ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2021 Українські змагання з лінгвістики© 2014—2021 Українські змагання з лінгвістики

Заходи

Тренувальні збори перед XIV Міжнародною олімпіадою з лінгвістики

Термін проведення: 25...30 червня 2016

З 25 до 30 червня 2016 року у Києві на базі спеціалізованої школи № 52 пройшли тренувальні збори перед черговою міжнародною олімпіадою з лінгвістики. До участі запрошувалися як члени команди України, так і всі бажаючі школярі: участь у зборах була відкритою й безкоштовною.

Програма зборів:

Дата

Час

Подія

25.06,
субота

13:00...13:45

Презентація: «Мова пірахан, рекурсія та універсальна граматика» (Даниїл Богдан)

14:00...14:45

Презентація: «Грузинська мова» (Артем Федоринчик)

26.06,
неділя

9:30...11:15

Лекція-практикум: «Приголосні звуки» (Данило Мисак)

11:30...13:15

Лекція: «Французька мова» (Ада Мелентьєва)

27.06,
понеділок

9:30...15:30

Особистий тур тренувальної олімпіади

13:45...14:00

Обід (під час написання робіт)

28.06,
вівторок

9:30...13:00

Лекція: «Лінгвістична типологія. Чому мови такі різні (й такі однакові)» (Ксенія Шаґал)

29.06,
середа

9:30...13:30

Командний тур тренувальної олімпіади (для юніорів завершення — о 12:30)

30.06,
четвер

9:30...11:15

Лекція: «Граматичний час у мовах народів світу» (Максим Чорний)

11:30...13:15

Розбір задач особистої, командної та командної для юніорів тренувальних олімпіад

Список відвідувачів

  1. Олексіюк Іван Максимович (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 11-й клас);
  2. Степанюк Марія Олегівна (Київ, ліцей № 145, 11-й клас);
  3. Коваль Ілля Андрійович (Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія», 9-й клас);
  4. Скуріхін Роман Володимирович (Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія», 11-й клас);
  5. Вертелецький Владислав Юрійович (Київ, Український фізико-математичний ліцей, 11-й клас);
  6. Бажан Наталія Володимирівна (Львівський фізико-математичний ліцей, 10-й клас);
  7. Віткіна Анна Павлівна (Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 7-й клас);
  8. Гамєза Ірина Олегівна (Київ, Слов’янська гімназія, 8-й клас);
  9. Венгер Максим Анатолійович (Київ, ліцей № 145, 8-й клас);
  10. Колісник Дмитро Олексійович (Київ, школа «Екологія і культура», 7-й клас);
  11. Жабура Яна Андріївна (Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 10-й клас);
  12. Молоканова Катерина Юріївна (Київ, Слов’янська гімназія, 9-й клас);
  13. Третьякова Катерина Владиславівна (Київ, ліцей «Наукова зміна», 9-й клас);
  14. Папенко Микола Вадимович (Київ, гімназія № 257 «Синьоозерна», 11-й клас);
  15. Єлагін Володимир Олексійович (Київ, ліцей № 145, 11-й клас);
  16. Семенко Каріна Миколаївна (Київ, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ», 10-й клас).

Роботи особистого туру

Ціна задачі — 20 балів.

Робота командного туру

Ціна задачі — 100 балів.

Робота командного туру для юніорів

Ціна задачі — 30 балів.

Версія для друку

1 липня 2016, 19:05

Щоб переглянути відгуки чи прокоментувати повідомлення про захід, ви маєте зареєструватися та авторизуватися.