ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2017 Данило Мисак© 2014—2017 Данило Мисак

Всі Олімпіади Відбори й тренування Інше

I Чернівецька відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 21 листопада 2015

I Чернівецька відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла 21 листопада 2015 р. на факультеті математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича на тих самих засадах та за тими самими текстами, що й інші регіональні лінгвістичні олімпіади у цей день (зокрема — львівська). Результати змагання можна завантажити за посиланням праворуч; сайт олімпіади — olimp.free-lib.com.

Версія для друку

30 вересня 2017, 21:00

I Запорізька відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 21 листопада 2015

I Запорізька відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла 21 листопада 2015 р. у гімназії № 28 на тих самих засадах та за тими самими текстами, що й інші регіональні лінгвістичні олімпіади у цей день (зокрема — львівська). Результати змагання можна завантажити за посиланням праворуч; сайт олімпіади — s28.zp.ua/matholymp.

Версія для друку

30 вересня 2017, 20:50

I Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 21 листопада 2015

I Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в суботу, 21 листопада 2015 року, в академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а) з 10:00. Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години.

До участі запрошувалися всі бажаючі учні 8—11-х класів зі Львова та інших регіонів України. Позмагатися могли і молодші школярі, впевнені у своїх силах. В олімпіаді взяли участь 54 школярі.

Паралельно зі Львовом олімпіада проходила у трьох інших містах. За результатами змагання з усіх учасників сформовано команду для виступу на фінальному етапі польської олімпіади з лінгвістики, що пройде 9 квітня 2016 року у Вроцлаві. Крім того, переможців львівської олімпіади чекає поїздка на III Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, яка відбудеться у березні.

До вашої уваги умови задач львівської олімпіади, які було запропоновано також у Запоріжжі та Чернівцях: українською та російською мовами. Ознайомтеся також і зі зразками розв’язань.

Ви можете переглянути остаточні результати олімпіади з розподілом місць, ознайомитися з критеріями оцінювання та попунктними оцінками й зауваженнями до робіт.

Роботи учасників

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Антонюк Олександр

4

1

0

0

5

Станіславчицький НВК

8

Бажан Наталія

12

20

15

16

63

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Бірюкова Ольга  

6

1

0

0

7

Дрогобич, школа № 4

10

Бодрак Михайло  

6

1

1

0

8

Львів, спеціалізована школа № 28

9

Болонна Христина  

3

0

0

0

3

Дрогобич, школа № 4

10

Буриник Тетяна  

11

1

8

0

20

Стрий, школа № 9

10

Бусько Роман

2

1

4

0

7

Червоноград, школа № 12

11

Васьків Андрій  

6

19

9

0

34

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Вол Олена  

6

14

0

0

20

Львів, гімназія «Євшан»

10

Волоський Максим  

11

14

6

0

31

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Гірна Марія

13

20

19

18

70

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Гнатик Андрій

6

0

0

0

6

Львів, школа-гімназія «Сихівська»

11

Гошко Ольга  

9

15

4

0

28

Стрий, школа № 9

10

Далєвська Поліна  

5

1

0

0

6

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Данів Ігор  

5

16

0

0

21

Стрий, школа № 9

10

Дем’яновська Софія  

6

3

0

0

9

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Думінська Світлана  

8

12

8

0

28

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Дячук Марія-Тереза

7

0

0

0

7

Станіславчицький НВК

9

Єлейко Іван-Данило

12

15

0

0

27

Львів, спеціалізована школа № 28

10

Єфанов Павло

4

19

12

0

35

Київ, ліцей № 145

11

Завербний Сергій  

8

0

0

0

8

Львівський фізико-математичний ліцей

8

Кантаровська Катерина  

7

17

8

0

32

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Качмар Павло

14

3

1

0

18

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Комар Владислава  

11

13

4

11

39

Львівська лінгвістична гімназія

11

Костів Анастасія  

5

15

5

0

25

Львівська академічна гімназія

9

Краєвський Олександр  

11

18

0

0

29

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Куник Марія  

5

15

0

0

20

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Лещишин Максим

18

20

10

0

48

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Маковська Анна  

7

2

0

0

9

Червоноградська гімназія

11

Малошенко Анастасія  

3

1

0

0

4

Станіславчицький НВК

9

Марків Божена  

5

0

0

0

5

Львівська українська гуманітарна гімназія

11

Мироняк Наталія  

7

8

2

0

17

Львівська лінгвістична гімназія

9

Нестор Христина

9

7

0

0

16

Львів, спеціалізована школа № 28

11

Олач Уляна  

7

0

12

0

19

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Пастущак Ольга

11

20

19

0

50

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Петришин Софія

5

1

1

2

9

Львів, школа-ліцей «Оріяна»

9

Піпенко Анастасія  

7

13

0

0

20

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Поршньов Владислав  

5

1

1

0

7

Стрий, школа № 9

10

Ракус Оксана

7

19

0

0

26

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Стефашко Євгенія  

13

17

12

0

42

Новий Розділ, НВК «Лідер»

11

Стриковський Андрій

7

1

0

2

10

Станіславчицький НВК

9

Теплюх Юр  

9

18

14

0

41

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Тимофіїв Анастасія  

13

0

0

0

13

Львівська лінгвістична гімназія

8

Тополевський Марко-Іоан

7

1

6

0

14

Львівський фізико-математичний ліцей

8

Торчило Андрій

7

20

3

0

30

Нововолинськ, спеціалізована школа № 1

8

Торчило Тетяна

8

14

9

0

31

Нововолинськ, спеціалізована школа № 1

10

Тріска Лука  

4

0

0

0

4

Львівська академічна гімназія

11

Турій Борис  

0

17

0

0

17

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Турколяк Вікторія  

8

18

8

0

34

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Царинник Марта  

3

3

0

0

6

Львів, спеціалізована школа № 28

8

Чорна Юлія  

7

14

4

0

25

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Шаршаков Богдан

9

18

0

0

27

Червоноградська гімназія

11

Шаховська Христина  

6

2

0

0

8

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Щудло Анна

10

2

0

15

27

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Відгуки (9, останній — 12 грудня 2015)

Версія для друку

12 грудня 2015, 14:20

II Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 7 листопада 2015

II Харківська відкрита олімпіада з лінгвістики відбулася в суботу, 7 листопада 2015 року, у конференц-залі стадіону «Металіст». Захід розпочався о 9:45 і тривав до 14:00. Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години.

До участі було запрошено всіх бажаючих учнів 8—11-х класів із Харкова та інших регіонів України. Позмагатися, однак, могли й молодші школярі.

Паралельно з Харковом олімпіада проходила у трьох інших містах. За результатами змагання з усіх учасників сформовано команду для виступу на фінальному етапі польської олімпіади з лінгвістики, що пройде 9 квітня 2016 року у Вроцлаві.

Безкоштовні проїзд, супроводження та проживання в Харкові було забезпечено для київських школярів, які брали участь у літніх тренувальних зборах 2015 року.

До вашої уваги умови задач (українською, російською), зразки розв’язань, відеорозбір задач (див. нижче), а також критерії оцінювання.

Ви можете ознайомитися з остаточними результатами олімпіади та розподілом місць, а також із попунктними оцінками та зауваженнями до робіт.

Відеорозбір задач




Роботи учасників

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Бабич Ярослав

17

16

7

0

40

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Бадашко Олександра  

13

17

8

1

39

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Башук Марина  

14

14

8

0

36

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Бондаренко Михайло  

14

0

1

0

15

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Боярчук Єлизавета  

16

16

7

0

39

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Глущенко Інна

16

0

0

6

22

Харків, ліцей № 27

8

Гнилицька Кристина  

14

0

2

0

16

Харків, ліцей № 27

8

Дацко Вікторія  

14

14

6

0

34

Харків, ліцей № 89

10

Друзенко Єкатерина

8

0

0

0

8

Харків, ліцей № 89

10

Дубов Нікіта  

0

0

0

0

0

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Єлагін Володимир

19

12

4

3

38

Київ, ліцей № 145

11

Заможський Олексій

14

0

4

0

18

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Коваль Ілля

10

16

3

20

49

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Козін Микита  

14

0

0

0

14

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Кравцов Артур

16

16

7

0

39

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Кречко Богдан  

14

16

9

0

39

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Кудряшова Ксенія  

13

0

5

0

18

Харків, ліцей № 27

8

Кулєшова Дар’я

14

0

9

0

23

Харків, ліцей № 27

8

Лузан Микита

14

0

10

18

42

Харків, ліцей № 89

10

Лутаєнко Іван

16

0

7

0

23

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Молодцов Дмитро  

14

0

7

0

21

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Нікітіна Ірина  

13

0

0

0

13

Чугуїв, НВК № 6

10

Обозний Максим

19

15

8

1

43

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Олексіюк Іван

19

18

13

15

65

Київ, ліцей № 171 «Лідер»

11

Омельченко Владислав

9

0

1

0

10

Харків, ліцей № 27

6

Пайвін Артем

14

0

9

0

23

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Певицький Роман

11

0

2

0

13

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Попова Єлизавета  

20

0

2

1

23

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Пташний Максим

19

0

8

0

27

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

7

Радченко Олександр

14

13

3

0

30

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Рачинський Денис  

15

15

1

0

31

Харків, гімназія № 144

11

Рибалко Поліна  

16

0

10

0

26

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Різник Валерій

13

19

9

2

43

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Рощупкін Дмитро

12

0

8

0

20

Харків, спеціалізована школа № 17

6

Світличний Єгор  

12

0

0

0

12

Харків, ліцей № 27

8

Скуріхін Роман

19

17

9

0

45

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Сладкомедов Антон  

11

15

1

0

27

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Сморцов Михайло  

17

15

3

0

35

Харків, ліцей № 27

8

Солодова Марія  

11

16

9

0

36

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Старостенко Ростислав  

14

0

1

0

15

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Степанюк Марія

19

17

10

0

46

Київ, ліцей № 145

11

Супрун Тетяна  

12

17

1

0

30

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Таршина Юлія

14

16

8

1

39

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Третьякова Катерина  

13

13

9

3

38

Київ, ліцей «Наукова зміна»

9

Уфимцева Єкатерина

14

16

10

2

42

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Уфимцева Софія  

14

0

10

0

24

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

11

Чернобай Микола

15

8

1

0

24

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Чернобай Надія  

13

0

1

0

14

Харків, ліцей № 27

8

Шапран Микита  

12

0

8

0

20

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Шевченко Михайло  

13

14

9

0

36

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Юрко Віталій

14

13

7

0

34

Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія»

9

Версія для друку

17 листопада 2015, 11:50

Шкільний етап олімпіади в Києві, 2015 р.

Дата проведення: 22 жовтня 2015

I (шкільний) етап олімпіади з лінгвістики для тих київських шкіл, що писали олімпіаду за спільним текстом, пройшов цього року у четвер, 22 жовтня. Етап був розрахований на учнів 9—11-х класів.

До вашої уваги запропонований школам орієнтовний текст олімпіади: умови задач, відповіді та критерії оцінювання. Хоча на шкільному етапі учасникам і не потрібно було пояснювати свої відповіді, пропонуємо ознайомитись із зразками повноцінних розв’язань. Подібні пояснення необхідні на III (міському) етапі олімпіади.

Версія для друку

22 жовтня 2015, 18:05

12345678910