ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2017 Данило Мисак© 2014—2017 Данило Мисак

Всі Олімпіади Відбори й тренування Інше

Лінгвістичний бій

Дата проведення: 4 липня 2015

Експериментальне змагання під назвою «лінгвістичний бій» відбулося в суботу, 4 липня, у школі № 52. Захід проходив за правилами математичних боїв.

Участь у бою могли взяти всі бажаючі учні (включно з випускниками 11-х класів) за умови попередньої реєстрації. Див. список зареєстрованих.

З зареєстрованих учасників організатори сформували дві команди, приблизно рівних за рівнем і віковим складом. Команди змагалися між собою. Учасникам було запропоновано розв’язати 8 задач протягом 3 годин (з 10:00 до 13:00). Сам бій тривав іще чотири години. Окремі (простіші) задачі було дозволено доповідати лише молодшим учням.

Розподіл на команди:

  • Команда α: Мелентьєва (капітан), Олексіюк (заступник капітана), Гінкул, Манвелян, Третьякова, Чернікова.
  • Команда Ω: П’янков (капітан), Степанюк (заступниця капітана), Єлагін, Ківва, Коваль, Коляденко.

Бій завершився з рахунком 41:52 на користь команди «Омега» (див. протокол).

Пропонуємо переглянути умови та розв’язки задач бою.

Відгуки (6, останній — 27 квітня 2015)

Версія для друку

4 липня 2015, 20:20

Тренувальна поїздка в Польщу, літо 2015 р.

Термін проведення: 12...16 червня 2015

Цього літа учасники першої команди України на міжнародній олімпіаді Ада Мелентьєва, Іван Олексіюк та Антон П’янков (див. склад команд) відвідали підготовчі збори польських школярів, що проходили протягом кількох днів у Вроцлаві.

На зборах українці прослухали лекції про системи числення та класифікацію звуків польською мовою, а також лекцію про штучні мови англійською. Крім того, учні мали змогу попрактикуватися в розв’язуванні задач у командному форматі.

Крім офіційної частини, поїздка передбачала прогулянки Вроцлавом та спілкування з польськими школярами та викладачами.

Версія для друку

24 червня 2015, 20:00

Додатковий відбір на XIII Міжнародну олімпіаду з лінгвістики

Дата проведення: 7 червня 2015

Формат київської олімпіади 2015 року не передбачав проведення відбіркових зборів, однак через неможливість вчасно оформити документи для одного з відібраних учасників знадобилося провести додатковий тур між двома запасними членами команди. Для туру було використано доволі складний комплект з чотирьох задач, кожну з яких свого часу пропонували на міжнародній олімпіаді. Робота тривала 5 годин.

За результатами туру право представляти Україну на XIII Міжнародній олімпіаді з лінгвістики виборов Володимир Єлагін.

Результати та роботи учасників

Ціна задачі — 20 балів.

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Єлагін Володимир  

9

15

2

6

32

Київ, ліцей № 145

10

Третьякова Катерина  

7

10

0

5

22

Київ, ліцей «Наукова зміна»

8

Версія для друку

22 червня 2015, 20:50

Тренувальна поїздка на тур Латвійської олімпіади з лінгвістики 2015 р.

Термін проведення: 3...7 квітня 2015

До поїздки в Ригу для участі в другому турі чергової Латвійської лінгвістичної олімпіади було запрошено переможців I Харківської відкритої олімпіади з лінгвістики:


Анастасія Альохіна

Київ, ліцей № 171 «Лідер», 11-й клас


Антон П’янков

Київ, гімназія № 178, 11-й клас


Ада Мелентьєва

Київ, ліцей № 171 «Лідер», 11-й клас


Іван Олексіюк

Київ, ліцей № 171 «Лідер», 10-й клас


Антон Тригуб

Київ, гімназія «Академія», 9-й клас

Супроводжував команду Данило Мисак.

Тур пройшов 4 квітня. Крім участі в олімпіаді у програмі поїздки передбачено заняття з розбором задач туру, а також кілька екскурсій по Ризі та Латвії.

Задачі для всіх класів були спільними, учасників просили розв’язати п’ять задач за п’ять годин. Ада Мелентьєва, Антон П’янков та Іван Олексіюк показали відповідно перший, третій та четвертий абсолютний результати серед усіх, хто брав участь у турі. При цьому Ада не втратила жодного очка, набравши 100 балів зі 100, і отримала приз за найкраще розв’язання відразу трьох задач. Ще одну задачу найкраще розв’язала Анастасія Альохіна. Дев’ятикласник Антон Тригуб показав непоганий результат, набравши 63 бали і здобувши в загальному по всіх класах заліку похвальну грамоту олімпіади.

Версія для друку

6 квітня 2015, 06:45

II Київська відкрита олімпіада з лінгвістики

Термін проведення: 14...15 березня 2015

II Київська відкрита олімпіада з лінгвістики проходила в суботу і неділю, 14 і 15 березня 2015 р., у спеціалізованій школі № 52. Командний тур проведено 14 березня з 15:45, особистий — 15 березня з 9:45. Для участі в особистому турі брати участь у командному було не обов’язково.

Особистий тур проходив окремо у двох заліках: для молодших класів і для старших. У заліку для молодших класів мали право змагатися учні, що навчаються у класах, не старших за 8-й. У заліку для старших класів мали право змагатися учні, що навчаються у 9, 10 або 11-му класі. Молодшим класам було запропоновано 4 задачі для розв’язування протягом 4 годин. Старшим класам запропоновано 5 задач на 5 годин.

Командний тур проходив письмово в єдиному заліку. Тур тривав 2 години. Одну й ту саму задачу на розсуд команди може розв’язувати і записувати відразу кілька її членів. Але результат роботи по кожній задачі — це один зв’язний текст розв’язку (можливо, записаний у кількох частинах на кількох аркушах). Команда мала складатися з трьох або чотирьох учнів.

Учасники командного туру

Учасник

Команда

Навчальний заклад

Клас

Альохіна Анастасія Олексіївна

А, А і А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Андрейчук Анастасія Віталіївна

А, А і не А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Артамонова Катерина Євгенівна

Омега

Школа № 328

7

Афендіков Денис Дмитрович

Тау

Петрівська ЗОШ

8

Башук Марина Дмитрівна

Харків-далет

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Бойко Володимир Валерійович

Брати і сестри

Обласний ліцей-інтернат, Дніпропетровськ

9

Бойко Олександра Валеріївна

Брати і сестри

Школа № 20, Дніпропетровськ

11

Бондаренко Сергій Андрійович

52-четвер

Спеціалізована школа № 52

10

Бушовська Анастасія Миколаївна

Омікрон

Ліцей «Інтелект»

11

Варнов Олег Олександрович

52-четвер

Спеціалізована школа № 52

10

Вахітов Богдан Володимирович

НЗ-8

Ліцей «Наукова зміна»

8

Вертелецький Владислав Юрійович

УФМЛ

Український фізико-математичний ліцей

10

Волкова Катерина Дмитрівна

Омега

Спеціалізована школа № 53

7

Волошин Сергій Віталійович

Тернопіль

Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого

6

Воробйова Валерія Костянтинівна

Харків-ламед

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Гаврилов Сергій Дмитрович

УФМЛ

Український фізико-математичний ліцей

10

Гаращук Дар’я Сергіївна

НЗ-8

Ліцей «Наукова зміна»

8

Гінкул Анна Олександрівна

НЗ-8

Ліцей «Наукова зміна»

8

Гічко Анастасія Олексіївна

ТЛ-гамма

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Гольдштейн Михайло Ігорович

НЗ-каппа

Ліцей «Наукова зміна»

10

Горбешко Олексій Костянтинович

52-четвер

Спеціалізована школа № 52

11

Горолюк Дмитро Євгенійович

ТЛ-гамма

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Грабовська Олена Дмитрівна

ТЛ-гамма

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Гунько Олександр Сергійович

178-дельта

Гімназія № 178

10

Денисенко Анна Русланівна

52

Спеціалізована школа № 52

8

Деньга Анастасія Євгенівна

ТЛ-гамма

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Дзюняк Захар Андрійович

ТЛ-дзета

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Драгомирова Марія Валеріївна

Ксі

Гімназія № 143

9

Єлагін Володимир Олексійович

145

Ліцей № 145

10

Жидик Ярослав Олегович

Тернопіль

Школа № 16 ім. В. Левицького

10

Зайчук Ілля Костянтинович

178-дельта

Гімназія № 178

10

Іванов Михайло Максимович

ТЛ-11

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Іванчик Георгій Павлович

Тау

Ліцей № 171 «Лідер»

8

Івлев Антон Володимирович

«Престиж»

Ліцей «Престиж»

6

Ілляш Олена Максимівна

Авіакосмічний ліцей плюс

Авіакосмічний ліцей НАУ

8

Казанін Степан Сергійович

А, А і не А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Капелюш Анастасія Вікторівна

Запоріжжя

Запорізький технічний ліцей

10

Ківва Ярослав Сергійович

Лідер-10

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Климчук Никита Олегович

Омега

Ліцей № 142

7

Коваль Ілля Андрійович

Харків-ламед

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Корома Андрій Васильович

«Престиж»

Ліцей «Престиж»

6

Корома Максим Васильович

«Престиж»

Ліцей «Престиж»

6

Косюк Іван Юрійович

Лідер-10

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Кошіль Михайло Сергійович

145

Ліцей № 145

10

Кравцов Артур Андрійович

Харків-ламед

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Кузьмин Михайло Юрійович

ТЛ-дзета

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Кучеренко Анастасія Олегівна

А, А і А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Ланда Вікторія Вадимівна

52

Спеціалізована школа № 52

8

Лештаєв Олександр Олексійович

Сигма

Ліцей «Престиж»

6

Литвин Антон Геннадійович

ТЛ-віта

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Лозицький Олексій Олександрович

ТЛ-віта

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Лозовий Борис Юрійович

ТЛ-чит

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Львович Федір Вячеславович

Новопечерська школа плюс

Гімназія № 86 «Консул»

7

Макаров Борис Євгенійович

НЗ-каппа

Ліцей «Наукова зміна»

10

Макаров Іван Максимович

ТЛ-дзета

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Маліцька Марія Михайлівна

145

Ліцей № 145

10

Масаутова Софія Тимурівна

«Перспектива»

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива»

6

Мелентьєва Ада Денисівна

А, А і не А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Мінаков Станіслав Сергійович

Харків-алеф

НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Мірошник Дмитро Віталійович

52-четвер

Спеціалізована школа № 52

10

Мороз Валентин Володимирович

ТЛ-11

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Музиченко Микола Сергійович

Запоріжжя

Запорізький технічний ліцей

9

Нгуен Кионг Чунг

Лідер-10

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Недождій Максим Андрійович

ТЛ-дзета

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Нечепуренко Діана Віталіївна

Ксі

Школа № 166

9

Олексіюк Іван Максимович

Лідер-10

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Пасевкіна Катерина Юріївна

ТЛ-чит

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Пасенченко Олександра Володимирівна

Омікрон

Український гуманітарний ліцей

11

Пастернак Вероника Арсенівна

Авіакосмічний ліцей плюс

Школа № 180

8

Петрик Ірина Василівна

«Перспектива»

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива»

9

Петрова Соф’я Сергіївна

Сигма

Ліцей «Престиж»

6

Петрусенко Віталіна Віталіївна

Новопечерська школа плюс

Новопечерська школа

7

Петрусенко Влада Віталіївна

Новопечерська школа плюс

Новопечерська школа

7

Пилипчук Вікторія Віталіївна

52

Спеціалізована школа № 52

8

Поболов Тімур Олександрович

«Престиж»

Ліцей «Престиж»

6

Пономаренко Даріна Русланівна

ТЛ-чит

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Попова Єлизавета Олегівна

Харків-алеф

НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

П’янков Антон Олексійович

178-альфа

Гімназія № 178

11

Рибак Тетяна Михайлівна

52

Спеціалізована школа № 52

8

Різник Валерій Олександрович

Харків-алеф

НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Рожанський Нікіта Богданович

ТЛ-віта

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Савченко Владислав Максимович

НЗ-епсилон

Ліцей «Наукова зміна»

10

Саприкін Артем Олексійович

ТЛ-11

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Сафронова Аріна Сергіївна

Новопечерська школа плюс

Новопечерська школа

7

Ситнюк Владислава Олегівна

Омікрон

Спеціалізована школа № 115 ім. І. Огієнка

10

Скидан Дар’я Олегівна

Омікрон

Ліцей № 100 «Поділ»

10

Скуріхін Роман Володимирович

Харків-алеф

НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Смик Марія Сергіївна

УФМЛ

Український фізико-математичний ліцей

9

Солоний Олег Ярославович

178-дельта

Гімназія № 178

10

Сонькіна Євгенія Олександрівна

Авіакосмічний ліцей плюс

Авіакосмічний ліцей НАУ

8

Сороколіт Ігор Олегович

52-субота

Спеціалізована школа № 52

10

Супрун Тетяна Анатоліївна

Харків-ламед

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Табунов Антон Анатолійович

178-альфа

Гімназія № 178

10

Таранов Ярослав Андрійович

Брати і сестри

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

10

Таранова Тетяна Андріївна

Брати і сестри

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

9

Тверітінова Маргарита Вікторівна

52-субота

Спеціалізована школа № 52

10

Тимощук Нікіта Андрійович

Сигма

Ліцей № 208

8

Третьякова Катерина Владиславівна

НЗ-8

Ліцей «Наукова зміна»

8

Тригуб Антон Володимирович

А, А і А

Гімназія «Академія»

9

Уфимцева Катерина Ігорівна

Харків-далет

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Уфимцева Софія Ігорівна

Харків-далет

НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Фірман Дмитро Богданович

Тернопіль

Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого

6

Франчук Іван Олегович

178-альфа

Гімназія № 178

10

Худенко Костянтин Володимирович

НЗ-каппа

Ліцей «Наукова зміна»

10

Чернікова Аліна Анатоліївна

НЗ-епсилон

Ліцей «Наукова зміна»

10

Чудаков Семен Сергійович

178-альфа

Гімназія № 178

10

Шавурська Вікторія Леонідівна

«Перспектива»

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива»

8

Шведченко Марія Денисівна

Харків-далет

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Шпитчук Діана Василівна

Сигма

Спеціалізована школа № 52

8

Штефан Дмитро Ігорович

Запоріжжя

Запорізький технічний ліцей

9

Щербакова Ксенія Сергіївна

52-субота

Спеціалізована школа № 52

10

Яковлев Іван Володимирович

А, А і А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Яценко Владислав Ігорович

НЗ-епсилон

Ліцей «Наукова зміна»

10

Загалом в обох турах олімпіади взяли участь 136 учнів з 38 навчальних закладів семи регіонів України.

За результатами індивідуального туру олімпіади (див. посилання праворуч) сформовано дві команди (8 учнів), які представляли Україну на XIII Міжнародній олімпіаді з лінгвістики, що пройшла наприкінці липня в Болгарії. Див. також додатковий тур відбору.

Роботи старших класів

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

5

Сума

Навчальний заклад

Клас

Аверіна Анастасія  

15

7

0

1

1

24

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

9

Адамович Олексій

19

11

0

2

0

32

Київ, спеціалізована школа № 52

11

Альохіна Анастасія  

20

16

20

4

15

75

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Андрейчук Анастасія

19

10

0

4

3

36

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Бойко Володимир

18

12

19

3

0

52

Дніпропетровськ, Обласний ліцей-інтернат

9

Бойко Олександра

15

8

14

4

0

41

Дніпропетровськ, школа № 20

11

Братусь Олександр  

18

9

14

4

5

50

Київ, Технічний ліцей Дніпровського району

11

Бушовська Анастасія  

8

8

0

4

2

22

Київ, ліцей «Інтелект»

11

Вертелецький Владислав

20

13

0

1

1

35

Київ, Український фізико-математичний ліцей

10

Вест Валерія  

18

12

0

3

0

33

Київ, ліцей № 100 «Поділ»

10

Гаврилов Сергій

20

14

0

2

0

36

Київ, Український фізико-математичний ліцей

10

Горбешко Олексій  

18

12

13

3

0

46

Київ, спеціалізована школа № 52

11

Гунько Олександр

18

12

0

2

0

32

Київ, гімназія № 178

10

Драгомирова Марія

15

9

14

3

8

49

Київ, гімназія № 143

9

Єлагін Володимир  

19

9

19

1

7

55

Київ, ліцей № 145

10

Жаліло Ксенія  

18

7

16

2

4

47

Київ, гімназія «Київська Русь»

9

Жидик Ярослав  

20

6

0

1

0

27

Тернопіль, школа № 16 ім. В. Левицького

10

Іванов Михайло  

20

6

0

2

2

30

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Казанін Степан

17

8

14

14

3

56

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Капелюш Анастасія  

16

8

0

2

2

28

Запоріжжя, Запорізький технічний ліцей

10

Ківва Ярослав  

18

12

0

3

0

33

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

10

Косюк Іван

15

7

0

3

2

27

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

10

Кучеренко Анастасія  

20

12

0

4

1

37

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Лозовой Олексій

20

0

0

1

0

21

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

9

Мелентьєва Ада

20

16

20

7

15

78

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Мінаков Станіслав  

13

11

0

3

1

28

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Мороз Валентин  

20

10

0

3

0

33

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Музиченко Микола

8

5

0

1

1

15

Запоріжжя, Запорізький технічний ліцей

9

Нгуен Кионг  

16

8

11

4

1

40

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

10

Нечепуренко Діана  

16

10

13

1

2

42

Київ, школа № 166

9

Никитюк Діана  

13

11

0

1

5

30

Мізоч (Рівненська область), Мізоцький НВК

11

Олексіюк Іван

20

17

19

3

16

75

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

10

Олійник Дарина  

20

14

19

1

1

55

Київ, ліцей № 145

11

Пасенченко Олександра

14

12

18

3

4

51

Київ, Український гуманітарний ліцей

11

Попова Єлизавета  

20

12

14

3

1

50

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

П’янков Антон

20

15

13

4

12

64

Київ, гімназія № 178

11

Різник Валерій

13

12

20

3

6

54

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Савченко Владислав  

20

12

14

3

1

50

Київ, ліцей «Наукова зміна»

10

Сайног Олексій  

18

10

0

1

4

33

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Саприкін Артем  

13

8

13

2

0

36

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Ситнюк Владислава

12

12

0

4

3

31

Київ, спеціалізована школа № 115 ім. І. Огієнка

10

Скидан Дар’я  

9

4

0

4

0

17

Київ, ліцей № 100 «Поділ»

10

Скуріхін Роман  

18

13

15

3

9

58

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Смик Марія  

20

13

15

4

0

52

Київ, Український фізико-математичний ліцей

9

Степанюк Марія  

20

13

15

4

10

62

Київ, ліцей № 145

10

Табунов Антон  

12

4

14

2

2

34

Київ, гімназія № 178

10

Таранов Ярослав

20

11

15

5

1

52

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

10

Таранова Тетяна

18

7

0

1

2

28

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

9

Тригуб Антон  

20

13

15

5

0

53

Київ, гімназія «Академія»

9

Уфимцева Софія  

20

10

15

2

5

52

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Худенко Костянтин  

18

14

0

4

4

40

Київ, ліцей «Наукова зміна»

10

Чернікова Аліна  

20

11

0

2

0

33

Київ, ліцей «Наукова зміна»

10

Шахов Гліб

18

13

14

3

16

64

Київ, спеціалізована школа № 57

11

Штефан Дмитро

16

6

0

3

0

25

Запоріжжя, Запорізький технічний ліцей

9

Яковлев Іван  

20

14

18

4

3

59

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Роботи молодших класів

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Авдошко Андрій  

0

10

5

0

15

Київ, гімназія № 19 «Межигірська»

8

Башук Марина  

0

20

12

0

32

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Вахітов Богдан  

10

15

10

0

35

Київ, ліцей «Наукова зміна»

8

Віткіна Анна  

19

19

11

0

49

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Власенко Владислав

0

2

1

0

3

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Волошин Сергій  

0

9

4

0

13

Тернопіль, Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого

6

Воробйова Валерія  

10

12

9

0

31

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Гаращук Дар’я  

0

17

11

0

28

Київ, ліцей «Наукова зміна»

8

Гінкул Анна  

0

20

10

0

30

Київ, ліцей «Наукова зміна»

8

Іванчик Георгій

0

10

7

19

36

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

8

Івлев Антон

0

5

3

0

8

Київ, ліцей «Престиж»

6

Ілляш Олена  

0

18

1

0

19

Київ, Авіакосмічний ліцей НАУ

8

Клименко Павло

0

6

3

0

9

Київ, спеціалізована школа № 52

5

Коваль Ілля

20

16

10

19

65

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Корома Андрій  

0

9

3

0

12

Київ, ліцей «Престиж»

6

Корома Максим

0

3

3

0

6

Київ, ліцей «Престиж»

6

Кравцов Артур  

0

18

9

13

40

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Ладан Максим

0

9

4

0

13

Київ, ліцей «Престиж»

7

Левчук Назарій  

5

9

2

0

16

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Литвин Антон  

0

5

2

0

7

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Лозицький Олексій  

0

4

3

0

7

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Лозовий Борис  

0

7

4

0

11

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Носков Михайло

0

12

5

0

17

Краматорськ (Донецька область), школа № 35

6

Петрусенко Влада  

18

19

13

0

50

Київ, Новопечерська школа

7

Поболов Тімур

0

6

4

0

10

Київ, ліцей «Престиж»

6

Рожанський Нікіта  

0

9

3

0

12

Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Салан Марія  

0

5

3

0

8

Київ, ліцей «Престиж»

6

Стецюк Юрій

0

1

3

0

4

Київ, спеціалізована школа № 52

6

Супрун Тетяна  

0

12

10

19

41

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Татарніков Михайло  

10

13

7

0

30

Ірпінь (Київська область), школа № 17

5

Третьякова Катерина  

10

19

14

20

63

Київ, ліцей «Наукова зміна»

8

Уфимцева Катерина

20

16

11

0

47

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Фірман Дмитро  

0

13

8

14

35

Тернопіль, Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого

6

Хромець Сніжана  

20

13

8

0

41

Київ, ліцей № 142

7

Чабак Поліна

0

19

9

0

28

Київ, Голосіївський ліцей № 241

7

Шавурська Вікторія  

0

12

7

0

19

Київ, спеціалізована школа № 194 «Перспектива»

8

Шведченко Марія  

0

17

11

0

28

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Роботи командного туру

Нижче наведено посилання на відскановані роботи команд. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Команда

1

2

Сума

Навчальний заклад

Клас

Альохіна, Кучеренко, Тригуб, Яковлев  

50

49

99

Ліцей № 171 «Лідер», гімназія «Академія»

11, 9

Бойко В., Бойко О., Таранова, Таранов

0

34

34

Технічний ліцей НТУУ «КПІ» та ДОЛІФМП, № 20 (Дніпропетровськ)

9, 10, 11

Волкова, Артамонова, Климчук

0

12

12

Спеціалізована школа № 53, школа № 328, ліцей № 142

7

Горбешко, Мірошник, Бондаренко, Варнов  

7

13

20

Спеціалізована школа № 52

10, 11

Горолюк, Грабовська, Гічко, Деньга  

20

22

42

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Гунько, Зайчук, Солоний

40

18

58

Гімназія № 178

10

Денисенко, Ланда, Пилипчук, Рибак  

0

31

31

Спеціалізована школа № 52

8

Дзюняк, Кузьмин, Макаров І., Недождій  

2

25

27

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Драгомирова, Нечепуренко

42

27

69

Гімназія № 143, школа № 166

9

Жидик, Фірман, Волошин

23

8

31

Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого, № 16 (Тернопіль)

6, 10

Іванов, Саприкін, Мороз  

50

33

83

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Іванчик, Афендіков

0

0

0

Ліцей № 171 «Лідер», Петрівська ЗОШ

8

Ілляш, Пастернак, Сонькіна  

17

25

42

Авіакосмічний ліцей НАУ, школа № 180

8

Капелюш, Музиченко, Штефан

17

33

50

Запорізький технічний ліцей

9, 10

Корома М., Корома А., Поболов, Івлев

0

12

12

Ліцей «Престиж»

6

Кравцов, Коваль, Воробйова, Супрун  

43

45

88

НВК № 45 «Академічна гімназія» (Харків)

8

Лозицький, Литвин, Рожанський  

0

13

13

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Лозовий, Пономаренко, Пасевкіна  

0

18

18

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Маліцька, Кошіль, Єлагін  

25

43

68

Ліцей № 145

10

Масаутова, Петрик, Шавурська  

45

17

62

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива»

6, 8, 9

Мелентьєва, Андрейчук, Казанін

50

49

99

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Нгуен, Косюк, Ківва, Олексіюк  

49

36

85

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Попова, Мінаков, Різник, Скуріхін  

50

46

96

НВК № 45 «Академічна гімназія» (Харків)

10

П’янков, Франчук, Чудаков, Табунов

25

35

60

Гімназія № 178

10, 11

Сафронова, Петрусенко Віт., Петрусенко Вл., Львович Ф.  

23

18

41

Новопечерська школа, гімназія № 86 «Консул»

7

Ситнюк, Пасенченко, Бушовська, Скидан

49

25

74

№ 115, Український гуманітарний ліцей, «Інтелект», «Поділ»

10, 11

Смик, Гаврилов, Вертелецький

24

41

65

Український фізико-математичний ліцей

10, 9

Сороколіт, Тверітінова, Щербакова

43

11

54

Спеціалізована школа № 52

10

Третьякова, Гінкул, Вахітов, Гаращук  

25

18

43

Ліцей «Наукова зміна»

8

Уфимцева С., Уфимцева К., Башук, Шведченко

50

24

74

НВК № 45 «Академічна гімназія» (Харків)

8, 10

Худенко, Макаров Б., Гольдштейн

25

8

33

Ліцей «Наукова зміна»

10

Чернікова, Яценко, Савченко  

20

29

49

Ліцей «Наукова зміна»

10

Шпитчук, Петрова, Лештаєв, Тимощук  

36

12

48

Ліцей «Престиж», спеціалізована школа № 52, ліцей № 208

6, 8

До вашої уваги регламент олімпіади, в якому детальніше описано формат її проведення, а також принципи формування команд та правила відбору на міжнародну олімпіаду.

До участі у змаганні запрошувалися всі охочі школярі України незалежно від регіону та класу навчання.

Безкоштовні проїзд у Київ та проживання було забезпечено для таких учнів:

  • Харків: учасники I Харківської олімпіади з лінгвістики, які набрали 55 і більше балів (див. результати).
  • Інші регіони: будь-яка школа чи інший офіційний заклад могли до 8 березня подати на адресу заявку на безкоштовну поїздку в Київ команди, що складається з трьох учнів і керівника. Оргкомітетом отримано заявки від Тернополя й Запоріжжя.

Склад журі олімпіади: Данило Мисак (голова), Таміла Краштан, Богдан Ківва, Сергій Слободянюк та Олександра Десятерик.

Відгуки (31, останній — 24 квітня 2015)

Версія для друку

8 квітня 2015, 20:25

123456789