ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2018 Данило Мисак© 2014—2018 Данило Мисак

Заходи

Тренувальні збори перед XVI Міжнародною олімпіадою з лінгвістики

Термін проведення: 19...24 липня 2018

Підготовчі збори до XVI Міжнародної олімпіади проходили з 19 до 24 липня у Києві на базі Технічного ліцею НТУУ «КПІ». Програма зборів передбачала проведення лекцій на лінгвістичну тематику, тренувальних занять, а також особистого та командного туру тренувальної олімпіади:

Дата

Час

Подія

19.07,
четвер

14:00...17:30

«Відновлюємо відповідності» (Данило Мисак) + задачі від слухачів

20.07,
п’ятниця

10:00...16:00

Особистий тур тренувальної олімпіади

13:30

Обід (під час написання робіт)

21.07,
субота

10:00...13:30

«Як зрозуміти щось, не розуміючи нічого» (Олексій Пегушев)

13:30...14:00

Обід

14:00...15:40

Мовний лікнеп (Данило Мисак)

15:50...17:30

«Про словники та корпуси» (Данило Мисак)

22.07,
неділя

12:00...15:00

Лекція та вікторина від Grammarly (в офісі Grammarly)

23.07,
понеділок

10:00...11:40

Як складаються задачі (Данило Мисак)

11:50...13:30

«Психолінгвістика: цілі й методи» (Олексій Пегушев)

13:30...14:00

Обід

14:00...15:40

Перегляд та обговорення «The Linguists» (Олексій Пегушев)

15:50...17:30

«Прислів’я та приказки» (Таміла Краштан)

24.07,
вівторок

10:00...13:30

Командний тур тренувальної олімпіади

13:30...14:00

Обід

14:00...16:00

Розбір задач особистої та командної тренувальних олімпіад

Запрошеним лектором став член журі латвійських та міжнародних олімпіад з лінгвістики Олексій Пегушев.

Участь у зборах могли взяти не лише відібрані члени команди та учасники резерву, а й інші перспективні учні:

  • учасники останньої Київської відкритої олімпіади, що посіли в її особистому заліку перше чи друге місце;
  • усі учні, які цього року або раніше ставали учасниками відбору на міжнародні олімпіади.

Участь у зборах була безкоштовною.

Список відвідувачів

  1. Петрусенко Влада Віталіївна (Київ, Новопечерська школа, 10-й клас);
  2. Коваль Ілля Андрійович (Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія», 11-й клас);
  3. Дигдалович Остап Андрійович (Львівський фізико-математичний ліцей, 11-й клас);
  4. Столярчук Єлизавета Олександрівна (Київ, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ», 9-й клас);
  5. Лавров Богдан Дмитрович (Запоріжжя, гімназія № 28, 9-й клас);
  6. Юшко Артем Олександрович (Київ, Технічний ліцей НТУУ «КПІ», 9-й клас);
  7. Манвелян Михайло Борисович (Київ, ліцей № 171 «Лідер», 8-й клас);
  8. Гамєза Ірина Олегівна (Київ, Слов’янська гімназія, 10-й клас);
  9. Бачинська Аріна Сергіївна (Київ, ліцей № 145, 10-й клас);
  10. Матус Надія Андріївна (Запоріжжя, ліцей № 99, 8-й клас);
  11. Камінський Антон Сергійович (Київ, спеціалізована школа № 304, 7-й клас);
  12. Шкель Уляна Юріївна (Київ, спеціалізована школа № 112 ім. Т. Шевченка, 8-й клас);
  13. Міхновська Марія Станіславівна (Київ, Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ», 7-й клас).

Роботи особистого туру

Ціна задачі — 20 балів.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

5

Сума

Навчальний заклад

Клас

Бачинська Аріна

9

3

0

9

4

25

Ліцей № 145

10

Гамєза Ірина

12

3

7

0

0

22

Слов’янська гімназія

10

Дигдалович Остап  

12

11

1

0

0

24

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Камінський Антон  

2

1

5

6

2

16

Спеціалізована школа № 304

7

Коваль Ілля

11

13

0

19

5

48

НВК № 45 «Академічна гімназія» (Харків)

11

Лавров Богдан

16

8

0

11

2

37

Гімназія № 28 (Запоріжжя)

9

Манвелян Михайло  

9

4

0

7

0

20

Ліцей № 171 «Лідер»

8

Матус Надія  

9

5

0

6

2

22

Ліцей № 99 (Запоріжжя)

8

Міхновська Марія  

2

1

0

8

1

12

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

7

Петрусенко Влада  

16

13

15

19

2

65

Новопечерська школа

10

Столярчук Єлизавета  

14

7

5

11

5

42

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

9

Шкель Уляна

8

5

0

12

2

27

Спеціалізована школа № 112 ім. Т. Шевченка

8

Юшко Артем

10

2

0

8

3

23

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

9

Роботи командного туру

Ціна задачі — 100 балів.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Команда

Результат

Навчальний заклад

Клас

Команда України: Петрусенко, Коваль, Дигдалович, Столярчук  

96

Київ + Харків + Львів

9...11

Міхновська, Гамєза, Лавров, Манвелян  

8

Київ + Запоріжжя

7...10

Юшко, Бачинська, Матус, Шкель, Камінський

10

Київ + Запоріжжя

7...10

Версія для друку

25 липня 2018, 18:25

Щоб переглянути відгуки чи прокоментувати повідомлення про захід, ви маєте зареєструватися та авторизуватися.