ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2017 Данило Мисак© 2014—2017 Данило Мисак

Змагання

I Київська відкрита олімпіада з лінгвістики

Дата проведення: 9 березня 2014

Перша в Україні лінгвістична олімпіада — Київська відкрита олімпіада з лінгвістики — пройшла 9 березня 2014 року у спеціалізованій школі № 52. Ви можете ознайомитися з умовами задач олімпіади, їхніми розв’язаннями, результатами змагання, критеріями оцінювання та з роботами учасників (див. нижче). Нагородження призерів дипломами та призами відбулося 28 квітня.

Олімпіада тривала 5 годин. Учасникам було запропоновано 6 задач різної складності; завдання було спільним для всіх класів. Максимальна оцінка за кожну задачу складала 20 балів.

Склад журі олімпіади — Данило Мисак (голова), Богдан Ківва, Олександр Кукуш, Роман Чепляка та Максим Чорний.

Задачі лінгвістичних олімпіад є самодостатніми, тобто для їх розв’язування не потрібні ні знання лінгвістики чи іноземних мов, ні поглиблений рівень володіння українською. Усі необхідні для вирішення задачі дані містяться в умові. Пропонуємо ознайомитися з прикладами задач олімпіадної лінгвістики та випробувати себе на матеріалі тренувальної олімпіади.

Учасників, які показали на олімпіаді найкращі результати, було запрошено до участі у відбірково-тренувальних зборах. Четверо переможців відбору поїхали на XII Міжнародну олімпіаду з лінгвістики, що пройшла наприкінці липня в Пекіні (Китай).

Роботи учасників

Нижче наведено посилання на відскановані роботи учасників. Для того щоб відсортувати таблицю за значенням якогось зі стовпців, клацніть на заголовку стовпця.

Усі роботиТільки з відкритим доступом

Учасник

1

2

3

4

5

6

Сума

Навчальний заклад

Клас

Аверіна Анастасія  

20

0

12

8

2

1

43

Ліцей № 171 «Лідер»

8

Адамович Олексій  

20

20

9

10

3

0

62

Спеціалізована школа № 52

10

Альохіна Анастасія  

20

20

16

5

8

5

74

Спеціалізована школа № 52

10

Альохіна Анастасія  

20

20

14

7

7

6

74

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Артамонова Катерина

20

2

7

8

0

0

37

Ліцей № 142

6

Байкова Катерина

20

2

17

10

4

0

53

Ліцей № 145

11

Братусь Олександр  

20

14

11

6

5

19

75

Технічний ліцей Дніпровського району

10

Бурда Назарій  

20

0

2

4

4

0

30

Спеціалізована школа № 52

11

Вахітов Богдан  

20

20

6

3

1

0

50

Ліцей «Наукова зміна»

7

Вертелецький Владислав  

20

20

16

9

4

0

69

Український фізико-математичний ліцей

9

Виглядовський Андрій

20

1

3

0

5

0

29

Спеціалізована школа № 52

7

Гаврилко Євгеній  

20

20

9

8

10

10

77

Гімназія № 178

11

Гаврилов Олексій  

20

0

6

11

3

1

41

Спеціалізована школа № 52

10

Гінкул Анна  

20

1

4

6

3

0

34

Ліцей «Наукова зміна»

7

Гольдштейн Михайло

20

0

7

9

3

0

39

Ліцей «Наукова зміна»

9

Грицак Ірина  

20

0

9

8

4

0

41

Український гуманітарний ліцей

11

Денисенко Анна

20

1

0

8

0

0

29

Спеціалізована школа № 52

7

Діомідов Євгеній  

20

0

14

8

8

17

67

Русанівський ліцей

11

Дорош Ярослава  

20

0

2

0

2

0

24

Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»

10

Ейвазова Тетяна  

20

20

9

5

0

0

54

Спеціалізована школа № 52

8

Зіненко Дмитро

20

20

12

7

9

6

74

Український фізико-математичний ліцей

11

Іванов Михайло  

20

0

3

11

4

0

38

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

10

Іванчик Георгій

20

20

10

6

4

0

60

Ліцей № 198 «Еко»

7

Ілляш Олена

20

0

3

0

0

0

23

Спеціалізована школа № 52

7

Кадиров Кадір  

20

0

0

7

1

0

28

Русанівський ліцей

7

Казанін Степан

20

20

8

11

5

0

64

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Ківва Ярослав

20

1

11

10

0

1

43

Ліцей № 171 «Лідер»

9

Коляденко Павло

20

0

9

10

4

3

46

Ліцей № 145

10

Кондратюк Анастасія  

20

20

2

15

3

0

60

Гімназія № 178

11

Корецький Марко  

20

0

6

2

1

0

29

Спеціалізована школа № 52

6

Коропенко Дар’я

20

0

3

0

1

0

24

Спеціалізована школа № 52

6

Краштан Таміла  

20

16

12

9

5

19

81

Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ»

11

Ляшенко Анна  

20

20

5

10

4

14

73

Ліцей «Універсум»

11

Малашок Катерина

20

0

10

10

3

0

43

Український гуманітарний ліцей

10

Матяш Нікіта

1

0

0

1

1

1

4

Спеціалізована школа № 52

8

Мелентьєва Ада

20

20

17

13

8

19

97

Ліцей № 171 «Лідер»

10

Мілантьєв Сергій

20

0

12

3

2

0

37

Ліцей № 208

9

Мірошник Дмитро  

20

0

6

10

4

0

40

Спеціалізована школа № 52

10

Молодчик Олексій  

20

0

11

0

0

0

31

Ліцей № 145

8

Мороз Валентин  

20

5

13

11

2

0

51

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

10

Москанова Ольга  

20

0

17

0

4

0

41

Ліцей № 145

8

Москвич Андрій

20

10

15

10

4

0

59

Ліцей «Наукова зміна»

9

Мушкет Ольга  

20

0

13

10

7

0

50

Ліцей «Наукова зміна»

11

Назаренко Борис

20

20

16

13

0

19

88

Український фізико-математичний ліцей

11

Олексіюк Іван

20

3

12

13

4

17

69

Ліцей № 171 «Лідер»

9

Опрощенко Марина  

20

0

14

17

0

9

60

Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»

10

Пасенченко Олександра

20

15

8

19

7

1

70

Український гуманітарний ліцей

10

Перепелиця Кіра  

20

0

9

15

6

0

50

Спеціалізована школа № 76

11

Петрова Вероніка

10

7

3

13

1

0

34

Спеціалізована школа № 52

8

Петрусенко Влада

20

1

14

11

7

2

55

Гімназія № 86 «Консул»

6

Пилипчук Вікторія  

20

0

0

7

5

0

32

Спеціалізована школа № 52

7

Пожидаєва Анастасія  

10

1

10

3

3

15

42

Ліцей № 100 «Поділ»

11

П’янков Антон

20

20

18

10

9

19

96

Гімназія № 178

10

Рябчун Андрій

20

7

9

9

4

0

49

Ліцей «Універсум»

11

Сисенко Юлія  

20

0

5

0

2

0

27

Спеціалізована школа № 52

10

Собко Микита  

1

0

0

5

1

6

13

Французький ліцей

11

Степанюк Марія  

20

20

16

17

8

7

88

Ліцей № 145

9

Степко Ольга

20

0

5

3

3

0

31

Спеціалізована школа № 52

7

Степух Ігор

20

0

9

1

1

1

32

Український фізико-математичний ліцей

11

Таранов Ярослав  

20

0

15

13

6

18

72

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

9

Таранова Тетяна

20

20

16

9

5

0

70

Технічний ліцей НТУУ «КПІ»

8

Трегубов Олександр

20

0

5

0

3

0

28

Спеціалізована школа № 52

10

Третьякова Катерина  

20

9

3

9

3

0

44

Ліцей «Наукова зміна»

7

Урядова Ірина  

20

20

14

8

2

0

64

Спеціалізована школа № 49

9

Фесенко Микита  

20

0

12

0

0

0

32

Гімназія № 257 «Синьоозерна»

11

Фурмак Антон  

20

0

10

8

3

0

41

Ліцей «Універсум»

11

Худенко Костянтин  

20

9

7

4

7

0

47

Ліцей «Наукова зміна»

9

Чабак Поліна  

20

0

12

5

0

1

38

Голосіївський ліцей № 241

6

Черниш Дмитро

20

0

12

0

2

0

34

Спеціалізована школа № 52

6

Чернікова Аліна

20

0

11

0

4

0

35

Ліцей «Наукова зміна»

9

Шакун Владислав  

20

15

8

0

8

2

53

Ліцей № 145

11

Шашков Владислав  

20

20

11

0

7

0

58

Ліцей № 171 «Лідер»

6

Шпитчук Діана  

20

0

1

0

1

0

22

Спеціалізована школа № 52

7

Якимець Дмитро

20

20

15

12

3

19

89

Ліцей «Наукова зміна»

11

Яценко Владислав  

20

20

8

11

4

0

63

Ліцей «Наукова зміна»

9

Версія для друку

21 квітня 2014, 11:10

Щоб переглянути відгуки чи прокоментувати повідомлення про захід, ви маєте зареєструватися та авторизуватися.