ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2019 Данило Мисак© 2014—2019 Данило Мисак

Заходи

Зареєстровані учасники IV Миколаївської відкритої олімпіади з лінгвістики

Нижче наведено остаточний список зареєстрованих учасників.

Старші класи18 учасників

Арамма Артем ДмитровичУкраїнськоюМорський ліцей ім. М. Александрова (Миколаїв), 9-й клас
Брижатий Роман ОлександровичУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 10-й клас
Глушков Владислав ЄвгеновичУкраїнськоюШкола № 56 (Миколаїв), 9-й клас
Дікіна Ангеліна СергіївнаУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 10-й клас
Іванова Поліна МиколаївнаРосійськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 10-й клас
Клочко Аліна ОлегівнаРосійськоюШкола № 31 (Миколаїв), 10-й клас
Левентир Вікторія ОлегівнаУкраїнськоюШкола № 51 (Миколаїв), 9-й клас
Левицький Андрій ІвановичУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 11-й клас
Луценко Тетяна КостянтинівнаРосійськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 10-й клас
Пащенко Ксенія ОлексіївнаУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 9-й клас
Пугач Євгенія ВіталіївнаУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 10-й клас
Сергієва Євгенія ОлександрівнаУкраїнськоюШкола № 51 (Миколаїв), 9-й клас
Соломенникова Христина ЮріївнаРосійськоюШкола № 31 (Миколаїв), 10-й клас
Степаненко Олексій ОлександровичРосійськоюШкола № 28 (Миколаїв), 11-й клас
Стрезєва Єлизавета МиколаївнаУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 10-й клас
Чебаненко Андрій ВікторовичУкраїнськоюМорський ліцей ім. М. Александрова (Миколаїв), 9-й клас
Шамян Артур ГегамовичУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 10-й клас
Шевчук Єва СергіївнаУкраїнськоюШкола № 31 (Миколаїв), 9-й клас

Молодші класи (до 8-го)6 учасників

Грасман Ксенія МихайлівнаУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 7-й клас
Кіреєв Михайло МаксимовичУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 7-й клас
Маркін Нікіта СергійовичУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 7-й клас
Сенчина Софія ЮріївнаУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 7-й клас
Смугляков Олександр ОлександровичУкраїнськоюШкола № 11 (Миколаїв), 8-й клас
Черненко Андрій ЮрійовичУкраїнськоюГімназія № 2 (Миколаїв), 7-й клас