ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2018 Данило Мисак© 2014—2018 Данило Мисак

Блоґ

Підсумки регіональних олімпіад 2017/18 н. р.: поїздка в Київ

У грудні 2017 року у семи областях України пройшли регіональні олімпіади з лінгвістики. Змагання відбувалися окремо у двох заліках: для учнів молодших класів (6, 7, 8) та для учнів старших класів (9, 10, 11). Переможців із кожного з регіонів ми традиційно запрошуємо на змагання всеукраїнського рівня — V Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, — що пройде 10 і 11 березня цього року.

Вінниця:

  1. Матвієнко Владислава (8-й клас, Вінницький технічний ліцей);
  2. Міхалакі В’ячеслав (11-й клас, Вінницький технічний ліцей);
  3. Писаренко Антон (10-й клас, Вінницький технічний ліцей);
  4. Салієва Віра (9-й клас, Вінницький технічний ліцей).

Запоріжжя:

  1. Бердюк Катерина (8-й клас, гімназія № 28);
  2. Бєлікова Маргарита (8-й клас, гімназія № 28);
  3. Лавров Богдан (9-й клас, гімназія № 28);
  4. Морозов Андрій (9-й клас, гімназія № 28).

Львів:

  1. Дигдалович Остап (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  2. Кузик Олег (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  3. Окіс Юрій (8-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  4. Слюзар Катерина (9-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей).

Миколаїв:

  1. Гільмутдінова Ельміра (5-й клас, гімназія № 2);
  2. Пащенко Ксенія (7-й клас, гімназія № 2).

Тернопіль:

  1. Демчук Анастасія (11-й клас, школа № 24);
  2. Сенчук Святослав (11-й клас, спеціалізована школа № 3).

Харків:

  1. Коваль Ілля (11-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  2. Обозний Максим (9-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  3. Райваховський Микола (11-й клас, гімназія № 152);
  4. Рощупкін Дмитро (8-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  5. Симоненко Михайло (8-й клас, ОСШІ «Обдарованість»).

Чернівці:

  1. Виклюк Аліна (8-й клас, ліцей № 2);
  2. Немилостива Поліна (7-й клас, гімназія № 5);
  3. троє з шести переможців у старших класах (Беня, Війтенко, Гуцу, Ліщинський, Нестеренко, Цепілова) за результатами додаткового відбору.

Поїздка та проживання для переможців, що потрапили до наведеного списку, є безкоштовними. Для таких учнів буде забезпечено супровід у Київ.

Якщо ви не потрапили до списку, але стали призером регіонального етапу (здобули I, II або III місце), то можете взяти участь у київській олімпіаді власним коштом. Для цього слід зробити таке:

  • Якщо ви хочете поїхати у супроводі керівника від вашого регіону, зв’яжіться з організаторами регіональної олімпіади у вашій області (призерам олімпіади в Харкові, а також учням з інших регіонів, які не мають контактних даних організаторів регіональної олімпіади, слід писати на адресу ).
  • Не пізніше ніж 1 березня надішліть на адресу електронну копію або скан придбаного на ваше ім’я квитка у Київ (підтвердження про отримання має надійти не пізніше ніж 2 березня).

Версія для друку

3 січня 2018, 00:25

Щоб переглянути відгуки чи прокоментувати повідомлення, ви маєте зареєструватися та авторизуватися.