ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2021 Українські змагання з лінгвістики© 2014—2021 Українські змагання з лінгвістики

Заходи

II Київська відкрита олімпіада з лінгвістики

Термін проведення: 14...15 березня 2015

II Київська відкрита олімпіада з лінгвістики проходила в суботу і неділю, 14 і 15 березня 2015 р., у спеціалізованій школі № 52. Командний тур проведено 14 березня з 15:45, особистий — 15 березня з 9:45. Для участі в особистому турі брати участь у командному було не обов’язково.

Особистий тур проходив окремо у двох заліках: для молодших класів і для старших. У заліку для молодших класів мали право змагатися учні, що навчаються у класах, не старших за 8-й. У заліку для старших класів мали право змагатися учні, що навчаються у 9, 10 або 11-му класі. Молодшим класам було запропоновано 4 задачі для розв’язування протягом 4 годин. Старшим класам запропоновано 5 задач на 5 годин.

Командний тур проходив письмово в єдиному заліку. Тур тривав 2 години. Одну й ту саму задачу на розсуд команди може розв’язувати і записувати відразу кілька її членів. Але результат роботи по кожній задачі — це один зв’язний текст розв’язку (можливо, записаний у кількох частинах на кількох аркушах). Команда мала складатися з трьох або чотирьох учнів.

Учасники командного туру

Учасник

Команда

Навчальний заклад

Клас

Альохіна Анастасія Олексіївна

А, А і А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Андрейчук Анастасія Віталіївна

А, А і не А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Артамонова Катерина Євгенівна

Омега

Школа № 328

7

Афендіков Денис Дмитрович

Тау

Петрівська ЗОШ

8

Башук Марина Дмитрівна

Харків-далет

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Бойко Володимир Валерійович

Брати і сестри

Обласний ліцей-інтернат, Дніпропетровськ

9

Бойко Олександра Валеріївна

Брати і сестри

Школа № 20, Дніпропетровськ

11

Бондаренко Сергій Андрійович

52-четвер

Спеціалізована школа № 52

10

Бушовська Анастасія Миколаївна

Омікрон

Ліцей «Інтелект»

11

Варнов Олег Олександрович

52-четвер

Спеціалізована школа № 52

10

Вахітов Богдан Володимирович

НЗ-8

Ліцей «Наукова зміна»

8

Вертелецький Владислав Юрійович

УФМЛ

Український фізико-математичний ліцей

10

Волкова Катерина Дмитрівна

Омега

Спеціалізована школа № 53

7

Волошин Сергій Віталійович

Тернопіль

Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого

6

Воробйова Валерія Костянтинівна

Харків-ламед

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Гаврилов Сергій Дмитрович

УФМЛ

Український фізико-математичний ліцей

10

Гаращук Дар’я Сергіївна

НЗ-8

Ліцей «Наукова зміна»

8

Гінкул Анна Олександрівна

НЗ-8

Ліцей «Наукова зміна»

8

Гічко Анастасія Олексіївна

ТЛ-гамма

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Гольдштейн Михайло Ігорович

НЗ-каппа

Ліцей «Наукова зміна»

10

Горбешко Олексій Костянтинович

52-четвер

Спеціалізована школа № 52

11

Горолюк Дмитро Євгенійович

ТЛ-гамма

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Грабовська Олена Дмитрівна

ТЛ-гамма

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Гунько Олександр Сергійович

178-дельта

Гімназія № 178

10

Денисенко Анна Русланівна

52

Спеціалізована школа № 52

8

Деньга Анастасія Євгенівна

ТЛ-гамма

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Дзюняк Захар Андрійович

ТЛ-дзета

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Драгомирова Марія Валеріївна

Ксі

Гімназія № 143

9

Єлагін Володимир Олексійович

145

Ліцей № 145

10

Жидик Ярослав Олегович

Тернопіль

Школа № 16 ім. В. Левицького

10

Зайчук Ілля Костянтинович

178-дельта

Гімназія № 178

10

Іванов Михайло Максимович

ТЛ-11

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Іванчик Георгій Павлович

Тау

Ліцей № 171 «Лідер»

8

Івлев Антон Володимирович

«Престиж»

Ліцей «Престиж»

6

Ілляш Олена Максимівна

Авіакосмічний ліцей плюс

Авіакосмічний ліцей НАУ

8

Казанін Степан Сергійович

А, А і не А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Капелюш Анастасія Вікторівна

Запоріжжя

Запорізький технічний ліцей

10

Ківва Ярослав Сергійович

Лідер-10

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Климчук Никита Олегович

Омега

Ліцей № 142

7

Коваль Ілля Андрійович

Харків-ламед

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Корома Андрій Васильович

«Престиж»

Ліцей «Престиж»

6

Корома Максим Васильович

«Престиж»

Ліцей «Престиж»

6

Косюк Іван Юрійович

Лідер-10

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Кошіль Михайло Сергійович

145

Ліцей № 145

10

Кравцов Артур Андрійович

Харків-ламед

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Кузьмин Михайло Юрійович

ТЛ-дзета

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Кучеренко Анастасія Олегівна

А, А і А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Ланда Вікторія Вадимівна

52

Спеціалізована школа № 52

8

Лештаєв Олександр Олексійович

Сигма

Ліцей «Престиж»

6

Литвин Антон Геннадійович

ТЛ-віта

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Лозицький Олексій Олександрович

ТЛ-віта

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Лозовий Борис Юрійович

ТЛ-чит

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Львович Федір Вячеславович

Новопечерська школа плюс

Гімназія № 86 «Консул»

7

Макаров Борис Євгенійович

НЗ-каппа

Ліцей «Наукова зміна»

10

Макаров Іван Максимович

ТЛ-дзета

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Маліцька Марія Михайлівна

145

Ліцей № 145

10

Масаутова Софія Тимурівна

«Перспектива»

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива»

6

Мелентьєва Ада Денисівна

А, А і не А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Мінаков Станіслав Сергійович

Харків-алеф

НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Мірошник Дмитро Віталійович

52-четвер

Спеціалізована школа № 52

10

Мороз Валентин Володимирович

ТЛ-11

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Музиченко Микола Сергійович

Запоріжжя

Запорізький технічний ліцей

9

Нгуен Кионг Чунг

Лідер-10

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Недождій Максим Андрійович

ТЛ-дзета

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Нечепуренко Діана Віталіївна

Ксі

Школа № 166

9

Олексіюк Іван Максимович

Лідер-10

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Пасевкіна Катерина Юріївна

ТЛ-чит

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Пасенченко Олександра Володимирівна

Омікрон

Український гуманітарний ліцей

11

Пастернак Вероника Арсенівна

Авіакосмічний ліцей плюс

Школа № 180

8

Петрик Ірина Василівна

«Перспектива»

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива»

9

Петрова Соф’я Сергіївна

Сигма

Ліцей «Престиж»

6

Петрусенко Віталіна Віталіївна

Новопечерська школа плюс

Новопечерська школа

7

Петрусенко Влада Віталіївна

Новопечерська школа плюс

Новопечерська школа

7

Пилипчук Вікторія Віталіївна

52

Спеціалізована школа № 52

8

Поболов Тімур Олександрович

«Престиж»

Ліцей «Престиж»

6

Пономаренко Даріна Русланівна

ТЛ-чит

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Попова Єлизавета Олегівна

Харків-алеф

НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

П’янков Антон Олексійович

178-альфа

Гімназія № 178

11

Рибак Тетяна Михайлівна

52

Спеціалізована школа № 52

8

Різник Валерій Олександрович

Харків-алеф

НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Рожанський Нікіта Богданович

ТЛ-віта

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

6

Савченко Владислав Максимович

НЗ-епсилон

Ліцей «Наукова зміна»

10

Саприкін Артем Олексійович

ТЛ-11

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Сафронова Аріна Сергіївна

Новопечерська школа плюс

Новопечерська школа

7

Ситнюк Владислава Олегівна

Омікрон

Спеціалізована школа № 115 ім. І. Огієнка

10

Скидан Дар’я Олегівна

Омікрон

Ліцей № 100 «Поділ»

10

Скуріхін Роман Володимирович

Харків-алеф

НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Смик Марія Сергіївна

УФМЛ

Український фізико-математичний ліцей

9

Солоний Олег Ярославович

178-дельта

Гімназія № 178

10

Сонькіна Євгенія Олександрівна

Авіакосмічний ліцей плюс

Авіакосмічний ліцей НАУ

8

Сороколіт Ігор Олегович

52-субота

Спеціалізована школа № 52

10

Супрун Тетяна Анатоліївна

Харків-ламед

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Табунов Антон Анатолійович

178-альфа

Гімназія № 178

10

Таранов Ярослав Андрійович

Брати і сестри

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

10

Таранова Тетяна Андріївна

Брати і сестри

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

9

Тверітінова Маргарита Вікторівна

52-субота

Спеціалізована школа № 52

10

Тимощук Нікіта Андрійович

Сигма

Ліцей № 208

8

Третьякова Катерина Владиславівна

НЗ-8

Ліцей «Наукова зміна»

8

Тригуб Антон Володимирович

А, А і А

Гімназія «Академія»

9

Уфимцева Катерина Ігорівна

Харків-далет

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Уфимцева Софія Ігорівна

Харків-далет

НВК № 45 «Академічна гімназія»

10

Фірман Дмитро Богданович

Тернопіль

Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого

6

Франчук Іван Олегович

178-альфа

Гімназія № 178

10

Худенко Костянтин Володимирович

НЗ-каппа

Ліцей «Наукова зміна»

10

Чернікова Аліна Анатоліївна

НЗ-епсилон

Ліцей «Наукова зміна»

10

Чудаков Семен Сергійович

178-альфа

Гімназія № 178

10

Шавурська Вікторія Леонідівна

«Перспектива»

Спеціалізована школа № 194 «Перспектива»

8

Шведченко Марія Денисівна

Харків-далет

НВК № 45 «Академічна гімназія»

8

Шпитчук Діана Василівна

Сигма

Спеціалізована школа № 52

8

Штефан Дмитро Ігорович

Запоріжжя

Запорізький технічний ліцей

9

Щербакова Ксенія Сергіївна

52-субота

Спеціалізована школа № 52

10

Яковлев Іван Володимирович

А, А і А

Ліцей № 171 «Лідер»

11

Яценко Владислав Ігорович

НЗ-епсилон

Ліцей «Наукова зміна»

10

Загалом в обох турах олімпіади взяли участь 136 учнів з 38 навчальних закладів семи регіонів України.

За результатами індивідуального туру олімпіади (див. посилання праворуч) сформовано дві команди (8 учнів), які представляли Україну на XIII Міжнародній олімпіаді з лінгвістики, що пройшла наприкінці липня в Болгарії. Див. також додатковий тур відбору.

Роботи старших класів

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників старших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Роботи молодших класів

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників молодших класів. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Роботи командного туру

Нижче наведено посилання на відскановані роботи команд. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

До вашої уваги регламент олімпіади, в якому детальніше описано формат її проведення, а також принципи формування команд та правила відбору на міжнародну олімпіаду.

До участі у змаганні запрошувалися всі охочі школярі України незалежно від регіону та класу навчання.

Безкоштовні проїзд у Київ та проживання було забезпечено для таких учнів:

  • Харків: учасники I Харківської олімпіади з лінгвістики, які набрали 55 і більше балів (див. результати).
  • Інші регіони: будь-яка школа чи інший офіційний заклад могли до 8 березня подати на адресу заявку на безкоштовну поїздку в Київ команди, що складається з трьох учнів і керівника. Оргкомітетом отримано заявки від Тернополя й Запоріжжя.

Склад журі олімпіади: Данило Мисак (голова), Таміла Краштан, Богдан Ківва, Сергій Слободянюк та Олександра Десятерик.


До фотогалереї

Версія для друку

8 квітня 2015, 20:25

Щоб переглянути відгуки чи прокоментувати повідомлення про захід, ви маєте зареєструватися та авторизуватися.