ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2020 Українські змагання з лінгвістики© 2014—2020 Українські змагання з лінгвістики

Всі computer science змагання інших країн інтернет-олімпіада київська олімпіада лекції міжнародна олімпіада організація переможці пізнавальне посилання програма регіональні олімпіади розклад розповідь про поїздку сайт статистика тренувальні збори формат штучний інтелект

Розклад заходів на 2019/20 н. р.

Нижче наводимо розклад заходів на 2019/20 н. р. Розклад є орієнтовним та протягом року може змінюватися.

Подія

Дати

Місце проведення

Хто може взяти участь

Шкільний етап олімпіади

жовтень

Київ та окремі школи України

Усі бажаючі учні шкіл, що зголосилися провести у себе етап

Районний етап олімпіади в Києві

10 листопада,
неділя

Київ

Переможці шкільних олімпіад у Києві

Регіональні відкриті олімпіади

10 листопада,
неділя

Вибрані регіони

Усі українські учні, крім киян, за умови попередньої реєстрації

Тренувальний тур інтернет-олімпіади

17...20 січня

Інтернет

Українські та іноземні школярі за умови попередньої реєстрації

Інтернет-олімпіада

24...27 січня

Другий тур латвійської олімпіади

22 лютого, субота

Рига (Латвія)

Учасники відбіркових і тренувальних зборів попередніх років

Київська відкрита олімпіада

14 березня, субота
(командний тур);
15 березня, неділя
(особистий тур)

Київ

Переможці районного етапу, регіональних олімпіад, а також інші бажаючі за умови попередньої реєстрації

Відбір на міжнародну олімпіаду

17...20 квітня

Київ

Переможці Київської відкритої олімпіади

Літні тренувальні збори

липень

Київ

Призери Київської відкритої олімпіади за умови попередньої реєстрації

Міжнародна олімпіада

19...25 липня

Вентспілс (Латвія)

Переможці відбору на міжнародну олімпіаду


Відгуки (2, останній — 10 листопада 2019)

Версія для друку

2 жовтня 2019, 21:25

Статистика відвідувань: 2018/19 н. р.

До вашої уваги детальна статистика відвідувань сайта українських лінвістичних змагань ling.org.ua у період з 1 вересня 2018 року до 31 серпня 2019 року та її порівняння з попередніми показниками.

Загальна статистика:

  • Відвідувань сайта: 45 400 (+1 %).
  • Унікальних пристроїв, з яких відвідували сайт: 10 617 (−5 %).
  • Переглядів сторінок: 139 039 (+1 %).
  • Середня тривалість відвідування: 4 хв (+3 %).
  • Найбільша відвідуваність за день: біля 1000 сеансів із близько 500 пристроїв (у день проведення районних та регіональних олімпіад, а також у день публікації результатів Київської відкритої олімпіади).
  • Зареєстрованих користувачів, що відвідували сайт: 229 (із них 129 зареєструвалися протягом звітного періоду) (−23 %).

Принаймні по 1000 відвідувань сайта було здійснено з шести регіонів України:

  1. Київ: 29 937 сеансів (+5 %).
  2. Запорізька область: 1920 сеансів (−13 %).
  3. Львівська область: 1761 сеанс (−26 %).
  4. Харківська область: 1707 сеансів (−24 %).
  5. Чернівецька область: 1454 сеанси (+52 %).
  6. Дніпропетровська область: 1311 сеансів (+44 %).

На сайт міжнародної інтернет-олімпіади з лінгвістики onling.org, підтримуваного нашою командою, у 2018/19 навчальному році зайшли 11 273 рази з 6149 пристроїв. Понад 1000 відвідувань здійснено з Румунії, Польщі, Японії та Бразилії.

Інформацію зібрано за допомогою системи Google Analytics.

Версія для друку

1 вересня 2019, 21:55

Проект програми гуртка з лінгвістики

Пропонуємо до уваги зацікавлених викладачів та шкіл проект програми гуртка з лінгвістики. Дещо детальніша інформація про гурток розміщена в самому документі.

Запрошуємо всіх, хто спробував або хоче спробувати програму, до її обговорення — у коментарях до цього допису.

Відгуки (4, останній — 21 вересня 2019)

Версія для друку

22 серпня 2019, 09:45

Підсумки регіональних олімпіад 2018/19 н. р.: поїздка в Київ

У грудні 2018 року у десяти регіонах України пройшли регіональні олімпіади з лінгвістики. Змагання відбувалися окремо у двох заліках: для учнів молодших класів (6, 7, 8) та для учнів старших класів (9, 10, 11). Переможців із кожного з регіонів ми традиційно запрошуємо на змагання всеукраїнського рівня — VI Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, — що пройде 16 і 17 березня цього року.

Вінниця:

  1. Месюра Марина (11-й клас, гімназія № 17);
  2. Остафійчук Олександра (7-й клас, гімназія № 17);
  3. Писаренко Антон (11-й клас, Вінницький технічний ліцей);
  4. Підгорний Ігор (10-й клас, школа № 27).

Дніпро:

  1. Воротинцева Марія (11-й клас, Обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю);
  2. Котвинська Аліса (8-й клас, Ліцей інформаційних технологій);
  3. Сафонов Нікіта (11-й клас, Обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю);
  4. Фролова Анастасія (11-й клас, Обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю).

Запоріжжя:

  1. Дмитренко Поліна (8-й клас, гімназія № 28);
  2. Зінченко Анна (8-й клас, гімназія № 6);
  3. Лавров Богдан (10-й клас, гімназія № 28);
  4. Леонова Віолетта (7-й клас, гімназія № 28).

Кривий Ріг:

  1. Копійка Катерина (8-й клас, гімназія № 127);
  2. Куждін Максим (11-й клас, школа № 114);
  3. Куждіна Марина (10-й клас, школа № 114);
  4. Куждіна Уляна (8-й клас, школа № 114).

Львів:

  1. Горелік Ілля (8-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  2. Забродська Анастасія (7-й клас, школа-гімназія ім. В. Симоненка);
  3. Панасюк Назар (10-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  4. Черновол Степан (10-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей).

Миколаїв:

  1. Левченко Вероніка (11-й клас, гімназія № 2);
  2. Пащенко Ксенія (8-й клас, гімназія № 2);
  3. Сердюкова Єлєна (10-й клас, Академія дитячої творчості).

Тернопіль:

  1. Вороняк Богдан (8-й клас, спеціалізована школа № 29);
  2. Грицина Ярослав (7-й клас, школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука).

Ужгород:

  1. Євтіхова Єва (10-й клас, Лінгвістична гімназія ім. Т. Шевченка);
  2. Кобаль Ігор (7-й клас, Лінгвістична гімназія ім. Т. Шевченка).

Харків:

  1. Животченко Ірина (8-й клас, гімназія № 144);
  2. Рощупкін Дмитро (9-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  3. Сидоров Денис (11-й клас, Технічний ліцей № 173);
  4. Шабанова Марія (10-й клас, спеціалізована школа № 156).

Чернівці:

  1. Головацька Яна (9-й клас, ліцей № 1);
  2. Гольдіна Олександра (6-й клас, спеціалізована школа «ОРТ» № 41);
  3. Кучера Юлія (8-й клас, ліцей № 1);
  4. Скутар Наталія (8-й клас, ліцей № 1).

Поїздка та проживання для переможців, що потрапили до наведеного списку, є безкоштовними. Для таких учнів буде забезпечено супровід у Київ.

Якщо ви не потрапили до списку, то можете взяти участь у київській олімпіаді, придбавши квитки й забронювавши житло за власний кошт. Зверніть, однак, увагу, що для всіх учасників обов’язковою є попередня реєстрація на олімпіаду. Реєстрація розпочнеться на сайті в кінці лютого.

Розклад заходів на 2018/19 н. р.

Нижче наводимо розклад заходів на 2018/19 н. р. Розклад є орієнтовним та протягом року може змінюватися.

Зверніть, будь ласка, увагу:

  • Цього року участь у фінальному етапі Київської відкритої олімпіади буде можливою для учнів, що не стали призерами попередніх етапів, але завчасно зареєструвалися (реєстрація проходитиме у лютому 2019 р.).
  • Регіональні олімпіади пройдуть лише в тих областях, які забезпечать їх організацію. Якщо ви представляєте навчальний заклад чи наукову установу і бажаєте провести даний етап змагання у своєму регіоні, ми будемо раді прийняти від вас заявку на адресу .

Подія

Дати

Місце проведення

Хто може взяти участь

Шкільний етап олімпіади

жовтень — листопад

Київ та окремі школи України

Усі бажаючі учні шкіл, що зголосилися провести у себе етап

Районний етап олімпіади в Києві

2 грудня,
неділя

Київ

Переможці шкільних олімпіад у Києві

Регіональні відкриті олімпіади

2 грудня,
неділя

Вибрані регіони

Усі українські учні, крім киян, за умови попередньої реєстрації

Тренувальний тур інтернет-олімпіади

18...21 січня

Інтернет

Українські та іноземні школярі за умови попередньої реєстрації

Інтернет-олімпіада

25...28 січня

Київська відкрита олімпіада

16 березня, субота
(командний тур);
17 березня, неділя
(особистий тур)

Київ

Переможці районного етапу, регіональних олімпіад, а також інші бажаючі за умови попередньої реєстрації

Відбір на міжнародну олімпіаду

27 квітня — 1 травня

Київ

Переможці Київської відкритої олімпіади

Олімпіада Asia Pacific

5 травня

Київ

Усі охочі учасники відбору на міжнародну олімпіаду

Літні тренувальні збори

11...15 липня

Київ

Призери Київської відкритої олімпіади за умови попередньої реєстрації

Міжнародна олімпіада

28 липня — 3 серпня

Йон’їн (Південна Корея)

Переможці відбору на міжнародну олімпіаду


Відгуки (19, останній — 15 лютого 2019)

Версія для друку

30 вересня 2018, 20:10

1234567