ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2021 Українські змагання з лінгвістики© 2014—2021 Українські змагання з лінгвістики

Заходи

Учасники особистого туру VIII Української олімпіади з лінгвістики

Нижче наведено остаточний список учасників.

Старші класи52 учасники

Арясов Олексій БорисовичУкраїнськоюЛіцей № 142 (Київ), 11-й клас
Боклач Ігор СергійовичУкраїнськоюЛіцей № 1 (Чернівці), 11-й клас
Бутенко Андрій АндрійовичРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 9-й клас
Виклюк Аліна ВіталіївнаУкраїнськоюЛіцей № 2 (Чернівці), 11-й клас
Вороняк Богдан ПетровичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 29 (Тернопіль), 10-й клас
Гаврилко Олександр ОлександровичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 196 (Київ), 9-й клас
Говядін Кирило ОлександровичРосійськоюГімназія № 178 (Київ), 9-й клас
Говядін Олександр ОлександровичРосійськоюГімназія № 178 (Київ), 11-й клас
Головащенко Марина ВіталіївнаУкраїнськоюНВК «Ерудит» (Київ), 11-й клас
Гречка Артем ВіталійовичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 52 (Київ), 10-й клас
Григорян Тимур ЯковичРосійськоюЛіцей № 105 (Запоріжжя), 11-й клас
Гринчак Катерина ВолодимирівнаУкраїнськоюТехнічний ліцей ім. А. Лигуна (Кам’янське), 10-й клас
Грицина Ярослав РуслановичУкраїнськоюШкола-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука (Тернопіль), 9-й клас
Дорошенко Марія АндріївнаУкраїнськоюШкола № 280 (Київ), 10-й клас
Дружиніна Діана АнатоліївнаУкраїнськоюЛіцей № 1 (Чернівці), 10-й клас
Єгорова Ольга ІгорівнаРосійськоюЛіцей «Логос» (Запоріжжя), 9-й клас
Животченко Ірина ЮріївнаУкраїнськоюГімназія № 144 (Харків), 10-й клас
Згардан Давід ІгоровичУкраїнськоюУкраїнський фізико-математичний ліцей (Київ), 10-й клас
Зінькова Валентина МиколаївнаУкраїнськоюТехнічний ліцей НТУУ «КПІ» (Київ), 11-й клас
Камінський Антон СергійовичУкраїнськоюЛіцей № 145 (Київ), 10-й клас
Короп Богдан ОлеговичУкраїнськоюШкола № 27 (Вінниця), 9-й клас
Кривошеєва Дар’я ВолодимирівнаУкраїнськоюЄвропейський колегіум (Київ), 9-й клас
Курін Олексій МиколайовичУкраїнськоюЛіцей № 142 (Київ), 11-й клас
Кушниренко Аліса ВіталіївнаРосійськоюЛіцей № 161 «Імпульс» (Харків), 11-й клас
Леонова Віолетта СвятославівнаРосійськоюГімназія № 28 (Запоріжжя), 9-й клас
Лукашевський Арсеній МаксимовичУкраїнськоюШкола № 9 (Краматорськ), 11-й клас
Манвелян Михайло БорисовичУкраїнськоюЦентр освіти «Оптіма» (Київ), 11-й клас
Мандебура Ілля ОлександровичУкраїнськоюШкола № 19 (Олександрія), 10-й клас
Мартиненко Анна ОлексіївнаУкраїнськоюШкола № 280 (Київ), 10-й клас
Матвієнко Владислава ВолодимирівнаУкраїнськоюГімназія «Дельфін» (Вінниця), 11-й клас
Матус Надія АндріївнаУкраїнськоюЛіцей «Логос» (Запоріжжя), 11-й клас
Міхновська Марія СтаніславівнаУкраїнськоюЛіцей № 145 (Київ), 10-й клас
Одарич Дмитро СергійовичУкраїнськоюЛіцей № 142 (Київ), 9-й клас
Пастушенко Анастасія ГеннадіївнаУкраїнськоюГолосіївський ліцей № 241 (Київ), 9-й клас
Пащенко Ксенія ОлексіївнаУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 10-й клас
Піщимуха Валерія АнтонівнаРосійськоюГімназія № 178 (Київ), 9-й клас
Приянчук Мар’яна ІгорівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 112 ім. Т. Шевченка (Київ), 9-й клас
Рощупкін Дмитро СергійовичРосійськоюНВК № 45 «Академічна гімназія» (Харків), 11-й клас
Салюк Євгенія ВолодимирівнаУкраїнськоюВінницький технічний ліцей (Вінниця), 10-й клас
Стародубець Ян ОлеговичУкраїнськоюЄвропейський колегіум (Київ), 9-й клас
Сушко Марія ВячеславівнаУкраїнськоюЛіцей «Наукова зміна» (Київ), 11-й клас
Тесля Юлія СергіївнаРосійськоюЛіцей № 27 (Харків), 10-й клас
Тимошенко Соломія СергіївнаУкраїнськоюУкраїнський фізико-математичний ліцей (Київ), 10-й клас
Тютюнник Михайло МихайловичУкраїнськоюСлов’янська гімназія (Київ), 10-й клас
Ходаковський Артур ВолодимировичУкраїнськоюПолітехнічний ліцей НТУУ «КПІ» (Київ), 11-й клас
Цебро Дарина ОлександрівнаУкраїнськоюГімназія-інтернат № 13 (Київ), 9-й клас
Чорна Софія РоманівнаУкраїнськоюГімназія № 315 (Київ), 11-й клас
Шадевський Андрій ЕдуардовичУкраїнськоюЛіцей № 142 (Київ), 11-й клас
Шамян Артур ГегамовичУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 11-й клас
Шерепенко Єлизавета ПетрівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 85 (Київ), 9-й клас
Шкель Уляна ЮріївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 112 ім. Т. Шевченка (Київ), 11-й клас
Щербина Оксана ОлександрівнаУкраїнськоюШкола № 280 (Київ), 10-й клас

Молодші класи (до 8-го)41 учасник

Алєксєєва Валерія ОлександрівнаУкраїнськоюГімназія № 1 ім. В. Красицького (Хмельницький), 6-й клас
Безруков Іван СергійовичРосійськоюГімназія № 6 (Запоріжжя), 8-й клас
Беня Любов ОлександрівнаУкраїнськоюГімназія № 5 (Чернівці), 7-й клас
Бокій Катерина ДмитрівнаРосійськоюГімназія № 178 (Київ), 8-й клас
Волков Михайло ВолодимировичРосійськоюГімназія № 28 (Запоріжжя), 7-й клас
Вязовська Соломія АндріївнаУкраїнськоюСлов’янська гімназія (Київ), 5-й клас
Вязовська Софія АндріївнаУкраїнськоюСлов’янська гімназія (Київ), 7-й клас
Говядіна Діана ОлександрівнаУкраїнськоюГімназія № 178 (Київ), 5-й клас
Гольдіна Олександра ПавлівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа «ОРТ» № 41 (Чернівці), 8-й клас
Данилюк Анна ІванівнаУкраїнськоюШкола № 28 (Чернівці), 6-й клас
Дрига В’ячеслав ОлександровичУкраїнськоюТехнічний ліцей НТУУ «КПІ» (Київ), 8-й клас
Зеленчук Дмитро ІвановичУкраїнськоюПолітехнічний ліцей НТУУ «КПІ» (Київ), 7-й клас
Іваненко Анастасія АндріївнаУкраїнськоюЛіцей № 1 (Чернівці), 8-й клас
Кликавка Андрій БорисовичУкраїнськоюГолосіївський ліцей № 241 (Київ), 8-й клас
Ковбасюк Євгеній ЛеонідовичУкраїнськоюГімназія № 4 (Чернівці), 8-й клас
Козьма Роман ЮрійовичУкраїнськоюЛіцей № 1 (Чернівці), 8-й клас
Кулієва Фатіма МансимівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 247 (Київ), 6-й клас
Лисейко Меланія ОлегівнаУкраїнськоюЛіцей № 171 «Лідер» (Київ), 7-й клас
Ліщук Олексій ОлександровичУкраїнськоюПолітехнічний ліцей НТУУ «КПІ» (Київ), 7-й клас
Логвиненко Богдан ДмитровичРосійськоюГімназія № 6 (Запоріжжя), 8-й клас
Макаров Володимир ІгоровичРосійськоюКолегіум № 98 (Запоріжжя), 8-й клас
Мірошник Адам ОлександровичУкраїнськоюГімназія № 178 (Київ), 6-й клас
Молибога Дзвенислава ВолодимирівнаУкраїнськоюШкола № 86 (Львів), 6-й клас
Нижник Михайло ОлексійовичУкраїнськоюЛіцей «Престиж» (Київ), 8-й клас
Попльонкін Давид ЄвгеновичРосійськоюЛіцей «Логос» (Запоріжжя), 8-й клас
Придаткевич Петро ІгоровичУкраїнськоюШкола-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука (Тернопіль), 8-й клас
Радіонов Максим ВолодимировичУкраїнськоюЛіцей «Престиж» (Київ), 8-й клас
Рощупкін Михайло СергійовичРосійськоюНВК № 45 «Академічна гімназія» (Харків), 8-й клас
Руднєва Єкатерина ВіталіївнаРосійськоюГімназія № 178 (Київ), 7-й клас
Рябошапка Сергій ВіталійовичРосійськоюЛіцей «Престиж» (Київ), 7-й клас
Саприкін Марк АртемовичУкраїнськоюЛіцей «Престиж» (Київ), 8-й клас
Свентицький Микита АндрійовичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 52 (Київ), 6-й клас
Свириденко Ірина СергіївнаУкраїнськоюЛьвівський фізико-математичний ліцей (Львів), 8-й клас
Сенчина Софія ЮріївнаУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 8-й клас
Сливченко Софія ОлегівнаУкраїнськоюЛіцей № 144 ім. Г. Ващенка (Київ), 8-й клас
Терещенко Денис СергійовичУкраїнськоюЛіцей № 208 (Київ), 8-й клас
Цесарська Дар’я АндріївнаРосійськоюГімназія № 178 (Київ), 8-й клас
Шкіль Софія ЛюбомирівнаУкраїнськоюНВК № 9 ім. А. Трояна (Кам’янець-Подільський), 5-й клас
Шульга Вероніка ВолодимирівнаУкраїнськоюГімназія № 144 (Харків), 5-й клас
Шульга Ксенія ВолодимирівнаУкраїнськоюГімназія № 144 (Харків), 8-й клас
Шульга Марія ВолодимирівнаУкраїнськоюГімназія № 144 (Харків), 7-й клас