листопада 2016

II Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла у неділю, 27 листопада 2016 року, з 13:00 до 17:00 в академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

До участі запрошувалися всі бажаючі учні зі Львівської, Волинської та Закарпатської областей. Щоб узяти участь, потрібно було завчасно зареєструватися.

В олімпіаді взяли участь 36 учнів з 10 навчальних закладів регіону. Переможців чекає поїздка на IV Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, яка відбудеться у березні 2017 року.

Матеріали олімпіади — умови та розв’язки задач, а також критерії оцінювання — можна завантажити, скориставшись посиланнями праворуч.

До вашої уваги остаточні результати олімпіади з розподілом місць: старші класи, молодші класи.

Роботи учасників: старші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Антонюк Олександр

16

0

0

0

16

Станіславчицький НВК

9

Бажан Наталія

19

19

17

13

68

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Буриник Тетяна  

18

4

19

0

41

Стрий, школа № 9

11

Гошко Ольга  

18

2

10

0

30

Стрий, школа № 9

11

Гринів Олекса  

6

0

0

0

6

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Данів Ігор  

16

3

9

0

28

Стрий, школа № 9

11

Дячук Марія-Тереза

5

3

1

0

9

Бродівський педагогічний коледж ім. М. Шашкевича

10

Жировецька Софія  

19

7

20

0

46

Львів, школа-гімназія «Сихівська»

11

Корнієнко Віра  

2

0

12

0

14

Львівський НВК ім. В. Стуса

10

Краєвський Олександр  

6

4

14

0

24

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Кратко Денис

17

3

9

2

31

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Кузик Олег  

18

16

18

3

55

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Кузик Юрій

4

0

18

1

23

Львівська лінгвістична гімназія

11

Лещишин Максим

20

10

17

2

49

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Малошенко Анастасія

0

0

3

0

3

Львівське вище професійне училище технологій та сервісу

10

Оліщук В’ячеслав  

5

1

11

0

17

Львівська лінгвістична гімназія

10

Ріжко Марія  

12

6

12

0

30

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Сарри Лілія  

18

6

12

1

37

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Теслюк Софія  

19

9

13

0

41

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Турколяк Вікторія-Ірина  

8

5

6

0

19

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Федунишин Роман  

19

0

12

0

31

Стрий, школа № 9

11

Чернецький Володимир

17

11

17

0

45

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Шуптар Соломія  

0

0

12

0

12

Львівська лінгвістична гімназія

10

Яцук Анатолій

19

1

12

7

39

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Роботи учасників: молодші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Бердгольд Анна  

9

1

1

5

16

Львівський НВК ім. В. Стуса

8

Кирик Юстина  

4

1

1

9

15

Львівський НВК ім. В. Стуса

8

Клуннікова Ольга

11

0

1

6

18

Львівський НВК ім. В. Стуса

8

Кокор Юстин  

9

0

0

4

13

Львів, гімназія «Престиж»

8

Нашецька Яна  

10

0

2

2

14

Львівський НВК ім. В. Стуса

6

П’ятковська Олена  

3

0

0

8

11

Львівський НВК ім. В. Стуса

6

Сафронова Варвара  

10

0

0

8

18

Львівський НВК ім. В. Стуса

8

Слюзар Катерина  

13

19

3

14

49

Львівський НВК ім. В. Стуса

8

Степчук Максим

6

5

0

1

12

Станіславчицький НВК

8

Судовий Руслан

6

6

1

0

13

Станіславчицький НВК

8

Тимечко Максим  

10

9

0

9

28

Львів, школа № 34 ім. М. Шашкевича

7

Трофимович Анна  

7

11

2

0

20

Львівський НВК ім. В. Стуса

8

Відгуки (5, останній — 23 листопада 2016)

Версія для друку

17 грудня 2016, 13:35

I Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 21 листопада 2015

I Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в суботу, 21 листопада 2015 року, в академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а) з 10:00. Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години.

До участі запрошувалися всі бажаючі учні 8—11-х класів зі Львова та інших регіонів України. Позмагатися могли і молодші школярі, впевнені у своїх силах. В олімпіаді взяли участь 54 школярі.

Паралельно зі Львовом олімпіада проходила у трьох інших містах. За результатами змагання з усіх учасників сформовано команду для виступу на фінальному етапі польської олімпіади з лінгвістики, що пройде 9 квітня 2016 року у Вроцлаві. Крім того, переможців львівської олімпіади чекає поїздка на III Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, яка відбудеться у березні.

До вашої уваги умови задач львівської олімпіади, які було запропоновано також у Запоріжжі та Чернівцях: українською та російською мовами. Ознайомтеся також і зі зразками розв’язань.

Ви можете переглянути остаточні результати олімпіади з розподілом місць, ознайомитися з критеріями оцінювання та попунктними оцінками й зауваженнями до робіт.

Роботи учасників

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Антонюк Олександр

4

1

0

0

5

Станіславчицький НВК

8

Бажан Наталія

12

20

15

16

63

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Бірюкова Ольга  

6

1

0

0

7

Дрогобич, школа № 4

10

Бодрак Михайло  

6

1

1

0

8

Львів, спеціалізована школа № 28

9

Болонна Христина  

3

0

0

0

3

Дрогобич, школа № 4

10

Буриник Тетяна  

11

1

8

0

20

Стрий, школа № 9

10

Бусько Роман

2

1

4

0

7

Червоноград, школа № 12

11

Васьків Андрій  

6

19

9

0

34

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Вол Олена  

6

14

0

0

20

Львів, гімназія «Євшан»

10

Волоський Максим  

11

14

6

0

31

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Гірна Марія

13

20

19

18

70

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Гнатик Андрій

6

0

0

0

6

Львів, школа-гімназія «Сихівська»

11

Гошко Ольга  

9

15

4

0

28

Стрий, школа № 9

10

Далєвська Поліна  

5

1

0

0

6

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Данів Ігор  

5

16

0

0

21

Стрий, школа № 9

10

Дем’яновська Софія  

6

3

0

0

9

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Думінська Світлана  

8

12

8

0

28

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Дячук Марія-Тереза

7

0

0

0

7

Станіславчицький НВК

9

Єлейко Іван-Данило

12

15

0

0

27

Львів, спеціалізована школа № 28

10

Єфанов Павло

4

19

12

0

35

Київ, ліцей № 145

11

Завербний Сергій  

8

0

0

0

8

Львівський фізико-математичний ліцей

8

Кантаровська Катерина  

7

17

8

0

32

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Качмар Павло

14

3

1

0

18

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Комар Владислава  

11

13

4

11

39

Львівська лінгвістична гімназія

11

Костів Анастасія  

5

15

5

0

25

Львівська академічна гімназія

9

Краєвський Олександр  

11

18

0

0

29

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Куник Марія  

5

15

0

0

20

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Лещишин Максим

18

20

10

0

48

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Маковська Анна  

7

2

0

0

9

Червоноградська гімназія

11

Малошенко Анастасія  

3

1

0

0

4

Станіславчицький НВК

9

Марків Божена  

5

0

0

0

5

Львівська українська гуманітарна гімназія

11

Мироняк Наталія  

7

8

2

0

17

Львівська лінгвістична гімназія

9

Нестор Христина

9

7

0

0

16

Львів, спеціалізована школа № 28

11

Олач Уляна  

7

0

12

0

19

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Пастущак Ольга

11

20

19

0

50

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Петришин Софія

5

1

1

2

9

Львів, школа-ліцей «Оріяна»

9

Піпенко Анастасія  

7

13

0

0

20

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Поршньов Владислав  

5

1

1

0

7

Стрий, школа № 9

10

Ракус Оксана

7

19

0

0

26

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Стефашко Євгенія  

13

17

12

0

42

Новий Розділ, НВК «Лідер»

11

Стриковський Андрій

7

1

0

2

10

Станіславчицький НВК

9

Теплюх Юр  

9

18

14

0

41

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Тимофіїв Анастасія  

13

0

0

0

13

Львівська лінгвістична гімназія

8

Тополевський Марко-Іоан

7

1

6

0

14

Львівський фізико-математичний ліцей

8

Торчило Андрій

7

20

3

0

30

Нововолинськ, спеціалізована школа № 1

8

Торчило Тетяна

8

14

9

0

31

Нововолинськ, спеціалізована школа № 1

10

Тріска Лука  

4

0

0

0

4

Львівська академічна гімназія

11

Турій Борис  

0

17

0

0

17

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Турколяк Вікторія  

8

18

8

0

34

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Царинник Марта  

3

3

0

0

6

Львів, спеціалізована школа № 28

8

Чорна Юлія  

7

14

4

0

25

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Шаршаков Богдан

9

18

0

0

27

Червоноградська гімназія

11

Шаховська Христина  

6

2

0

0

8

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Щудло Анна

10

2

0

15

27

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Відгуки (9, останній — 12 грудня 2015)

Версія для друку

12 грудня 2015, 14:20