ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2017 Данило Мисак© 2014—2017 Данило Мисак

Заходи

Тренувальні збори перед XV Міжнародною олімпіадою з лінгвістики

Термін проведення: 7...11 липня 2017

Із 7 до 11 липня 2017 року у Києві на базі Технічного ліцею НТУУ «КПІ» пройшли тренувальні збори перед XV Міжнародною олімпіадою з лінгвістики. До участі запрошувалися як члени команди України, так і всі бажаючі школярі, що стали призерами останньої Київської відкритої олімпіади з лінгвістики: участь у зборах була відкритою й безкоштовною.

Програма зборів:

Дата

Час

Подія

7.07,
п’ятниця

14:00...18:00

Практикум: морфологія і синтаксис

8.07,
субота

10:00...13:00

Практикум: семантика

13:00...14:00

Обід

14:00...17:00

Практикум: фонетика і фонологія

9.07,
неділя

10:00...13:00

Практикум: системи письма

13:00...14:00

Обід

14:00...17:00

Практикум: числівники

10.07,
понеділок

10:00...16:00

Особистий тур тренувальної олімпіади

13:00

Обід (під час написання робіт)

11.07,
вівторок

10:00...13:00

Командний тур тренувальної олімпіади

13:00...14:00

Обід

14:00...15:00

Розбір задач особистої та командної тренувальних олімпіад

Список відвідувачів

  1. Семків Назар Васильович (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 11-й клас);
  2. Жабура Яна Андріївна (Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 11-й клас);
  3. Кузик Олег Володимирович (Львівський фізико-математичний ліцей, 10-й клас);
  4. Ян Аліна Янівна (Київ, Український фізико-математичний ліцей, 11-й клас);
  5. Бажан Наталія Володимирівна (Львівський фізико-математичний ліцей, 11-й клас);
  6. Петрусенко Влада Віталіївна (Київ, Новопечерська школа, 9-й клас);
  7. Бондаренко Максим Денисович (Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 8-й клас);
  8. Столярчук Єлизавета Олександрівна (Київ, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ», 8-й клас);
  9. Юшко Артем Олександрович (Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 8-й клас);
  10. Лавров Богдан Дмитрович (Запоріжжя, гімназія № 28, 8-й клас);
  11. Пастарєв Павло Сергійович (Київ, ліцей № 157, 10-й клас);
  12. Лазуткін Павло Леонардович (Київ, гімназія № 153 ім. О. Пушкіна, 8-й клас);
  13. Манвелян Михайло Борисович (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 7-й клас);
  14. Позняк Дар’я Ігорівна (Київ, спеціалізована школа № 71, 11-й клас);
  15. Колісник Дмитро Олексійович (Київ, ліцей № 145, 8-й клас).

Роботи особистого туру

Ціна задачі — 20 балів.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

5

Сума

Навчальний заклад

Клас

Бажан Наталія

16

9

0

0

0

25

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Бондаренко Максим  

0

5

7

1

16

29

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

8

Жабура Яна

13

11

0

3

17

44

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Кузик Олег  

15

11

0

15

18

59

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Лавров Богдан

0

5

0

0

13

18

Гімназія № 28 (Запоріжжя)

8

Лазуткін Павло  

0

4

0

0

0

4

Гімназія № 153 ім. О. Пушкіна

8

Манвелян Михайло  

0

0

0

0

0

0

Ліцей № 171 «Лідер»

7

Пастарєв Павло

0

8

0

0

0

8

Ліцей № 157

10

Петрусенко Влада  

18

11

1

9

11

50

Новопечерська школа

9

Семків Назар  

17

12

4

13

9

55

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Столярчук Єлизавета  

0

10

2

4

15

31

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

8

Юшко Артем

13

6

0

6

1

26

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

8

Ян Аліна

19

7

7

2

19

54

Український фізико-математичний ліцей

11

Роботи командного туру

Ціна задачі — 100 балів.

Команда

Результат

Навчальний заклад

Клас

Команда № 1: Семків, Жабура, Кузик, Ян

28

Київ + Львів

11, 10

Команда № 2: Бажан, Петрусенко, Бондаренко, Столярчук

8

Київ + Львів

8, 11, 9

Юшко, Лавров, Пастарєв, Лазуткін, Манвелян, Колісник

22

Київ + Запоріжжя

8, 10, 7

Версія для друку

27 липня 2017, 14:15

Щоб переглянути відгуки чи прокоментувати повідомлення про захід, ви маєте зареєструватися та авторизуватися.