ЗареєструватисяЗареєструватися

© 2014—2019 Данило Мисак© 2014—2019 Данило Мисак

Всі computer science змагання інших країн інтернет-олімпіада київська олімпіада лекції міжнародна олімпіада організація переможці посилання регіональні олімпіади розклад розповідь про поїздку сайт статистика тренувальні збори формат штучний інтелект

Підсумки регіональних олімпіад 2018/19 н. р.: поїздка в Київ

У грудні 2018 року у десяти регіонах України пройшли регіональні олімпіади з лінгвістики. Змагання відбувалися окремо у двох заліках: для учнів молодших класів (6, 7, 8) та для учнів старших класів (9, 10, 11). Переможців із кожного з регіонів ми традиційно запрошуємо на змагання всеукраїнського рівня — VI Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, — що пройде 16 і 17 березня цього року.

Вінниця:

  1. Месюра Марина (11-й клас, гімназія № 17);
  2. Остафійчук Олександра (7-й клас, гімназія № 17);
  3. Писаренко Антон (11-й клас, Вінницький технічний ліцей);
  4. Підгорний Ігор (10-й клас, школа № 27).

Дніпро:

  1. Воротинцева Марія (11-й клас, Обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю);
  2. Котвинська Аліса (8-й клас, Ліцей інформаційних технологій);
  3. Сафонов Нікіта (11-й клас, Обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю);
  4. Фролова Анастасія (11-й клас, Обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю).

Запоріжжя:

  1. Дмитренко Поліна (8-й клас, гімназія № 28);
  2. Зінченко Анна (8-й клас, гімназія № 6);
  3. Лавров Богдан (10-й клас, гімназія № 28);
  4. Леонова Віолетта (7-й клас, гімназія № 28).

Кривий Ріг:

  1. Копійка Катерина (8-й клас, гімназія № 127);
  2. Куждін Максим (11-й клас, школа № 114);
  3. Куждіна Марина (10-й клас, школа № 114);
  4. Куждіна Уляна (8-й клас, школа № 114).

Львів:

  1. Горелік Ілля (8-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  2. Забродська Анастасія (7-й клас, школа-гімназія ім. В. Симоненка);
  3. Панасюк Назар (10-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  4. Черновол Степан (10-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей).

Миколаїв:

  1. Левченко Вероніка (11-й клас, гімназія № 2);
  2. Пащенко Ксенія (8-й клас, гімназія № 2);
  3. Сердюкова Єлєна (10-й клас, Академія дитячої творчості).

Тернопіль:

  1. Вороняк Богдан (8-й клас, спеціалізована школа № 29);
  2. Грицина Ярослав (7-й клас, школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука).

Ужгород:

  1. Євтіхова Єва (10-й клас, Лінгвістична гімназія ім. Т. Шевченка);
  2. Кобаль Ігор (7-й клас, Лінгвістична гімназія ім. Т. Шевченка).

Харків:

  1. Животченко Ірина (8-й клас, гімназія № 144);
  2. Рощупкін Дмитро (9-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  3. Сидоров Денис (11-й клас, Технічний ліцей № 173);
  4. Шабанова Марія (10-й клас, спеціалізована школа № 156).

Чернівці:

  1. Головацька Яна (9-й клас, ліцей № 1);
  2. Гольдіна Олександра (6-й клас, спеціалізована школа «ОРТ» № 41);
  3. Кучера Юлія (8-й клас, ліцей № 1);
  4. Скутар Наталія (8-й клас, ліцей № 1).

Поїздка та проживання для переможців, що потрапили до наведеного списку, є безкоштовними. Для таких учнів буде забезпечено супровід у Київ.

Якщо ви не потрапили до списку, то можете взяти участь у київській олімпіаді, придбавши квитки й забронювавши житло за власний кошт. Зверніть, однак, увагу, що для всіх учасників обов’язковою є попередня реєстрація на олімпіаду. Реєстрація розпочнеться на сайті в кінці лютого.

Розклад заходів на 2018/19 н. р.

Нижче наводимо розклад заходів на 2018/19 н. р. Розклад є орієнтовним та протягом року може змінюватися.

Зверніть, будь ласка, увагу:

  • Цього року участь у фінальному етапі Київської відкритої олімпіади буде можливою для учнів, що не стали призерами попередніх етапів, але завчасно зареєструвалися (реєстрація проходитиме у лютому 2019 р.).
  • Регіональні олімпіади пройдуть лише в тих областях, які забезпечать їх організацію. Якщо ви представляєте навчальний заклад чи наукову установу і бажаєте провести даний етап змагання у своєму регіоні, ми будемо раді прийняти від вас заявку на адресу .

Подія

Дати

Місце проведення

Хто може взяти участь

Шкільний етап олімпіади

жовтень

Київ та окремі школи України

Усі бажаючі учні шкіл, що зголосилися провести у себе етап

Районний етап олімпіади в Києві

2 грудня,
неділя

Київ

Переможці шкільних олімпіад у Києві

Регіональні відкриті олімпіади

2 грудня,
неділя

Вибрані регіони

Усі українські учні, крім киян, за умови попередньої реєстрації

Тренувальний тур інтернет-олімпіади

18...21 січня

Інтернет

Українські та іноземні школярі за умови попередньої реєстрації

Інтернет-олімпіада

25...28 січня

Київська відкрита олімпіада

16 березня, субота
(командний тур);
17 березня, неділя
(особистий тур)

Київ

Переможці районного етапу, регіональних олімпіад, а також інші бажаючі за умови попередньої реєстрації

Відбір на міжнародну олімпіаду

27 квітня — 1 травня

Київ

Переможці Київської відкритої олімпіади

Олімпіада Asia Pacific

5 травня

Київ

Усі охочі учасники відбору на міжнародну олімпіаду

Літні тренувальні збори

червень чи липень

Київ

Переможці відбору на міжнародну олімпіаду та частина призерів Київської відкритої олімпіади

Міжнародна олімпіада

28 липня — 3 серпня

Йон’їн (Південна Корея)

Переможці відбору на міжнародну олімпіаду


Відгуки (19, останній — 15 лютого 2019)

Версія для друку

30 вересня 2018, 20:10

Підсумки регіональних олімпіад 2017/18 н. р.: поїздка в Київ

У грудні 2017 року у семи областях України пройшли регіональні олімпіади з лінгвістики. Змагання відбувалися окремо у двох заліках: для учнів молодших класів (6, 7, 8) та для учнів старших класів (9, 10, 11). Переможців із кожного з регіонів ми традиційно запрошуємо на змагання всеукраїнського рівня — V Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, — що пройде 10 і 11 березня цього року.

Вінниця:

  1. Матвієнко Владислава (8-й клас, Вінницький технічний ліцей);
  2. Міхалакі В’ячеслав (11-й клас, Вінницький технічний ліцей);
  3. Писаренко Антон (10-й клас, Вінницький технічний ліцей);
  4. Салієва Віра (9-й клас, Вінницький технічний ліцей).

Запоріжжя:

  1. Бердюк Катерина (8-й клас, гімназія № 28);
  2. Бєлікова Маргарита (8-й клас, гімназія № 28);
  3. Лавров Богдан (9-й клас, гімназія № 28);
  4. Морозов Андрій (9-й клас, гімназія № 28).

Львів:

  1. Дигдалович Остап (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  2. Кузик Олег (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  3. Окіс Юрій (8-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
  4. Слюзар Катерина (9-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей).

Миколаїв:

  1. Гільмутдінова Ельміра (5-й клас, гімназія № 2);
  2. Пащенко Ксенія (7-й клас, гімназія № 2).

Тернопіль:

  1. Демчук Анастасія (11-й клас, школа № 24);
  2. Сенчук Святослав (11-й клас, спеціалізована школа № 3).

Харків:

  1. Коваль Ілля (11-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  2. Обозний Максим (9-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  3. Райваховський Микола (11-й клас, гімназія № 152);
  4. Рощупкін Дмитро (8-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
  5. Симоненко Михайло (8-й клас, ОСШІ «Обдарованість»).

Чернівці:

  1. Виклюк Аліна (8-й клас, ліцей № 2);
  2. Немилостива Поліна (7-й клас, гімназія № 5);
  3. троє з шести переможців у старших класах (Беня, Війтенко, Гуцу, Ліщинський, Нестеренко, Цепілова) за результатами додаткового відбору.

Поїздка та проживання для переможців, що потрапили до наведеного списку, є безкоштовними. Для таких учнів буде забезпечено супровід у Київ.

Якщо ви не потрапили до списку, але стали призером регіонального етапу (здобули I, II або III місце), то можете взяти участь у київській олімпіаді власним коштом. Для цього слід зробити таке:

  • Якщо ви хочете поїхати у супроводі керівника від вашого регіону, зв’яжіться з організаторами регіональної олімпіади у вашій області (призерам олімпіади в Харкові, а також учням з інших регіонів, які не мають контактних даних організаторів регіональної олімпіади, слід писати на адресу ).
  • Не пізніше ніж 1 березня надішліть на адресу електронну копію або скан придбаного на ваше ім’я квитка у Київ (підтвердження про отримання має надійти не пізніше ніж 2 березня).

Відгуки (5, останній — 8 січня 2018)

Версія для друку

3 січня 2018, 00:25

Щодо участі у фінальному етапі V Київської відкритої олімпіади з лінгвістики

Нагадуємо, що до участі у фінальному етапі V Київської відкритої олімпіади з лінгвістики, яка пройде у березні 2018 р., буде запрошено лише учасників відбіркових етапів, що показали гарні результати.

Як в особистому, так і в командному турі участь зможуть узяти лише такі школярі:

  • Переможці районного етапу олімпіади в Києві (3 грудня): певна кількість призерів районного етапу на розсуд журі та оргкомітету в кожному окремому районі.
  • Переможці регіональних олімпіад (2 і 3 грудня): за спільним рішенням організаторів регіональних олімпіад та координаторів у Києві.
  • Переможці інтернет-олімпіади (орієнтовно 28 січня): відповідно до рішення журі інтернет-олімпіади.
  • Учні, що посіли I та II місця на особистому турі IV Київської відкритої олімпіади (березень 2017 р.) за умови, що вони візьмуть участь у цьогорічній інтернет-олімпіаді та покажуть на ній ненульовий результат.

Відгуки (9, останній — 27 лютого 2018)

Версія для друку

28 листопада 2017, 22:55

Розклад заходів на 2017/18 н. р.

Нижче наводимо розклад заходів на 2017/18 н. р. Розклад є орієнтовним та протягом року може змінюватися.

Зверніть, будь ласка, увагу:

  • На відміну від попередніх років, участь у цьогорічній Київській відкритій олімпіаді зможуть узяти виключно переможці відкритих відбіркових етапів: київської районної олімпіади чи регіональних олімпіад та — додатково — переможці інтернет-олімпіади, яка пройде наприкінці січня (як виняток, журі може запросити до участі у Київській олімпіаді школярів, які не стали переможцями жодного з цих змагань, але показували гарні результати раніше — див. уточнення).
  • Регіональні олімпіади пройдуть лише в тих областях, які забезпечать їх організацію. Якщо ви представляєте навчальний заклад чи наукову установу і бажаєте провести даний етап змагання у своєму регіоні, ми будемо раді прийняти від вас заявку на адресу (відповідь має надійти протягом доби).

Подія

Дати

Місце проведення

Хто може взяти участь

Шкільний етап олімпіади в Києві

жовтень — листопад

Київ

Учні з Києва

Районний етап олімпіади в Києві

3 грудня,
неділя

Київ

Переможці шкільних олімпіад

Регіональні відкриті олімпіади

3 грудня,
неділя

Вибрані регіони

Усі українські учні, крім киян, за умови попередньої реєстрації

Інтернет-олімпіада

27...29 січня

Інтернет

Українські та іноземні школярі за умови попередньої реєстрації

Київська відкрита олімпіада

10 березня, субота
(командний тур);
11 березня, неділя
(особистий тур)

Київ

Переможці районного етапу, регіональних олімпіад та/або інтернет-олімпіади

Відбір на міжнародну олімпіаду і тренувальні збори

6...9 квітня

Київ

Переможці Київської відкритої олімпіади

Літні тренувальні збори

19...24 липня

Київ

Переможці відбору на міжнародну олімпіаду та частина призерів Київської відкритої олімпіади

Міжнародна олімпіада

25...31 липня

Прага (Чехія)

Переможці відбору на міжнародну олімпіаду


Відгуки (12, останній — 31 січня 2018)

Версія для друку

30 вересня 2017, 22:45

12