ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2019 Данило Мисак© 2014—2019 Данило Мисак

Заходи

Зареєстровані учасники IV Вінницької відкритої олімпіади з лінгвістики

Нижче наведено остаточний список зареєстрованих учасників.

Старші класи26 учасників

Галактіонова Софія ОлексіївнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 10-й клас
Дацько Юлія ВіталіївнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 11-й клас
Євченко Дімітрій ІгоровичУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 10-й клас
Зюбанова Анна МирославівнаУкраїнськоюГімназія № 17 (Вінниця), 11-й клас
Іваніцький Максим КостянтиновичРосійськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 10-й клас
Іскусних Дар’я КостянтинівнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 11-й клас
Каченюк Олександр ОлександровичУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 9-й клас
Клименко Олександр МиколайовичУкраїнськоюГімназія № 17 (Вінниця), 11-й клас
Клямчук Денис ТарасовичУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 9-й клас
Коношевський Денис ОлеговичУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 10-й клас
Левчишина Валерія КостянтинівнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 10-й клас
Лисак Анастасія ОлександрівнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Ввнниця), 10-й клас
Матвієнко Владислава ВолодимирівнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 10-й клас
Нестерук Назар ІгоровичУкраїнськоюГімназія № 17 (Вінниця), 11-й клас
Підгорний Ігор МиколайовичУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 11-й клас
Підруцький Дмитро АнатолійовичУкраїнськоюШкола № 34 (Вінниця), 10-й клас
Піллей АндрійУкраїнськоюГімназія № 17 (Вінниця), 10-й клас
Полієнко Анастасія АндріївнаУкраїнськоюГімназія № 17 (Вінниця), 10-й клас
Рибак Михайло ВікторовичУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 10-й клас
Салієва Віра ЕрнестівнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 11-й клас
Салюк Євгенія ВолодимирівнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 9-й клас
Снігур Павло ВолодимировичУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 10-й клас
Стасюк Олександра ВолодимирівнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 11-й клас
Терещук Кирило КостянтиновичУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 10-й клас
Федорчук Дмитро ІвановичУкраїнськоюГімназія № 17 (Вінниця), 11-й клас
Шевчук Ольга АндріївнаУкраїнськоюШкола № 34 (Вінниця), 10-й клас

Молодші класи (до 8-го)20 учасників

Алексєєнко Анна ОлександрівнаУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 6-й клас
Багнатова Діана ВіталіївнаУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 7-й клас
Жовмір Олександр АндрійовичУкраїнськоюТиврівський ліцей-інтернат (Тиврів), 8-й клас
Ковальчук Володимир СергійовичУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 8-й клас
Короп Богдан ОлеговичУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 8-й клас
Красовський Дмитро ВолодимировичУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 8-й клас
Кушта Іван ВолодимировичУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 7-й клас
Ліва Ірина ВолодимирівнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 8-й клас
Мальована Яна ГенадіївнаУкраїнськоюТиврівський ліцей-інтернат (Тиврів), 8-й клас
Мітюшніков Ілля СергійовичУкраїнськоюТиврівський ліцей-інтернат (Тиврів), 8-й клас
Остафійчук Олександра ОлегівнаУкраїнськоюГімназія № 17 (Вінниця), 8-й клас
Панасюк Дмитро ВолодимировичУкраїнськоюТиврівський ліцей-інтернат (Тиврів), 7-й клас
Столяр Максим АндрійовичУкраїнськоюТиврівський ліцей-інтернат (Тиврів), 7-й клас
Сторожук Лідія ІгорівнаУкраїнськоюТиврівський ліцей-інтернат (Тиврів), 8-й клас
Тимошенко Максим АнатолійовичУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 6-й клас
Хлипавка Олександр БогдановичУкраїнськоюТиврівський ліцей-інтернат (Тиврів), 8-й клас
Чернуха Софія ЮріївнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 8-й клас
Шевчук Анна ІгорівнаУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 6-й клас
Штодько Владислав СергійовичУкраїнськоюТиврівський ліцей-інтернат (Тиврів), 7-й клас
Якимчук Маріна ОлександрівнаУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 8-й клас