ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2019 Данило Мисак© 2014—2019 Данило Мисак

Всі Олімпіади Відбори й тренування Інше

III Запорізька відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 3 грудня 2017

III Запорізька відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла 3 грудня 2017 р. у гімназії № 28 на тих самих засадах та за тими самими текстами, що й інші регіональні лінгвістичні олімпіади на цих вихідних (зокрема — львівська). Результати змагання можна завантажити за посиланнями праворуч; сайт олімпіади — s28.zp.ua/matholymp.

Версія для друку

22 березня 2018, 14:40

III Чернівецька відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 3 грудня 2017

III Чернівецька відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла 3 грудня 2017 р. на факультеті математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича на тих самих засадах та за тими самими текстами, що й інші регіональні лінгвістичні олімпіади на цих вихідних (зокрема — львівська).

Оскільки результати олімпіади не дозволили виділити найсильніших школярів для формування команди Чернівців на березневу Київську відкриту олімпіаду, між переможцями у старших класах було проведено додатковий тур змагання.

Результати олімпіади та матеріали додаткового туру розміщено за посиланнями праворуч. Сайт чернівецької олімпіади — olimp.free-lib.com.

Версія для друку

22 березня 2018, 13:45

Районний етап олімпіади в Києві, 2017 р.

Дата проведення: 3 грудня 2017

II (районний) етап Київської відкритої олімпіади з лінгвістики цього року пройшов у неділю, 3 грудня, в усіх районах Києва.

Участь у заході брали учні 6...11-х класів, що змагалися у двох заліках: молодшому (6...8-й класи) та старшому (9...11-й класи). Змагання тривало чотири години та передбачало по чотири рівноцінних задачі у кожному з заліків.

Будь ласка, ознайомтеся з важливою інформацією:

Остаточні результати олімпіади наведено нижче:

Відгуки (48, останній — 9 грудня 2017)

Версія для друку

28 лютого 2018, 11:40

II Вінницька відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 3 грудня 2017

II Вінницьку відкриту олімпіаду з лінгвістики було проведено в неділю, 3 грудня 2017 року, з 10:00 до 14:00 на факультеті математики, фізики і технологій Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського (вул. Острозького, 32, корпус № 3, ауд. 517). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

Участь в олімпіаді взяли 25 школярів. Пропонуємо переглянути результати.

Переможців олімпіади запрошено представляти команду Вінниці на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2018 року.

Ознайомитися з умовами та розв’язками задач, а також із критеріями оцінювання можна, скориставшись посиланнями у правій частині сторінки.


До фотогалереї

Відгуки (7, останній — 4 грудня 2017)

Версія для друку

24 грудня 2017, 11:20

IV Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 3 грудня 2017

IV Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в неділю, 3 грудня 2017 року, з 10:00 до 14:00 на кафедрі інтелектуальних комп’ютерних систем факультету соціально-гуманітарних технологій НТУ «ХПІ» (вул. Пушкінська, 79/2). Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години окремо у двох заліках: паралелі 9...11-х класів і паралелі 6...8-х класів.

До участі запрошувалися всі охочі школярі з Харківщини та інших областей України. Взяли участь у змаганні школярі з 22 навчальних закладів: 71 учень молодших класів і 66 старшокласників.

Переможців олімпіади запрошено на всеукраїнський етап змагання — Київську відкриту олімпіаду, — яка пройде у березні 2018 року. Найсильніші за її підсумками школярі представлять країну на Міжнародній олімпіаді з лінгвістики влітку.

Пропонуємо ознайомитися з остаточними результатами змагання та розподілом місць: старші класи, молодші класи.

Вручення дипломів, а також подяк школам учасників, що посіли призові місця, проведено 28 грудня з 12:00 у тій же будівлі, де проходила олімпіада.

Роботи учасників: старші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Авдєєнко Микола

4

4

4

0

12

Гімназія № 65

9

Антонюк Анна  

6

3

3

0

12

Авторська школа Бойка

9

Антосін Микита

12

0

4

0

16

Ліцей № 89

9

Астахова Марина

0

1

9

0

10

Школа № 111

11

Ата Діана

0

0

4

0

4

Школа № 111

11

Безбородов Володимир

7

3

8

0

18

Технічний ліцей № 173

10

Бондар Семен  

0

0

5

0

5

Гімназія № 152

11

Борисенко Юлія

5

1

2

0

8

Гімназія № 172

10

Борисенко Юлія  

0

2

3

1

6

Красноградський НВК № 3

9

Волосовець Олена

2

0

4

0

6

Спеціалізована школа № 156

10

Гіблалієв Рустам  

0

1

0

0

1

Школа № 130

9

Гончаренко Валерія

0

1

2

0

3

Гімназія № 172

10

Губський Микита  

20

0

14

0

34

Гімназія № 47

9

Гуртова Дар’я  

10

0

11

0

21

Спеціалізована школа № 156

9

Даценко Софія  

0

2

0

0

2

Гімназія № 152

11

Диба Нікіта

6

0

7

0

13

Гімназія № 65

9

Дигало Ілона

0

1

4

0

5

Козачолопанський НВК

9

Дигало Катерина  

0

2

3

0

5

Козачолопанський НВК

9

Дудко Микита  

5

0

0

0

5

Школа № 130

9

Євсюкова Дар’я

18

0

5

0

23

Гімназія № 82

11

Ісачкін Павло

19

0

7

0

26

Школа № 31

11

Каменева Софія  

15

3

12

0

30

Спеціалізована школа № 156

9

Канджо Марк

0

0

6

0

6

Гімназія № 152

11

Кіслов Дмитро  

9

0

13

0

22

Гімназія № 82

10

Клименко Аліна

5

1

6

0

12

Школа № 111

11

Коваль Ілля

20

20

14

19

73

НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Колісниченко Марія

18

0

7

3

28

Гімназія № 82

9

Комаричев Андрій  

0

0

4

0

4

Гімназія № 152

11

Корсакова Анастасія  

16

0

10

0

26

Гімназія № 82

9

Костильова Анастасія  

5

3

3

0

11

Авторська школа Бойка

10

Кріпак Катерина

12

3

8

10

33

Авторська школа Бойка

10

Куварзін Олексій

0

0

9

0

9

Спеціалізована школа № 132

9

Кудінова Анастасія  

6

12

10

0

28

Спеціалізована школа № 132

10

Латишев Єгор

11

3

4

0

18

Спеціалізована школа № 132

10

Локотецька Катерина  

3

2

6

0

11

Гімназія № 82

11

Манжос Юлія

14

0

5

0

19

Авторська школа Бойка

9

Мещеряков Ян  

0

0

0

0

0

Гімназія № 65

11

Мірошниченко Владислава

7

1

7

0

15

Гімназія № 65

11

Мошкун Назар

18

0

7

0

25

Спеціалізована школа № 156

10

Обозний Максим  

20

20

17

14

71

НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Патрушева Лілія  

0

0

0

0

0

Авторська школа Бойка

9

Пенькова Дарина  

5

3

2

0

10

Гімназія № 152

11

Полежаєва Карина  

0

0

0

0

0

Авторська школа Бойка

9

Полуляхова Дар’я  

5

2

7

0

14

Ліцей № 89

9

Пономаренко Микита

3

0

8

0

11

Ліцей № 89

9

Птахіна Ірина  

2

1

4

0

7

Ліцей № 89

9

Пузирьова Олена  

2

0

0

0

2

Гімназія № 152

11

Райваховський Микола

20

17

11

0

48

Гімназія № 152

11

Решетняк Єгор

7

0

4

0

11

Гімназія № 65

9

Рибачук Ілля

0

4

2

0

6

Гімназія № 65

9

Ріяз Ліза  

0

0

5

0

5

Школа № 111

10

Савинов Єгор  

4

0

4

0

8

Гімназія № 152

11

Сидоров Денис

20

3

15

1

39

Технічний ліцей № 173

10

Сокол Людмила  

0

1

2

0

3

Ліцей № 89

9

Стадник Олеся  

0

0

0

0

0

Школа № 111

10

Сумцова Анна  

17

0

4

0

21

Гімназія № 152

11

Угрімова Тетяна  

6

0

14

0

20

Гімназія № 152

11

Федотов Артем  

0

1

2

0

3

Гімназія № 152

11

Фролова Ганна

6

0

8

0

14

Школа № 31

9

Хованський Максим  

0

0

5

0

5

Ліцей № 89

9

Холодна Дар’я

7

9

3

0

19

Гімназія № 152

9

Хоміч Ангеліна  

0

0

5

0

5

Школа № 111

11

Чепіга Валерія

13

4

7

0

24

Спеціалізована школа № 156

9

Чернай Вероніка

0

0

8

0

8

Ліцей № 89

9

Чудан Катерина  

3

0

3

0

6

Спеціалізована школа № 156

10

Шабанова Марія

10

2

6

4

22

Спеціалізована школа № 156

9

Роботи учасників: молодші класи

Нижче наведено посилання на відскановані роботи молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Арсентьєва Вікторія

0

7

1

5

13

Школа № 131

7

Бабаскін Дмитро  

7

6

0

4

17

Авторська школа Бойка

7

Барановський Микита

5

4

0

4

13

Ліцей № 89

8

Баришенська Вероніка

0

1

2

4

7

Спеціалізована школа № 132

6

Бахишов Вагід

9

6

11

5

31

Гімназія № 82

8

Бєльчев Всеволод

0

0

1

3

4

Спеціалізована школа № 132

6

Борщова Вікторія  

0

5

1

4

10

Спеціалізована школа № 156

7

Ванян Карина

2

0

0

3

5

Гімназія № 144

6

Варіч Валерій

0

1

3

6

10

Ліцей № 89

8

Васильченко Софія

0

0

0

4

4

Школа № 167

8

Винник Ілля  

0

3

2

4

9

Школа № 167

8

Виноградська Вероніка

3

2

1

4

10

Гімназія № 144

7

Воликова Маргарита

0

0

1

1

2

Спеціалізована школа № 132

6

Гасанова Єва  

2

2

0

4

8

Ліцей № 89

8

Герасимова Владислава

13

9

0

8

30

Ліцей № 89

7

Глєбова Анастасія

6

6

3

4

19

Ліцей № 89

8

Головкіна Тетяна

5

2

2

4

13

Ліцей № 89

8

Голубкова Аліна

1

1

2

3

7

Спеціалізована школа № 132

6

Горєва Ксенія

0

0

0

4

4

Школа № 154

7

Грабар Петро

0

1

3

4

8

Ліцей № 89

8

Євсюкова Анастасія  

5

3

0

4

12

Школа № 130

6

Животченко Ірина  

7

6

2

7

22

Гімназія № 144

7

Звєрєва Поліна  

0

6

0

9

15

Школа № 131

7

Зібницька Марія

2

0

0

3

5

Гімназія № 82

6

Злотник Євген

0

1

1

6

8

Спеціалізована школа № 132

6

Калічава Ліана

0

7

2

7

16

Школа № 131

7

Камалова Еліна

2

0

0

6

8

Гімназія № 144

6

Кім Борис  

4

2

8

5

19

Гімназія № 65

8

Козинюк Денис

18

9

0

3

30

Спеціалізована школа № 156

8

Косяченко Кристина  

17

2

1

1

21

Спеціалізована школа № 156

7

Крамаренко Уляна  

4

1

2

7

14

Спеціалізована школа № 156

7

Кушниренко Аліса

14

7

0

10

31

Ліцей № 161 «Імпульс»

8

Лебединська Анастасія

5

5

0

5

15

Гімназія № 65

8

Леснікова Поліна  

0

1

2

4

7

Гімназія № 144

7

Магіліна Валерія

0

2

1

2

5

Гімназія № 152

7

Маклюк Ганна  

0

6

0

6

12

Школа № 131

7

Мережко Поліна  

3

0

0

7

10

Ліцей № 161 «Імпульс»

6

Моісєєва Єва  

0

0

0

4

4

Гімназія № 65

6

Моргун Максим  

3

2

2

11

18

НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Нгуєн Фам  

5

0

1

6

12

Авторська школа Бойка

8

Нікулін Артем

0

0

1

1

2

Школа № 167

7

Огрізько Юлія  

3

1

7

5

16

Ліцей № 89

7

Однорогов Віталій

8

0

2

9

19

Спеціалізована школа № 156

8

Павлов Юрій

10

2

1

5

18

Школа № 130

8

Панченко Артем  

12

12

0

0

24

Школа № 167

7

Порхоменко Владислав

0

0

2

0

2

Школа № 167

7

Постельняк Софія

19

3

0

6

28

Спеціалізована школа № 156

7

Приходько Кристина

0

1

0

6

7

Школа № 154

7

Рибакіна Вікторія  

0

0

1

3

4

Гімназія № 144

7

Рощупкін Дмитро

20

12

19

16

67

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Рощупкін Михайло

20

0

3

10

33

НВК № 45 «Академічна гімназія»

5

Руденко Леонід

0

0

0

0

0

Гімназія № 144

6

Саммель Анастасія  

4

2

1

5

12

Спеціалізована школа № 156

7

Светлова Діана  

0

4

1

4

9

Гімназія № 65

6

Сеіна Вікторія

0

0

0

4

4

Гімназія № 152

7

Середа Дмитро  

12

10

0

8

30

Ліцей № 89

8

Симоненко Марія

5

1

5

6

17

Гімназія № 144

6

Симоненко Михайло

20

11

2

9

42

ОСШІ «Обдарованість»

8

Старосила Сергій  

7

2

0

0

9

Авторська школа Бойка

7

Степанов Олександр

3

0

1

5

9

Гімназія № 144

6

Тарасова Аріна  

11

8

1

4

24

Спеціалізована школа № 156

7

Трофимова Поліна  

3

4

2

5

14

Авторська школа Бойка

7

Усевич Михайло  

1

0

6

3

10

Спеціалізована школа № 132

6

Фунг Вьєт  

6

3

0

3

12

Школа № 167

8

Харченко Дарина  

2

0

1

5

8

Школа № 167

7

Цехановська Софія  

0

0

2

1

3

Гімназія № 144

7

Черниш Яна

0

1

2

2

5

Гімназія № 82

6

Чиж Дмитро  

7

4

0

3

14

Авторська школа Бойка

6

Шиліна Катерина  

5

0

0

4

9

Гімназія № 144

6

Яркін Бажен

7

5

8

4

24

Гімназія № 144

7

Ясінська Маргарита

0

0

3

5

8

Гімназія № 144

6


До фотогалереї

Версія для друку

3 січня 2018, 01:00

12345678910