ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2024 Українські змагання з лінгвістики© 2014—2024 Українські змагання з лінгвістики

Заходи

Тренувальні збори перед XXI Міжнародною олімпіадою з лінгвістики

Термін проведення: 15...23 червня 2024

Цього року тренувальні збори до міжнародної олімпіади проходили через інтернет з 15 до 23 червня. Крім чотирьох школярів, які представлять Україну на XXI Міжнародній олімпіаді, до участі у заході було запрошено учнів, що стали переможцями XI Української олімпіади: набрали 30 і більше балів у заліку для старших класів або 50 і більше балів у заліку для молодших.

До вашої уваги програма та матеріали тренування:

Дата

Час

Подія

15.06,
субота

9:00...15:00

Перший особистий турКритеріїОцінкиРезультатиУмови та розв’язки — з 1 вересня

16.06,
неділя

13:00...13:45

Лекція: оформлення олімпіадних робіт (Михайло Олизько)ВідеоПрезентація

15:00...16:45

Розбір задач першого особистого туру (Соломія Тимошенко, Дар’я Кривошеєва)ВідеоПрезентація до задач 1, 2 і 3Презентація до задач 4 і 5

17.06,
понеділок

11:00...13:00

Лекція: системи письма (Таміла Краштан)ВідеоПрезентація

13:30...14:30

Лекція: числівники (Соломія Тимошенко)ВідеоПрезентація

14:45...16:00

Лекція: фонетика і фонологія (Дар’я Кривошеєва)ВідеоПрезентація

18.06,
вівторок

12:00...13:30

Лекція: граматичні категорії (ч. 1) (Данило Мисак)ВідеоПрезентація (разом із ч. 2)

14:00...15:15

Лекція: історична та порівняльна лінгвістика (Дар’я Кривошеєва)ВідеоПрезентація

19.06,
середа

10:00...11:45

Лекція: граматичні категорії (ч. 2) (Данило Мисак)ВідеоПрезентація (разом із ч. 1)

12:00...13:30

Лекція: синтаксис (Ірина Гамєза)ВідеоПрезентація

20.06,
четвер

10:00...14:00

Командний турУмоваРозв’язокКритеріїРезультати

21.06,
п’ятниця

10:00...11:00

Розбір задачі командного туру (Соломія Тимошенко)ВідеоПрезентація

22.06,
субота

9:00...15:00

Другий особистий турКритеріїОцінкиРезультатиУмови та розв’язки — з 1 вересня

23.06,
неділя

11:30...12:45

Лекція: системи спорідненості (Михайло Олизько)ВідеоПрезентація

13:00...14:15

Лекція: знайомство з комп’ютерною лінгвістикою (Мар’яна Романишин)ВідеоПрезентація

15:30...17:00

Розбір задач другого особистого туру (Соломія Тимошенко, Михайло Олизько, Дар’я Кривошеєва)ВідеоПрезентація до задачі 1Презентація до задач 2, 3, 4 і 5

Версія для друку

25 червня 2024, 10:20