ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2019 Данило Мисак© 2014—2019 Данило Мисак

Заходи

Зареєстровані учасники VI Харківської відкритої олімпіади з лінгвістики

Нижче наведено остаточний список зареєстрованих учасників.

Старші класи80 учасників

Абдурохмонова Наргіза ДустмухамадівнаРосійськоюШкола № 150 (Харків), 9-й клас
Альошин Данило МаксимовичУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 11-й клас
Андрущенко Артем ІвановичРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 11-й клас
Андрущенко Ніна МиколаївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 11-й клас
Антосік Карина ПавлівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 10-й клас
Архіпов Сергій СергійовичУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 11-й клас
Афанасьєва Анастасія СергіївнаУкраїнськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 11-й клас
Бабаскін Дмитро РуслановичРосійськоюАвторська школа Бойка (Харків), 9-й клас
Баришенко Ольга РусланівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 11-й клас
Бєляєва Марія ОлексіївнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 9-й клас
Бондаренко Юлія ВасилівнаРосійськоюСпеціалізована школа № 29 (Харків), 9-й клас
Брюханов Іван МаксимовичРосійськоюГімназія № 82 (Харків), 11-й клас
Валькова Вікторія МихайлівнаРосійськоюГімназія № 23 (Харків), 11-й клас
Воробйова Дар’я АнатоліївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 9-й клас
Грабар Петро ОлександровичУкраїнськоюЛіцей № 89 (Харків), 10-й клас
Гуртова Дар’я ДмитрівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Донець Дмитро СергійовичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Єгорова Марія-Стефанія МиколаївнаУкраїнськоюШкола № 150 (Харків), 9-й клас
Єрохіна Дар’я СергіївнаРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 10-й клас
Зотова Софія АндріївнаУкраїнськоюГімназія № 152 (Харків), 9-й клас
Іваницька Анастасія МаксимівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Іващенко Анастасія ОлегівнаРосійськоюШкола № 150 (Харків), 9-й клас
Ільїна Валерія ЄвгенівнаРосійськоюХарківський універсітетський ліцей (Харків), 10-й клас
Кація Іван ОлександровичУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 11-й клас
Клименко Станіслава ОлександрівнаРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 11-й клас
Козинюк Денис ЮрійовичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 10-й клас
Козльонков Денис ДмитровичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Комарова Діана ОлександрівнаУкраїнськоюГімназія № 152 (Харків), 9-й клас
Конєв Андрій ВіталійовичРосійськоюШкола № 150 (Харків), 9-й клас
Коритченко Тетяна КостянтинівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 108 (Харків), 11-й клас
Костік Поліна ЮріївнаУкраїнськоюШкола № 150 (Харків), 9-й клас
Косяченко Кристина ЄвгенівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 9-й клас
Крижановська Марія ОлексіївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 9-й клас
Крохмальова Єлизавета ДмитрівнаРосійськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 10-й клас
Куварзин Олексій ІгоровичРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 11-й клас
Кудрявцев Дмитро ЮрійовичУкраїнськоюГімназія № 55 (Харків), 11-й клас
Кузнецова Олександра ЮріївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 11-й клас
Кушниренко Аліса ВіталіївнаРосійськоюЛіцей № 161 «Імпульс» (Харків), 10-й клас
Лещенко Анна СергіївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Лєнов Нікіта ЮрійовичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Лєрмонтов Данііл ОлександровичРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 9-й клас
Ляміна Анна ГеннадіївнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 11-й клас
Маковецький Роман БорисовичРосійськоюСпеціалізована школа № 29 (Харків), 10-й клас
Мальсагов Батирхан БатировичУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 10-й клас
Мансурова Аміна РенатівнаРосійськоюСпеціалізована школа № 29 (Харків), 9-й клас
Мартиненко Анастасія ОлександрівнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 11-й клас
Мелехов Данило МиколайовичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 10-й клас
Мироненко Арсеній ГеннадійовичРосійськоюСпеціалізована школа № 29 (Харків), 9-й клас
Мисочка Богдан ЄвгеновичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Момотенко Єлизавета АндріївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Мурських Альона АндріївнаУкраїнськоюБердянський НВК (Бердянка (Харківська обл.)), 10-й клас
Муська Яніна ПавлівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Обозний Максим ВасильовичРосійськоюНВК № 45 «Академічна гімназія» (Харків), 11-й клас
Овчаренко Олександра ВіталіївнаУкраїнськоюЛіцей № 27 (Харків), 10-й клас
Онопрієнко Олександра ОлегівнаУкраїнськоюГімназія № 152 (Харків), 11-й клас
Осадчук Анастасія ОлегівнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 11-й клас
Саблєв Артем ІгоровичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 10-й клас
Савенко Роман ЄвгенійовичРосійськоюСпеціалізована школа № 29 (Харків), 9-й клас
Свиргун Катерина ЮріївнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 11-й клас
Сеіна Вікторія ХалідівнаРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 9-й клас
Семенченко Олександра ЕдуардівнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 10-й клас
Слісаренко Марія СергіївнаУкраїнськоюШкола № 150 (Харків), 9-й клас
Смірнова Катерина СергіївнаРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 10-й клас
Собкалова Ірина КостянтинівнаУкраїнськоюГімназія № 152 (Харків), 11-й клас
Сорокіна Валерія ЮріївнаРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 9-й клас
Супрун Дарина АндріївнаРосійськоюШкола № 150 (Харків), 9-й клас
Терещенко Катерина ОлександрівнаУкраїнськоюБердянський НВК (Бердянка (Харківська обл.)), 11-й клас
Тетянін Данило РуслановичУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 9-й клас
Титаренко Марія СергіївнаУкраїнськоюЛіцей № 2 (Вовчанськ), 9-й клас
Трохін Владислав ВіталійовичРосійськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Хлопцева Анна АндріївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 10-й клас
Холодна Дар’я ОлександрівнаРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 11-й клас
Хомініч Ганна ЄвгеніївнаРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 11-й клас
Хушвахтова Софія МергенівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 9-й клас
Цвітайло Михайло ВолодимировичРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 9-й клас
Чернай Вероніка МиколаївнаРосійськоюЛіцей № 89 (Харків), 11-й клас
Шабанова Марія ДмитрівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 11-й клас
Шевцова Аліна ЄвгеніївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 155 (Харків), 9-й клас
Щербак Данііл СергійовичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 9-й клас
Юрков Артем ІгоровичРосійськоюСпеціалізована школа № 29 (Харків), 10-й клас

Молодші класи (до 8-го)80 учасників

Абраамян Наре АльбертівнаРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Аль Біек Абдул Фатах Ахмад ФірасУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
Ахмедова Руслана Бахтіяр-кизиУкраїнськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Балабай Анастасія ОлександрівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
Баточка Альона ВолодимирівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 7-й клас
Бєляєва Анна ОлегівнаУкраїнськоюЛіцей № 161 «Імпульс» (Харків), 7-й клас
Бідюк Ігор РомановичУкраїнськоюШкола № 156 (Харків), 8-й клас
Білоусенко Артем МаксимовичУкраїнськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 6-й клас
Божков Денис ВячеславовичРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Бокова Дарія СергіївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
Величко Олександр ЄвгеновичРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Вєсіч Даша ВолодимирівнаРосійськоюЛіцей № 89 (Харків), 8-й клас
Вовк Анастасія ОлегівнаРосійськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
Волікова Маргарита ВіталіївнаРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Воробйов Руслан АнатолійовичУкраїнськоюШкола № 150 (Харьків), 8-й клас
Воропай Вероніка АртeмівнаУкраїнськоюШкола № 150 (Харків), 8-й клас
Воскобойников Павло МиколайовичРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 8-й клас
Гетманкова Анна -РосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 8-й клас
Глушко Ніколь ВячеславівнаРосійськоюШкола № 150 (Харків), 8-й клас
Гойдіна Маргарита ДанилівнаРосійськоюШкола № 150 (Харків), 7-й клас
Голубкова Аліна АндріївнаРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Гордійчук Уляна ВіталіївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
Грюк Ким РомановичРосійськоюШкола № 150 (Харків), 8-й клас
Єловець Олександр АндрійовичРосійськоюНВК № 45 «Академічна гімназія» (Харків), 7-й клас
Ємець Катерина СергіївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
Жаркова Софія ОлександрівнаУкраїнськоюШкола № 150 (Харків), 7-й клас
Задолинна Валерія МихайлівнаУкраїнськоюЛіцей № 89 (Харків), 8-й клас
Зайцев Даниїл СергійовичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
Зеленський Ярослав ОлексійовичРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 8-й клас
Злотник Євген ОлеговичРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Золотарьова Катерина ОлексіївнаРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Калугіна Вікторія МиколаївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 8-й клас
Кльована Богдана ОлексіївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 7-й клас
Колосова Олександра МаксимівнаУкраїнськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 6-й клас
Корецька Аліна ОлександрівнаУкраїнськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 7-й клас
Кошель Кирило ДмитровичРосійськоюЛіцей № 89 (Харків), 8-й клас
Красавіна Софія СтаніславівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» (Харків), 8-й клас
Крючков Андрій АнатолійовичУкраїнськоюЛіцей № 89 (Харків), 7-й клас
Куц Ніка ВалеріївнаРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Лихойда Маріанна КостянтинівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 7-й клас
Лошакова Богдана ВікторівнаУкраїнськоюГімназія № 144 (Харків), 7-й клас
Лукієнко Маргарита СергіївнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 7-й клас
Лях Олена ЮріївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 7-й клас
Макурін Іван ЮрійовичРосійськоюНВК № 45 «Академічна гімназія» (Харків), 6-й клас
Мартинов Ілля МаксимовичРосійськоюШкола № 150 (Харків), 8-й клас
Марцина Ярослава ВадимівнаУкраїнськоюШкола № 150 (Харків), 7-й клас
Мельник Дарина ВалентинівнаРосійськоюШкола № 150 (Харків), 8-й клас
Міщенко Марія ОлегівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
М’яло Софія ЮріївнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 6-й клас
Надозірна Софія ЯрославівнаРосійськоюШкола № 150 (Харків), 8-й клас
Назаренко Богдан РуслановичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 7-й клас
Народницька Марина ЄвгенівнаРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Овсепян Карина АртурівнаУкраїнськоюГімназія № 144 (Харків), 7-й клас
Огнєв Арсеній АндрійовичУкраїнськоюХарківський Університетський ліцей (Харків), 8-й клас
Онацька Дар’я ЮріївнаРосійськоюШкола № 150 (Харків), 8-й клас
Орєхова Марія СергіївнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 6-й клас
Петрушанська Адріана АртурівнаРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 8-й клас
Полевич Олег ІгоровичРосійськоюШкола № 150 (Харків), 8-й клас
Саприка Семен ВікторовичРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Сидельник Аліка СергіївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
Симоненко Марія ОлександрівнаУкраїнськоюГімназія № 144 (Харків), 8-й клас
Сліпченко Ігор МиколайовичРосійськоюСпеціалізована школа № 132 (Харків), 8-й клас
Сліпчук Софія АндріївнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 6-й клас
Смирнова Аріна ОлександрівнаУкраїнськоюЛіцей «Мобіль» (смт. Пісочин), 7-й клас
Стукалкіна Софія СергіївнаРосійськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 6-й клас
Таврін Антон ОлексійовичРосійськоюНВК № 45 «Академічна гімназія» (Харків), 6-й клас
Тимофєєв Всеволод АндрійовичУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 7-й клас
Федота Катерина АртемівнаРосійськоюСпеціалізована школа № 29 (Харків), 7-й клас
Філіпська Марія ОлегівнаУкраїнськоюГімназія № 144 (Харків), 7-й клас
Фісун Анастасія ОлександрівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 7-й клас
Халілов Аяз НіязіУкраїнськоюХарківський університетський ліцей (Харків), 8-й клас
Хохлова Вікторія ЄвгенівнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
Черкашина Вікторія ВіталіївнаРосійськоюШкола № 150 (Харків), 7-й клас
Чернявський Іван ВолодимировичРосійськоюГімназія № 152 (Харків), 8-й клас
Шевченко Юліана МиколаївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 8-й клас
Шемчук Діана ВалеріївнаУкраїнськоюСпеціалізована школа № 156 (Харків), 7-й клас
Штефан Денис ОлександровичУкраїнськоюНВК № 2 (Куп’янськ), 7-й клас
Шульга Ксенія ВолодимирівнаУкраїнськоюГімназія № 144 (Харків), 7-й клас
Шульга Марія ВолодимирівнаУкраїнськоюГімназія № 144 (Харків), 6-й клас
Ярошевич Софія ОлександрівнаУкраїнськоюЛіцей № 161 «Імпульс» (Харків), 7-й клас