ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2019 Данило Мисак© 2014—2019 Данило Мисак

Заходи

I Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 21 листопада 2015

I Львівська відкрита олімпіада з лінгвістики пройшла в суботу, 21 листопада 2015 року, в академічному корпусі УКУ (вул. Козельницька, 2а) з 10:00. Формат олімпіади — 4 рівноцінних задачі на 4 години.

До участі запрошувалися всі бажаючі учні 8—11-х класів зі Львова та інших регіонів України. Позмагатися могли і молодші школярі, впевнені у своїх силах. В олімпіаді взяли участь 54 школярі.

Паралельно зі Львовом олімпіада проходила у трьох інших містах. За результатами змагання з усіх учасників сформовано команду для виступу на фінальному етапі польської олімпіади з лінгвістики, що пройде 9 квітня 2016 року у Вроцлаві. Крім того, переможців львівської олімпіади чекає поїздка на III Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, яка відбудеться у березні.

До вашої уваги умови задач львівської олімпіади, які було запропоновано також у Запоріжжі та Чернівцях: українською та російською мовами. Ознайомтеся також і зі зразками розв’язань.

Ви можете переглянути остаточні результати олімпіади з розподілом місць, ознайомитися з критеріями оцінювання та попунктними оцінками й зауваженнями до робіт.

Роботи учасників

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

Сума

Навчальний заклад

Клас

Антонюк Олександр

4

1

0

0

5

Станіславчицький НВК

8

Бажан Наталія

12

20

15

16

63

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Бірюкова Ольга  

6

1

0

0

7

Дрогобич, школа № 4

10

Бодрак Михайло  

6

1

1

0

8

Львів, спеціалізована школа № 28

9

Болонна Христина  

3

0

0

0

3

Дрогобич, школа № 4

10

Буриник Тетяна  

11

1

8

0

20

Стрий, школа № 9

10

Бусько Роман

2

1

4

0

7

Червоноград, школа № 12

11

Васьків Андрій  

6

19

9

0

34

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Вол Олена  

6

14

0

0

20

Львів, гімназія «Євшан»

10

Волоський Максим  

11

14

6

0

31

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Гірна Марія

13

20

19

18

70

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Гнатик Андрій

6

0

0

0

6

Львів, школа-гімназія «Сихівська»

11

Гошко Ольга  

9

15

4

0

28

Стрий, школа № 9

10

Далєвська Поліна  

5

1

0

0

6

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Данів Ігор  

5

16

0

0

21

Стрий, школа № 9

10

Дем’яновська Софія  

6

3

0

0

9

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Думінська Світлана  

8

12

8

0

28

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Дячук Марія-Тереза

7

0

0

0

7

Станіславчицький НВК

9

Єлейко Іван-Данило

12

15

0

0

27

Львів, спеціалізована школа № 28

10

Єфанов Павло

4

19

12

0

35

Київ, ліцей № 145

11

Завербний Сергій  

8

0

0

0

8

Львівський фізико-математичний ліцей

8

Кантаровська Катерина  

7

17

8

0

32

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Качмар Павло

14

3

1

0

18

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Комар Владислава  

11

13

4

11

39

Львівська лінгвістична гімназія

11

Костів Анастасія  

5

15

5

0

25

Львівська академічна гімназія

9

Краєвський Олександр  

11

18

0

0

29

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Куник Марія  

5

15

0

0

20

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Лещишин Максим

18

20

10

0

48

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Маковська Анна  

7

2

0

0

9

Червоноградська гімназія

11

Малошенко Анастасія  

3

1

0

0

4

Станіславчицький НВК

9

Марків Божена  

5

0

0

0

5

Львівська українська гуманітарна гімназія

11

Мироняк Наталія  

7

8

2

0

17

Львівська лінгвістична гімназія

9

Нестор Христина

9

7

0

0

16

Львів, спеціалізована школа № 28

11

Олач Уляна  

7

0

12

0

19

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Пастущак Ольга

11

20

19

0

50

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Петришин Софія

5

1

1

2

9

Львів, школа-ліцей «Оріяна»

9

Піпенко Анастасія  

7

13

0

0

20

Львівський фізико-математичний ліцей

9

Поршньов Владислав  

5

1

1

0

7

Стрий, школа № 9

10

Ракус Оксана

7

19

0

0

26

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Стефашко Євгенія  

13

17

12

0

42

Новий Розділ, НВК «Лідер»

11

Стриковський Андрій

7

1

0

2

10

Станіславчицький НВК

9

Теплюх Юр  

9

18

14

0

41

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Тимофіїв Анастасія  

13

0

0

0

13

Львівська лінгвістична гімназія

8

Тополевський Марко-Іоан

7

1

6

0

14

Львівський фізико-математичний ліцей

8

Торчило Андрій

7

20

3

0

30

Нововолинськ, спеціалізована школа № 1

8

Торчило Тетяна

8

14

9

0

31

Нововолинськ, спеціалізована школа № 1

10

Тріска Лука  

4

0

0

0

4

Львівська академічна гімназія

11

Турій Борис  

0

17

0

0

17

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Турколяк Вікторія  

8

18

8

0

34

Львівський фізико-математичний ліцей

10

Царинник Марта  

3

3

0

0

6

Львів, спеціалізована школа № 28

8

Чорна Юлія  

7

14

4

0

25

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Шаршаков Богдан

9

18

0

0

27

Червоноградська гімназія

11

Шаховська Христина  

6

2

0

0

8

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Щудло Анна

10

2

0

15

27

Львівський фізико-математичний ліцей

11

Версія для друку

12 грудня 2015, 14:20

Щоб переглянути відгуки чи прокоментувати повідомлення про захід, ви маєте зареєструватися та авторизуватися.