ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2017 Данило Мисак© 2014—2017 Данило Мисак

Всі computer science змагання інших країн інтернет-олімпіада київська олімпіада лекції міжнародна олімпіада організація переможці посилання регіональні олімпіади розклад розповідь про поїздку сайт статистика тренувальні збори формат штучний інтелект

Підсумки регіональних олімпіад 2016/17 н. р.: поїздки у Київ і Ригу

У листопаді 2016 та січні 2017 року у дев’яти областях України пройшли регіональні олімпіади з лінгвістики. Змагання відбувалися окремо у двох заліках: для учнів молодших класів (6, 7, 8) та для учнів старших класів (9, 10, 11). Переможців в обох заліках із кожного з регіонів запрошуємо на змагання всеукраїнського рівня — IV Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, — що пройде 11 і 12 березня цього року.

Поїздка та проживання для переможців, що потрапили до списку, наведеного нижче, є безкоштовними. Решта школярів також може приїхати на київську олімпіаду, але власним коштом.

Вінниця:

  1. Бандерс Марія (11-й клас, гімназія № 17);
  2. Салієва Віра (8-й клас, Вінницький технічний ліцей);
  3. Чоботок Владислав (8-й клас, Вінницький технічний ліцей);
  4. Шкарапута Анастасія (11-й клас, гімназія № 17).

Дніпро:

  1. Білоус Едуард (8-й клас, Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю);
  2. Величко Ірина (8-й клас, Ліцей інформаційних технологій);
  3. Сафонов Нікіта (9-й клас, Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю);
  4. Шпорта Данило (9-й клас, Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю).

Запоріжжя:

  1. Волович Владислав (8-й клас, гімназія № 28);
  2. Геллер Михайло (11-й клас, гімназія № 28);
  3. Лавров Богдан (8-й клас, гімназія № 28);
  4. Люшняк Катерина (11-й клас, ліцей № 105);
  5. Петренко Ксенія (8-й клас, гімназія № 28).

Львів:

  1. Бажан Наталія (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  2. Кузик Олег (10-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  3. Лещишин Максим (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  4. Слюзар Катерина (8-й клас, НВК ім. В. Стуса);
  5. Тимечко Максим (7-й клас, школа № 34 ім. М. Шашкевича).

Миколаїв:

  1. Мірошниченко Лада (11-й клас, школа № 22);
  2. Паплаускайте Анастасія (10-й клас, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса);
  3. Пащенко Ксенія (7-й клас, гімназія № 2).

Одеса:

  1. Гордієнко Антон (11-й клас, школа № 92);
  2. Леонова Дар’я (7-й клас, Рішельєвський ліцей);
  3. Леончик Вероніка (6-й клас, школа № 80);
  4. Свечіхін Євгеній (9-й клас, Рішельєвський ліцей).

Тернопіль:

  1. Іванійчук Арсен (10-й клас, школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука);
  2. Папірянська Софія (7-й клас, школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука);
  3. Чуловський Валерій (11-й клас, школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука).

Харків:

  1. Коваль Ілля (10-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  2. Обозний Максим (8-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  3. Рощупкін Дмитро (7-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  4. Симоненко Михайло (7-й клас, гімназія № 23);
  5. Шапран Микита (10-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»).

Чернівці:

  1. Бєня Валерія (10-й клас, гімназія № 5);
  2. Гунчак Алла (8-й клас, школа № 37);
  3. Гуцу Анжеліка (10-й клас, гімназія № 6);
  4. Цепілова Олександра (8-й клас, ліцей № 1).

З усіма учнями з вищенаведеного списку мають зв’язатися з приводу поїздки в Київ щонайпізніше 20 лютого. Якщо з вами не зв’язалися, повідомте про це на адресу до 24 лютого.

Крім того, як заохочення, учнів, що показали найвищі по Україні результати на регіональному етапі, було запрошено до участі у заключному турі латвійської національної лінгвістичної олімпіади, що проходить у Ризі 19 лютого. До переліку цих учнів увійшли:

  1. Бажан Наталія (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей) — відмовилася через участь в іншій олімпіаді;
  2. Віткіна Анна (8-й клас, Київ, Український фізико-математичний ліцей);
  3. Коваль Ілля (10-й клас, Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія») — відмовився через участь в іншій олімпіаді;
  4. Лавров Богдан (8-й клас, Запоріжжя, гімназія № 28);
  5. Петрусенко Влада (9-й клас, Київ, Новопечерська школа);
  6. Семків Назар (11-й клас, Київ, ліцей № 171 «Лідер»);
  7. Тригуб Антон (11- клас, Київ, гімназія «Академія») — відмовився через участь в іншій олімпіаді.

Версія для друку

17 лютого 2017, 01:25

Розклад заходів на 2016/17 н. р.

До вашої уваги розклад заходів на 2016/17 н. р. Зверніть увагу, що розклад є орієнтовним та протягом року може змінюватися й доповнюватися новими заходами.

Подія

Дати

Місце проведення

Хто може взяти участь

Шкільний етап олімпіади в Києві

жовтень

Київ

Учні з Києва

Районний етап олімпіади в Києві

27 листопада,
неділя

Київ

Переможці шкільних олімпіад та інші бажаючі

Регіональні відкриті олімпіади
(перший варіант)

27 листопада,
неділя

Вінниця, Дніпро, Запоріжжя,
Львів, Миколаїв, Тернопіль, Чернівці

Учні з відповідних регіонів за умови попередньої реєстрації

Регіональні відкриті олімпіади
(другий варіант)

січень

Одеса, Харків

Учні з відповідних регіонів за умови попередньої реєстрації

Інтернет-олімпіада

28 січня,
субота

Інтернет

Українські та іноземні школярі за умови попередньої реєстрації

Другий тур латвійської олімпіади

19 лютого,
неділя

Рига (Латвія)

Від України — переможці регіональних олімпіад

Перший тур білоруської олімпіади

26 лютого,
неділя

Київ та за потреби інші міста

Переможці онлайнового туру білоруської олімпіади (перша половина лютого)

Київська відкрита олімпіада

11 березня, субота
(командний тур);
12 березня, неділя
(особистий тур)

Київ

Українські та іноземні школярі за умови попередньої реєстрації

Другий тур білоруської олімпіади

19 березня,
неділя

Мінськ (Білорусь)

Від України — переможці першого туру білоруської олімпіади

Відбір на міжнародну олімпіаду і тренувальні збори

14...17 квітня

Конча-Заспа

Переможці Київської відкритої олімпіади

Олімпіада з computer science

травень

Київ

Українські школярі за умови попередньої реєстрації

Міжнародна олімпіада

31 липня — 4 серпня

Дублін (Ірландія)

Переможці відбору на міжнародну олімпіаду


Відгуки (1, доданий 17 листопада 2016)

Версія для друку

17 листопада 2016, 03:40

Підсумки регіональних олімпіад 2015/16 н. р.: поїздки у Київ і Вроцлав

Нагадаємо, що у листопаді цього року пройшли чотири регіональні олімпіади — харківська, запорізька, львівська та чернівецька. У кожній з них взяли участь від 50 до 70 учнів з різних навчальних закладів відповідного регіону. Згідно з регламентом змагань, троє чи більше школярів з кожного регіону, які вдало виступили на олімпіаді, можуть розраховувати на безкоштовну поїздку в Київ для участі в III Київській олімпіаді з лінгвістики (12 і 13 березня 2016 р.). Крім того, троє чи більше переможців з числа учасників усіх чотирьох змагань поїдуть у Вроцлав для участі у фінальному етапі польської олімпіади (9 квітня 2016 р.).

Отже, підведемо підсумки. Нижче наведено список школярів, яких ми запрошуємо в Київ. Зверніть увагу, що ви можете взяти участь у київській олімпіаді, навіть якщо не потрапили до цього списку (і навіть якщо ви не писали регіональної олімпіади). Крім того, за бажання ви можете поїхати в Київ разом із рештою учнів з вашого регіону, завчасно звернувшись із цим питанням до керівника команди. Контактні дані керівників вказано нижче — під списком переможців відповідного регіону.

З Харкова:

  1. Коваль Ілля Андрійович (9-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  2. Скуріхін Роман Володимирович (11-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  3. Обозний Максим Васильович (7-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  4. Різник Валерій Олександрович (11-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  5. Уфимцева Єкатерина Ігорівна (9-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  6. Лузан Микита Олександрович (10-й клас, ліцей № 89).

Керівник — Олександр Феліксович Крижановський, .

З Запоріжжя:

  1. Геллер Михайло Олексійович (10-й клас, гімназія № 28);
  2. Люшняк Катерина Сергіївна (10-й клас, ліцей № 105);
  3. Пучкова Катерина Сергіївна (8-й клас, ліцей № 105);
  4. Клещенко Ксенія Володимирівна (10-й клас, ліцей «Перспектива»).

Керівники — Галина Федорівна Кириченко, , та Ірина Володимирівна Добровольська, .

Зі Львова:

  1. Гірна Марія Святославівна (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  2. Бажан Наталія Володимирівна (10-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  3. Пастущак Ольга Богданівна (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  4. Лещишин Максим Мирославович (10-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей).

Керівник — Андрій Богданович Романюк, .

З Чернівців:

  1. Антонюк Дмитро Володимирович (9-й клас, ліцей № 1);
  2. Княгніцький Віктор Андрійович (9-й клас, ліцей № 4);
  3. Андрух Анастасія Русланівна (10-й клас, гімназія № 7).

Керівник — Олена Олексіївна Карлова, .

Якщо ви написали керівникові команди свого регіону листа з побажанням долучитися до команди, але відповідь не надходить протягом трьох днів, будь ласка, зверніться до центрального оргкомітету: .

До Вроцлава ми запрошуємо чотирьох учасників, що показали найвищий — з великим відривом — результат у тій регіональній олімпіаді, в якій вони брали участь:

  1. Олексіюк Іван Максимович (11-й клас, Київ, ліцей № 171 «Лідер»);
  2. Геллер Михайло Олексійович (10-й клас, Запоріжжя, гімназія № 28);
  3. Гірна Марія Святославівна (11-й клас, Львів, Львівський фізико-математичний ліцей);
  4. Тригуб Антон Володимирович (10-й клас, Київ, гімназія «Академія»).

Ще одним членом команди України стане учасниця харківської олімпіади, яка на високий бал дистанційно написала другу регіональну олімпіаду (таку саму можливість пропонували і трьом іншим переможцям харківської олімпіади, але вони нею не скористалися):

  1. Степанюк Марія Олегівна (11-й клас, Київ, ліцей № 145).

Ми зв’яжемося з переможцями найближчим часом.

Відгуки (4, останній — 28 січня 2017)

Версія для друку

18 грудня 2015, 22:40

Розклад заходів на 2015/16 н. р.

До вашої уваги розклад заходів на 2015/16 н. р.:

Подія

Дата

Місце проведення

Хто може взяти участь

Шкільний етап олімпіади в Києві

22 жовтня, четвер
(для шкіл, що взяли
спільний текст)

Київ

Усі київські школярі;
рекомендовано для учнів 9—11-х класів

Регіональні відкриті олімпіади
(див. нижче)

7 і 21 листопада, суботи

Запоріжжя, Львів,
Харків, Чернівці
(але див. нижче)

Усі українські школярі за умови попередньої реєстрації;
рекомендовано для учнів 8—11-х класів

Районний етап олімпіади в Києві

13 грудня, неділя

Київ

Переможці шкільних олімпіад (ті, хто потрапив у заявку школи);
залежно від району до участі можуть допускати інших бажаючих з відповідного району

Інтернет-олімпіада

Інтернет

Усі українські та іноземні школярі, крім киян, за умови попередньої реєстрації;
рекомендовано для учнів 9—11-х класів

Відкриті лекції лінгвістів-науковців

лютий — квітень

Київ

Усі бажаючі за умови попередньої реєстрації

Перший тур білоруської олімпіади

14 лютого, неділя

Київ, Запоріжжя

Ті, хто написав онлайновий тур олімпіади у січні

Другий тур білоруської олімпіади

6 березня, неділя

Мінськ (Білорусь)

Від України — переможці першого туру олімпіади

Київська відкрита олімпіада

12 березня, субота
(командний тур);
13 березня, неділя
(особистий тур)

Київ

Усі українські та іноземні школярі за умови попередньої реєстрації;
рекомендовано для учнів 6—11-х класів

Фінальний етап польської олімпіади

9 квітня, субота

Вроцлав (Польща)

Від України — переможці осінніх регіональних олімпіад 2015/16 н. р.

Відбір на міжнародну олімпіаду

16 і 17 квітня

Київ

Переможці Київської відкритої олімпіади

Олімпіада зі штучного інтелекту,
еволюційної та нейробіології

30 травня

Київ

Усі українські школярі за умови попередньої реєстрації;
рекомендовано для старшокласників

Літні тренувальні збори

25...30 червня

Київ

Переможці відбору на міжнародну олімпіаду, а також інші бажаючі

Міжнародна олімпіада

24...30 липня

Майсур (Індія)

Переможці відбору на міжнародну олімпіаду

Детальніша інформація про кожен з перерахованих заходів з’являтиметься на сайті поступово.

Регіональні олімпіади цього року заплановано провести в чотирьох обласних центрах: до Харкова, який уже приймав олімпіаду 2014-го, долучаться Львів, Чернівці та Запоріжжя. Олімпіади мають відкритий характер: участь у кожній з них може взяти будь-який школяр регіону, так само як і учні з інших регіонів України (за умови попередньої реєстрації). Рекомендований вік учасників — не молодше за восьмий клас.

Регіон

Дата

Час

Місце проведення

Організатори

Запоріжжя
(сайт)

21 листопада, субота

9:30...14:00

Гімназія № 28

Галина Кириченко, гімназія № 28;
Ірина Добровольська, ліцей № 105

Львів
(сайт)

21 листопада, субота

9:45...14:00

Академічний корпус
Українського католицького університету
(на Козельницькій)

Олесь Добосевич, Український католицький університет;
Андрій Романюк, Національний університет «Львівська політехніка»

Харків
(сайт)

7 листопада, субота

9:45...14:00

Конференц-зал
стадіону «Металіст»

Олександр Крижановський, НВК № 45 «Академічна гімназія»;
Данило Мисак

Чернівці
(сайт)

21 листопада, субота

10:00...14:30

Факультет математики та інформатики
Чернівецького національного університету

Олена Карлова, Чернівецький національний університет

Переможцям регіональних олімпіад буде оплачено поїздку та проживання в Києві для участі в Київській відкритій олімпіаді, що пройде у березні. Крім того, тих, хто покаже найвищі результати, чекає участь у фінальному етапі польської олімпіади, що відбудеться у Вроцлаві у квітні 2016 р.

Якщо ви представляєте школу чи інший заклад у місті, якого ще немає у списку, та хочете провести олімпіаду у себе, будь ласка, надішліть заявку на адресу . Відповідь має надійти протягом двох днів.

Запрошуємо випускників, студентів, викладачів та інших зацікавлених осіб також брати участь: долучатися до складу журі, допомагати з організацією заходів, ставати авторами задач. Для цього надішліть на  (або на адресу організаторів олімпіади вашого регіону) листа з короткою інформацією про себе і про те, як саме ви могли б допомагати. Відповідь має надійти протягом двох днів.

Версія для друку

8 жовтня 2015, 23:50