ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2019 Данило Мисак© 2014—2019 Данило Мисак

Заходи

Тренувальні збори перед XVII Міжнародною олімпіадою з лінгвістики

Термін проведення: 11...15 липня 2019

Підготовчі збори до XVII Міжнародної олімпіади з лінгвістики проходили з 11 до 15 липня у Києві на базі Технічного ліцею НТУУ «КПІ». Програма зборів передбачала проведення лекцій на лінгвістичну та мовну тематику, а також особистого та двох командних турів тренувальної олімпіади:

Дата

Час

Подія

11.07,
четвер

16:00...18:00

Знайомство і лікнеп перед олімпіадою (Данило Мисак)

12.07,
п’ятниця

9:00...15:00

Особистий тур тренувальної олімпіади

13:00

Обід (під час написання робіт)

13.07,
субота

9:00...10:30

Розбір задач особистого туру та апеляція

10:45...13:15

«Дещо про синтаксис» (Данило Мисак)

13:15

Обід

13:30...15:15

Перегляд і обговорення навчальних відео

14.07,
неділя

9:00...13:00

Перший командний тур тренувальної олімпіади + аудіоматеріали

13:15

Обід

14:00...14:30

Аналіз першого командного туру

14:45...16:15

«Корейська мова» (Таміла Краштан)

15.07,
понеділок

9:00...12:00

Другий командний тур тренувальної олімпіади

12:15

Обід

12:45...13:15

Аналіз другого командного туру

13:30...15:15

«ГРАК» (Марія Шведова)

Участь у зборах могли взяти всі призери останньої Київської відкритої олімпіади (включно з випускниками) за умови попередньої реєстрації.

Роботи особистого туру

Ціна задачі — 20 балів.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

5

Сума

Навчальний заклад

Клас

Бачинська Аріна  

18

4

4

0

0

26

Ліцей № 145

11

Бондаренко Максим  

13

6

9

4

0

32

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

10

Кривошеєва Дар’я

17

17

19

1

1

55

Європейський колегіум

7

Лисаков Михайло

20

1

4

0

0

25

Європейський колегіум

7

Міхновська Марія  

16

1

0

5

0

22

Ліцей № 145

8

Молибога Артемій  

20

0

4

2

0

26

Технічний ліцей Дніпровського району

11

Нікітіна Юлія  

15

2

8

3

0

28

Гімназія № 178

11

Петрусенко Влада  

20

18

11

3

1

53

Новопечерська школа

11

Позднякова Каріна

13

2

1

0

0

16

Гімназія № 178

8

Савченко Наіна  

16

15

0

0

0

31

Спеціалізована школа № 112 ім. Т. Шевченка

9

Столярчук Єлизавета  

17

16

15

8

0

56

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

10

Терещенко Денис

8

4

0

1

0

13

Ліцей № 208

6

Тимошенко Соломія

10

8

0

0

0

18

Слов’янська гімназія

8

Юшко Артем

20

13

8

6

0

47

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

10

Роботи першого командного туру

Ціна задачі — 100 балів.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Команда

Результат

Навчальний заклад

Клас

Команда України: Петрусенко, Кривошеєва, Столярчук, Молибога  

36

Київ

7…11

Нікітіна, Бачинська, Лисаков, Позднякова, Терещенко, Міхновська

19

Київ

6…11

Савченко, Тимошенко, Гамєза, Юшко, Бондаренко

18

Київ

8…11

Роботи другого командного туру

Ціна задачі — 100 балів.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Команда

Результат

Навчальний заклад

Клас

Команда України: Петрусенко, Кривошеєва, Столярчук, Молибога  

90

Київ

7…11

Нікітіна, Лисаков, Позднякова, Терещенко, Міхновська

50

Київ

6…11

Савченко, Тимошенко, Гамєза, Юшко, Бондаренко

50

Київ

8…11

Версія для друку

17 липня 2019, 01:05