ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2018 Данило Мисак© 2014—2018 Данило Мисак

Всі Олімпіади Відбори й тренування Інше

IV Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 3 грудня 2017

IV Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю, 3 грудня 2017 року, з 10:00 до 14:00 на кафедрі інтелектуальних комп’ютерних систем факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» (вул. Пушкінська, 79/2). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

До участі запрошувалися всі охочі школярі з Харківщини та інших областей України. Взяли участь у змаганні школярі з 22 навчальних закладів: 71 учень молодших класів і 66 старшокласників.

Переможців олімпіади запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2018 року. Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку.

Пропонуємо ознайомитися з остаточними результатами змагання та розподілом місць: старші класи, молодші класи.

Вручення дипломів, а також подяк школам учасників, що посіли призові місця, проведено 28 грудня з 12:00 у тій же будівлі, де проходила олімпіада.

Роботи учасників: старші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Авдєєнко Микола

4

4

4

0

12

Гімназія № 65

9

Антонюк Анна  

6

3

3

0

12

Авторська школа Бойка

9

Антосін Микита

12

0

4

0

16

Ліцей № 89

9

Астахова Марина

0

1

9

0

10

Школа № 111

11

Ата Діана

0

0

4

0

4

Школа № 111

11

Безбородов Володимир

7

3

8

0

18

Технічний ліцей № 173

10

Бондар Семен  

0

0

5

0

5

Гімназія № 152

11

Борисенко Юлія

5

1

2

0

8

Гімназія № 172

10

Борисенко Юлія  

0

2

3

1

6

Красноградський НВК № 3

9

Волосовець Олена

2

0

4

0

6

Спеціалізована школа № 156

10

Гіблалієв Рустам  

0

1

0

0

1

Школа № 130

9

Гончаренко Валерія

0

1

2

0

3

Гімназія № 172

10

Губський Микита  

20

0

14

0

34

Гімназія № 47

9

Гуртова Дар’я  

10

0

11

0

21

Спеціалізована школа № 156

9

Даценко Софія  

0

2

0

0

2

Гімназія № 152

11

Диба Нікіта

6

0

7

0

13

Гімназія № 65

9

Дигало Ілона

0

1

4

0

5

Козачолопанський НВК

9

Дигало Катерина  

0

2

3

0

5

Козачолопанський НВК

9

Дудко Микита  

5

0

0

0

5

Школа № 130

9

Євсюкова Дар’я

18

0

5

0

23

Гімназія № 82

11

Ісачкін Павло

19

0

7

0

26

Школа № 31

11

Каменева Софія  

15

3

12

0

30

Спеціалізована школа № 156

9

Канджо Марк

0

0

6

0

6

Гімназія № 152

11

Кіслов Дмитро  

9

0

13

0

22

Гімназія № 82

10

Клименко Аліна

5

1

6

0

12

Школа № 111

11

Коваль Ілля

20

20

14

19

73

НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Колісниченко Марія

18

0

7

3

28

Гімназія № 82

9

Комаричев Андрій  

0

0

4

0

4

Гімназія № 152

11

Корсакова Анастасія  

16

0

10

0

26

Гімназія № 82

9

Костильова Анастасія  

5

3

3

0

11

Авторська школа Бойка

10

Кріпак Катерина

12

3

8

10

33

Авторська школа Бойка

10

Куварзін Олексій

0

0

9

0

9

Спеціалізована школа № 132

9

Кудінова Анастасія  

6

12

10

0

28

Спеціалізована школа № 132

10

Латишев Єгор

11

3

4

0

18

Спеціалізована школа № 132

10

Локотецька Катерина  

3

2

6

0

11

Гімназія № 82

11

Манжос Юлія

14

0

5

0

19

Авторська школа Бойка

9

Мещеряков Ян  

0

0

0

0

0

Гімназія № 65

11

Мірошниченко Владислава

7

1

7

0

15

Гімназія № 65

11

Мошкун Назар

18

0

7

0

25

Спеціалізована школа № 156

10

Обозний Максим  

20

20

17

14

71

НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Патрушева Лілія  

0

0

0

0

0

Авторська школа Бойка

9

Пенькова Дарина  

5

3

2

0

10

Гімназія № 152

11

Полежаєва Карина  

0

0

0

0

0

Авторська школа Бойка

9

Полуляхова Дар’я  

5

2

7

0

14

Ліцей № 89

9

Пономаренко Микита

3

0

8

0

11

Ліцей № 89

9

Птахіна Ірина  

2

1

4

0

7

Ліцей № 89

9

Пузирьова Олена  

2

0

0

0

2

Гімназія № 152

11

Райваховський Микола

20

17

11

0

48

Гімназія № 152

11

Решетняк Єгор

7

0

4

0

11

Гімназія № 65

9

Рибачук Ілля

0

4

2

0

6

Гімназія № 65

9

Ріяз Ліза  

0

0

5

0

5

Школа № 111

10

Савинов Єгор  

4

0

4

0

8

Гімназія № 152

11

Сидоров Денис

20

3

15

1

39

Технічний ліцей № 173

10

Сокол Людмила  

0

1

2

0

3

Ліцей № 89

9

Стадник Олеся  

0

0

0

0

0

Школа № 111

10

Сумцова Анна  

17

0

4

0

21

Гімназія № 152

11

Угрімова Тетяна  

6

0

14

0

20

Гімназія № 152

11

Федотов Артем  

0

1

2

0

3

Гімназія № 152

11

Фролова Ганна

6

0

8

0

14

Школа № 31

9

Хованський Максим  

0

0

5

0

5

Ліцей № 89

9

Холодна Дар’я

7

9

3

0

19

Гімназія № 152

9

Хоміч Ангеліна  

0

0

5

0

5

Школа № 111

11

Чепіга Валерія

13

4

7

0

24

Спеціалізована школа № 156

9

Чернай Вероніка

0

0

8

0

8

Ліцей № 89

9

Чудан Катерина  

3

0

3

0

6

Спеціалізована школа № 156

10

Шабанова Марія

10

2

6

4

22

Спеціалізована школа № 156

9

Роботи учасників: молодші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Арсентьєва Вікторія

0

7

1

5

13

Школа № 131

7

Бабаскін Дмитро  

7

6

0

4

17

Авторська школа Бойка

7

Барановський Микита

5

4

0

4

13

Ліцей № 89

8

Баришенська Вероніка

0

1

2

4

7

Спеціалізована школа № 132

6

Бахишов Вагід

9

6

11

5

31

Гімназія № 82

8

Бєльчев Всеволод

0

0

1

3

4

Спеціалізована школа № 132

6

Борщова Вікторія  

0

5

1

4

10

Спеціалізована школа № 156

7

Ванян Карина

2

0

0

3

5

Гімназія № 144

6

Варіч Валерій

0

1

3

6

10

Ліцей № 89

8

Васильченко Софія

0

0

0

4

4

Школа № 167

8

Винник Ілля  

0

3

2

4

9

Школа № 167

8

Виноградська Вероніка

3

2

1

4

10

Гімназія № 144

7

Воликова Маргарита

0

0

1

1

2

Спеціалізована школа № 132

6

Гасанова Єва  

2

2

0

4

8

Ліцей № 89

8

Герасимова Владислава

13

9

0

8

30

Ліцей № 89

7

Глєбова Анастасія

6

6

3

4

19

Ліцей № 89

8

Головкіна Тетяна

5

2

2

4

13

Ліцей № 89

8

Голубкова Аліна

1

1

2

3

7

Спеціалізована школа № 132

6

Горєва Ксенія

0

0

0

4

4

Школа № 154

7

Грабар Петро

0

1

3

4

8

Ліцей № 89

8

Євсюкова Анастасія  

5

3

0

4

12

Школа № 130

6

Животченко Ірина  

7

6

2

7

22

Гімназія № 144

7

Звєрєва Поліна  

0

6

0

9

15

Школа № 131

7

Зібницька Марія

2

0

0

3

5

Гімназія № 82

6

Злотник Євген

0

1

1

6

8

Спеціалізована школа № 132

6

Калічава Ліана

0

7

2

7

16

Школа № 131

7

Камалова Еліна

2

0

0

6

8

Гімназія № 144

6

Кім Борис  

4

2

8

5

19

Гімназія № 65

8

Козинюк Денис

18

9

0

3

30

Спеціалізована школа № 156

8

Косяченко Кристина  

17

2

1

1

21

Спеціалізована школа № 156

7

Крамаренко Уляна  

4

1

2

7

14

Спеціалізована школа № 156

7

Кушниренко Аліса

14

7

0

10

31

Ліцей № 161 «Імпульс»

8

Лебединська Анастасія

5

5

0

5

15

Гімназія № 65

8

Леснікова Поліна  

0

1

2

4

7

Гімназія № 144

7

Магіліна Валерія

0

2

1

2

5

Гімназія № 152

7

Маклюк Ганна  

0

6

0

6

12

Школа № 131

7

Мережко Поліна  

3

0

0

7

10

Ліцей № 161 «Імпульс»

6

Моісєєва Єва  

0

0

0

4

4

Гімназія № 65

6

Моргун Максим  

3

2

2

11

18

НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Нгуєн Фам  

5

0

1

6

12

Авторська школа Бойка

8

Нікулін Артем

0

0

1

1

2

Школа № 167

7

Огрізько Юлія  

3

1

7

5

16

Ліцей № 89

7

Однорогов Віталій

8

0

2

9

19

Спеціалізована школа № 156

8

Павлов Юрій

10

2

1

5

18

Школа № 130

8

Панченко Артем  

12

12

0

0

24

Школа № 167

7

Порхоменко Владислав

0

0

2

0

2

Школа № 167

7

Постельняк Софія

19

3

0

6

28

Спеціалізована школа № 156

7

Приходько Кристина

0

1

0

6

7

Школа № 154

7

Рибакіна Вікторія  

0

0

1

3

4

Гімназія № 144

7

Рощупкін Дмитро

20

12

19

16

67

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Рощупкін Михайло

20

0

3

10

33

НВК № 45 «Академічна гімназія»

5

Руденко Леонід

0

0

0

0

0

Гімназія № 144

6

Саммель Анастасія  

4

2

1

5

12

Спеціалізована школа № 156

7

Светлова Діана  

0

4

1

4

9

Гімназія № 65

6

Сеіна Вікторія

0

0

0

4

4

Гімназія № 152

7

Середа Дмитро  

12

10

0

8

30

Ліцей № 89

8

Симоненко Марія

5

1

5

6

17

Гімназія № 144

6

Симоненко Михайло

20

11

2

9

42

ОСШІ «Обдарованість»

8

Старосила Сергій  

7

2

0

0

9

Авторська школа Бойка

7

Степанов Олександр

3

0

1

5

9

Гімназія № 144

6

Тарасова Аріна  

11

8

1

4

24

Спеціалізована школа № 156

7

Трофимова Поліна  

3

4

2

5

14

Авторська школа Бойка

7

Усевич Михайло  

1

0

6

3

10

Спеціалізована школа № 132

6

Фунг Вьєт  

6

3

0

3

12

Школа № 167

8

Харченко Дарина  

2

0

1

5

8

Школа № 167

7

Цехановська Софія  

0

0

2

1

3

Гімназія № 144

7

Черниш Яна

0

1

2

2

5

Гімназія № 82

6

Чиж Дмитро  

7

4

0

3

14

Авторська школа Бойка

6

Шиліна Катерина  

5

0

0

4

9

Гімназія № 144

6

Яркін Бажен

7

5

8

4

24

Гімназія № 144

7

Ясінська Маргарита

0

0

3

5

8

Гімназія № 144

6


До фотогалереї

Версія для друку

3 січня 2018, 01:00

III Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 2 грудня 2017

III Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в суботу, 2 грудня 2017 року, з 14:00 до 18:00 в академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

До участі було запрошено усіх охочих учнів зі Львівщини та інших областей України. В олімпіаді взяли участь 23 школярі.

Ви можете переглянути остаточні результати олімпіади: старші класи, молодші класи.

Роботи учасників: старші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Андрюшко Володимир  

17

4

13

4

38

Школа-гімназія Шептицьких

11

Бережна Катерина  

16

0

11

0

27

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Білецька Діана  

20

0

14

0

34

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Блавт Катерина-Марія

20

3

14

1

38

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Бурцьо Ольга  

19

0

14

0

33

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Герега Юрій

0

2

8

0

10

Судововишнянський НВК

11

Гриськов Олександр

4

0

12

0

16

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Дигдалович Остап  

19

20

13

0

52

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Дугіна Софія  

8

1

5

0

14

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Іщак Олена

3

1

11

0

15

Кантаровська Катерина  

16

3

17

0

36

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Козак Ірина  

8

1

10

0

19

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Кудлик Олена  

20

0

12

0

32

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Кузик Олег  

20

8

16

20

64

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Михалевич Павло-Іван

0

0

14

0

14

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Мостова Марія

17

1

11

0

29

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Онишкевич Ірина

13

0

9

0

22

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Петришин Софія  

18

3

11

0

32

Школа-ліцей «Оріяна»

11

Ріжко Марія

20

3

10

0

33

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Слюзар Катерина  

20

11

14

0

45

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Шарапа Анастасія

19

2

12

0

33

НВК «Гроно»

11

Роботи учасників: молодші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Окіс Юрій  

19

12

10

9

50

Львівський фізико-математичний ліцей

8

Тимечко Максим  

12

6

2

6

26

Школа № 34 ім. М. Шашкевича

8

Версія для друку

2 січня 2018, 22:35

Шкільний етап олімпіади в Києві, 2017 р.

Термін проведення: жовтень — листопад 2017 р.

I (шкільний) етап олімпіади київські школярі писали протягом жовтня і листопада. Етап був розрахований на учнів 6—11-х класів.

До вашої уваги запропонований школам орієнтовний текст олімпіади: умови задач, зразки розв’язань та критерії оцінювання.

Окремо учням для ознайомлення пропонувалися короткі інструкції з оформлення роботи.

Версія для друку

30 листопада 2017, 09:50

XV Міжнародна олімпіада з лінгвістики

Термін проведення: 30 липня — 5 серпня 2017

XV Міжнародну олімпіаду з лінгвістики проведено у Дубліні, Ірландія, протягом тижня з 30 липня до 5 серпня. Олімпіада традиційно пройшла у два тури: особистий етап змагання — у вівторок, а командний — у четвер. Було передбачено і культурну програму: екскурсію мальовничими куточками Ірландії у вільний день між двома турами. Розбір задач, урочисте закриття олімпіади та нагородження учасників відбулися у п’ятницю.

Кожна країна має право відрядити на олімпіаду одну або дві команди по чотири учні. Усього у змаганні взяли участь 172 школярі з 27 країн світу. Україну було представлено на олімпіаді у четвертий раз; удруге — двома командами. Супроводжували українську делегацію п’ятеро дорослих, серед яких керівники команд, спостерігач, волонтер олімпіади та представник журі.

Перша команда


Назар Семків

Київ, ліцей № 171 «Лідер», 11-й клас


Яна Жабура
Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 11-й клас


Олег Кузик

Львівський фізико-математичний ліцей, 10-й клас


Аліна Ян
Київ, Український фізико-математичний ліцей, 11-й клас


Друга команда


Наталія Бажан
Львівський фізико-математичний ліцей, 11-й клас


Влада Петрусенко

Київ, Новопечерська школа, 9-й клас


Максим Бондаренко
Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 8-й клас


Єлизавета Столярчук
Київ, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ», 8-й клас


Супровід


Таміла Краштан

керівник першої команди, студентка ІПСА НТУУ «КПІ»


Ада Мелентьєва

керівник другої команди, студентка ІПСА НТУУ «КПІ»


Владислав Кононенко

спостерігач, учитель математики Технічного ліцею НТУУ «КПІ»


Марія Степанюк

волонтер олімпіади, студентка кібфаку КНУ ім. Т. Шевченка


Данило Мисак

член журі, програміст, Київ

Команди сформовано за результатами відбору. На жаль, Ілля Коваль (10-й клас, Харків), що виборов місце у першій команді, не ввійшов до складу делегації через перетин термінів проведення з іншою міжнародною олімпіадою.

Підсумок виступу українських школярів на особистому турі цьогорічної олімпіади підбито нижче:

Учасник

1

2

3

4

5

Місце

Нагорода

Семків Назар

16,5

0

12

11

11

50,5

48

Бронза

Петрусенко Влада

0

0

12

19

18

49

51

Відзнака

Столярчук Єлизавета

0

1,8

8

13,5

18

41,3

75

Відзнака

Ян Аліна

18

0

3

20

0

41

76...79

Відзнака

Кузик Олег

0

0

8

19,5

11

38,5

82...83

Відзнака

Бажан Наталія

0

4,2

10

10

13

37,2

84

Жабура Яна

2

0

8

15,5

2

27,5

118

Бондаренко Максим

0

0

7

8,5

6

21,5

134...135

Ознайомитись із текстом олімпіади ви можете, скориставшись посиланнями згори у правій частині сторінки. Офіційний короткий відеозвіт олімпіади розміщено на YouTube.

Детальнішу інформацію про захід можна переглянути на сайті цьогорічної олімпіади. Офіційний сайт міжнародних олімпіад з лінгвістики — ioling.org.


До фотогалереї

Відгуки (5, останній — 20 січня 2018)

Версія для друку

2 вересня 2017, 21:15

Тренувальні збори перед XV Міжнародною олімпіадою з лінгвістики

Термін проведення: 7...11 липня 2017

Із 7 до 11 липня 2017 року у Києві на базі Технічного ліцею НТУУ «КПІ» пройшли тренувальні збори перед XV Міжнародною олімпіадою з лінгвістики. До участі запрошувалися як члени команди України, так і всі бажаючі школярі, що стали призерами останньої Київської відкритої олімпіади з лінгвістики: участь у зборах була відкритою й безкоштовною.

Програма зборів:

Дата

Час

Подія

7.07,
п’ятниця

14:00...18:00

Практикум: морфологія і синтаксис

8.07,
субота

10:00...13:00

Практикум: семантика

13:00...14:00

Обід

14:00...17:00

Практикум: фонетика і фонологія

9.07,
неділя

10:00...13:00

Практикум: системи письма

13:00...14:00

Обід

14:00...17:00

Практикум: числівники

10.07,
понеділок

10:00...16:00

Особистий тур тренувальної олімпіади

13:00

Обід (під час написання робіт)

11.07,
вівторок

10:00...13:00

Командний тур тренувальної олімпіади

13:00...14:00

Обід

14:00...15:00

Розбір задач особистої та командної тренувальних олімпіад

Список відвідувачів

  1. Семків Назар Васильович (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 11-й клас);
  2. Жабура Яна Андріївна (Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 11-й клас);
  3. Кузик Олег Володимирович (Львівський фізико-математичний ліцей, 10-й клас);
  4. Ян Аліна Янівна (Київ, Український фізико-математичний ліцей, 11-й клас);
  5. Бажан Наталія Володимирівна (Львівський фізико-математичний ліцей, 11-й клас);
  6. Петрусенко Влада Віталіївна (Київ, Новопечерська школа, 9-й клас);
  7. Бондаренко Максим Денисович (Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 8-й клас);
  8. Столярчук Єлизавета Олександрівна (Київ, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ», 8-й клас);
  9. Юшко Артем Олександрович (Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 8-й клас);
  10. Лавров Богдан Дмитрович (Запоріжжя, гімназія № 28, 8-й клас);
  11. Пастарєв Павло Сергійович (Київ, ліцей № 157, 10-й клас);
  12. Лазуткін Павло Леонардович (Київ, гімназія № 153 ім. О. Пушкіна, 8-й клас);
  13. Манвелян Михайло Борисович (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 7-й клас);
  14. Позняк Дар’я Ігорівна (Київ, спеціалізована школа № 71, 11-й клас);
  15. Колісник Дмитро Олексійович (Київ, ліцей № 145, 8-й клас).

Роботи особистого туру

Ціна задачі — 20 балів.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

5

Сума

Навчальний заклад

Клас

Бажан Наталія

16

9

0

0

0

25

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Бондаренко Максим  

0

5

7

1

16

29

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

8

Жабура Яна

13

11

0

3

17

44

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Кузик Олег  

15

11

0

15

18

59

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Лавров Богдан

0

5

0

0

13

18

Гімназія № 28 (Запоріжжя)

8

Лазуткін Павло  

0

4

0

0

0

4

Гімназія № 153 ім. О. Пушкіна

8

Манвелян Михайло  

0

0

0

0

0

0

Ліцей № 171 «Лідер»

7

Пастарєв Павло

0

8

0

0

0

8

Ліцей № 157

10

Петрусенко Влада  

18

11

1

9

11

50

Новопечерська школа

9

Семків Назар  

17

12

4

13

9

55

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Столярчук Єлизавета  

0

10

2

4

15

31

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

8

Юшко Артем

13

6

0

6

1

26

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

8

Ян Аліна

19

7

7

2

19

54

Український фізико-математичний ліцей

11

Роботи командного туру

Ціна задачі — 100 балів.

Команда

Результат

Навчальний заклад

Клас

Команда № 1: Семків, Жабура, Кузик, Ян

28

Київ + Львів

11, 10

Команда № 2: Бажан, Петрусенко, Бондаренко, Столярчук

8

Київ + Львів

8, 11, 9

Юшко, Лавров, Пастарєв, Лазуткін, Манвелян, Колісник

22

Київ + Запоріжжя

8, 10, 7

Версія для друку

27 липня 2017, 14:15

12345678910