Всі
computer science
змагання інших країн
інтернет-олімпіада
київська олімпіада
лекції
міжнародна олімпіада
онлайн-олімпіада
організація
переможці
пізнавальне
посилання
програма
регіональні олімпіади
розклад
розповідь про поїздку
сайт
статистика
тренувальні збори
українська олімпіада
формат
штучний інтелект
Щодо участі у фінальному етапі V Київської відкритої олімпіади з лінгвістики
Нагадуємо, що до участі у фінальному етапі V Київської відкритої олімпіади з лінгвістики, яка пройде у березні 2018 р., буде запрошено лише учасників відбіркових етапів, що показали гарні результати.
Як в особистому, так і в командному турі участь зможуть узяти лише такі школярі:
- Переможці районного етапу олімпіади в Києві (3 грудня): певна кількість призерів районного етапу на розсуд журі та оргкомітету в кожному окремому районі.
- Переможці регіональних олімпіад (2 і 3 грудня): за спільним рішенням організаторів регіональних олімпіад та координаторів у Києві.
- Переможці інтернет-олімпіади (орієнтовно 28 січня): відповідно до рішення журі інтернет-олімпіади.
- Учні, що посіли I та II місця на особистому турі IV Київської відкритої олімпіади (березень 2017 р.) за умови, що вони візьмуть участь у цьогорічній інтернет-олімпіаді та покажуть на ній ненульовий результат.
Відгуки (9, останній — 27 лютого 2018)
Розклад заходів на 2017/18 н. р.
Нижче наводимо розклад заходів на 2017/18 н. р. Розклад є орієнтовним та протягом року може змінюватися.
Зверніть, будь ласка, увагу:
- На відміну від попередніх років, участь у цьогорічній Київській відкритій олімпіаді зможуть узяти виключно переможці відкритих відбіркових етапів: київської районної олімпіади чи регіональних олімпіад та — додатково — переможці інтернет-олімпіади, яка пройде наприкінці січня (як виняток, журі може запросити до участі у Київській олімпіаді школярів, які не стали переможцями жодного з цих змагань, але показували гарні результати раніше — див. уточнення).
- Регіональні олімпіади пройдуть лише в тих областях, які забезпечать їх організацію. Якщо ви представляєте навчальний заклад чи наукову установу і бажаєте провести даний етап змагання у своєму регіоні, ми будемо раді прийняти від вас заявку на адресу (відповідь має надійти протягом доби).
Шкільний етап олімпіади в Києві | жовтень — листопад | Київ | Учні з Києва |
Районний етап олімпіади в Києві | 3 грудня, неділя | Київ | Переможці шкільних олімпіад |
Регіональні відкриті олімпіади | 3 грудня, неділя | Вибрані регіони | Усі українські учні, крім киян, за умови попередньої реєстрації |
Інтернет-олімпіада | 27...29 січня | Інтернет | Українські та іноземні школярі за умови попередньої реєстрації |
Київська відкрита олімпіада | 10 березня, субота (командний тур); 11 березня, неділя (особистий тур) | Київ | Переможці районного етапу, регіональних олімпіад та/або інтернет-олімпіади |
Відбір на міжнародну олімпіаду і тренувальні збори | 6...9 квітня | Київ | Переможці Київської відкритої олімпіади |
Літні тренувальні збори | 19...24 липня | Київ | Переможці відбору на міжнародну олімпіаду та частина призерів Київської відкритої олімпіади |
Міжнародна олімпіада | 25...31 липня | Прага (Чехія) | Переможці відбору на міжнародну олімпіаду |
Відгуки (12, останній — 31 січня 2018)
Статистика відвідувань: 2016/17 н. р.
До вашої уваги детальна статистика відвідувань сайта українських лінвістичних змагань ling.org.ua у період з 1 вересня 2016 року до 31 серпня 2017 року та її порівняння з попередніми показниками.
Загальна статистика:
- Відвідувань сайта: 39 024 (+10 %).
- Унікальних пристроїв, з яких відвідували сайт: 8228 (−13 %).
- Переглядів сторінок: 122 343 (+21 %).
- Середня тривалість відвідування: 3 хв 49 с (+6 %).
- Найбільша відвідуваність за день: понад 1800 сеансів із понад 600 пристроїв (у день публікації результатів Київської відкритої олімпіади) (+100 %).
- Зареєстрованих користувачів, що відвідували сайт: 234 (із них 158 зареєструвалися протягом звітного періоду) (+10 %).
Принаймні по 250 відвідувань сайта було здійснено з одинадцяти регіонів України:
- Київ: 26 470 сеансів (+17 %).
- Львівська область: 2226 сеансів (−36 %).
- Запорізька область: 1815 сеансів (−8 %).
- Київська область: 1292 сеанси (+76 %).
- Харківська область: 1112 сеансів (−25 %).
- Дніпропетровська область: 857 сеансів (+150 %).
- Чернівецька область: 793 сеанси (−27 %).
- Одеська область: 775 сеансів (+297 %).
- Вінницька область: 714 сеансів (+167 %).
- Миколаївська область: 308 сеансів (+431 %).
- Тернопільська область: 275 сеансів (+104 %).
Трійка країн, з яких сайт відвідують найчастіше, виглядає таким чином:
- Україна: 37 383 сеанси (+10 %).
- США: 412 сеансів (+107 %).
- Росія: 325 сеансів (−18 %).
Інформацію зібрано за допомогою системи Google Analytics.
Відгуки (3, останній — 28 січня 2018)
Підсумки регіональних олімпіад 2016/17 н. р.: поїздки у Київ і Ригу
У листопаді 2016 та січні 2017 року у дев’яти областях України пройшли регіональні олімпіади з лінгвістики. Змагання відбувалися окремо у двох заліках: для учнів молодших класів (6, 7, 8) та для учнів старших класів (9, 10, 11). Переможців в обох заліках із кожного з регіонів запрошуємо на змагання всеукраїнського рівня — IV Київську відкриту олімпіаду з лінгвістики, — що пройде 11 і 12 березня цього року.
Поїздка та проживання для переможців, що потрапили до списку, наведеного нижче, є безкоштовними. Решта школярів також може приїхати на київську олімпіаду, але власним коштом.
Вінниця:
- Бандерс Марія (11-й клас, гімназія № 17);
- Салієва Віра (8-й клас, Вінницький технічний ліцей);
- Чоботок Владислав (8-й клас, Вінницький технічний ліцей);
- Шкарапута Анастасія (11-й клас, гімназія № 17).
Дніпро:
- Білоус Едуард (8-й клас, Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю);
- Величко Ірина (8-й клас, Ліцей інформаційних технологій);
- Сафонов Нікіта (9-й клас, Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю);
- Шпорта Данило (9-й клас, Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю).
Запоріжжя:
- Волович Владислав (8-й клас, гімназія № 28);
- Геллер Михайло (11-й клас, гімназія № 28);
- Лавров Богдан (8-й клас, гімназія № 28);
- Люшняк Катерина (11-й клас, ліцей № 105);
- Петренко Ксенія (8-й клас, гімназія № 28).
Львів:
- Бажан Наталія (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
- Кузик Олег (10-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
- Лещишин Максим (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей);
- Слюзар Катерина (8-й клас, НВК ім. В. Стуса);
- Тимечко Максим (7-й клас, школа № 34 ім. М. Шашкевича).
Миколаїв:
- Мірошниченко Лада (11-й клас, школа № 22);
- Паплаускайте Анастасія (10-й клас, Перша українська гімназія ім. М. Аркаса);
- Пащенко Ксенія (7-й клас, гімназія № 2).
Одеса:
- Гордієнко Антон (11-й клас, школа № 92);
- Леонова Дар’я (7-й клас, Рішельєвський ліцей);
- Леончик Вероніка (6-й клас, школа № 80);
- Свечіхін Євгеній (9-й клас, Рішельєвський ліцей).
Тернопіль:
- Іванійчук Арсен (10-й клас, школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука);
- Папірянська Софія (7-й клас, школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука);
- Чуловський Валерій (11-й клас, школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука).
Харків:
- Коваль Ілля (10-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
- Обозний Максим (8-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
- Рощупкін Дмитро (7-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»);
- Симоненко Михайло (7-й клас, гімназія № 23);
- Шапран Микита (10-й клас, НВК № 45 «Академічна гімназія»).
Чернівці:
- Бєня Валерія (10-й клас, гімназія № 5);
- Гунчак Алла (8-й клас, школа № 37);
- Гуцу Анжеліка (10-й клас, гімназія № 6);
- Цепілова Олександра (8-й клас, ліцей № 1).
З усіма учнями з вищенаведеного списку мають зв’язатися з приводу поїздки в Київ щонайпізніше 20 лютого. Якщо з вами не зв’язалися, повідомте про це на адресу до 24 лютого.
Крім того, як заохочення, учнів, що показали найвищі по Україні результати на регіональному етапі, було запрошено до участі у заключному турі латвійської національної лінгвістичної олімпіади, що проходить у Ризі 19 лютого. До переліку цих учнів увійшли:
- Бажан Наталія (11-й клас, Львівський фізико-математичний ліцей) — відмовилася через участь в іншій олімпіаді;
- Віткіна Анна (8-й клас, Київ, Український фізико-математичний ліцей);
- Коваль Ілля (10-й клас, Харків, НВК № 45 «Академічна гімназія») — відмовився через участь в іншій олімпіаді;
- Лавров Богдан (8-й клас, Запоріжжя, гімназія № 28);
- Петрусенко Влада (9-й клас, Київ, Новопечерська школа);
- Семків Назар (11-й клас, Київ, ліцей № 171 «Лідер»);
- Тригуб Антон (11- клас, Київ, гімназія «Академія») — відмовився через участь в іншій олімпіаді.
Розклад заходів на 2016/17 н. р.
До вашої уваги розклад заходів на 2016/17 н. р. Зверніть увагу, що розклад є орієнтовним та протягом року може змінюватися й доповнюватися новими заходами.
Шкільний етап олімпіади в Києві | жовтень | Київ | Учні з Києва |
Районний етап олімпіади в Києві | 27 листопада, неділя | Київ | Переможці шкільних олімпіад та інші бажаючі |
Регіональні відкриті олімпіади (перший варіант) | 27 листопада, неділя | Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Тернопіль, Чернівці | Учні з відповідних регіонів за умови попередньої реєстрації |
Регіональні відкриті олімпіади (другий варіант) | січень | Одеса, Харків | Учні з відповідних регіонів за умови попередньої реєстрації |
Інтернет-олімпіада | 28 січня, субота | Інтернет | Українські та іноземні школярі за умови попередньої реєстрації |
Другий тур латвійської олімпіади | 19 лютого, неділя | Рига (Латвія) | Від України — переможці регіональних олімпіад |
Перший тур білоруської олімпіади | 26 лютого, неділя | Київ та за потреби інші міста | Переможці онлайнового туру білоруської олімпіади (перша половина лютого) |
Київська відкрита олімпіада | 11 березня, субота (командний тур); 12 березня, неділя (особистий тур) | Київ | Українські та іноземні школярі за умови попередньої реєстрації |
Другий тур білоруської олімпіади | 19 березня, неділя | Мінськ (Білорусь) | Від України — переможці першого туру білоруської олімпіади |
Відбір на міжнародну олімпіаду і тренувальні збори | 14...17 квітня | Конча-Заспа | Переможці Київської відкритої олімпіади |
Олімпіада з computer science | 2 травня, вівторок | Київ | Українські школярі за умови попередньої реєстрації |
Літні тренувальні збори | 7...12 липня | Київ | Переможці відбору на міжнародну олімпіаду, а також інші бажаючі |
Міжнародна літня школа | 16...28 липня | Нарва (Естонія) | Окремі переможці відбору на міжнародну олімпіаду |
Міжнародна олімпіада | 30 липня — 5 серпня | Дублін (Ірландія) | Переможці відбору на міжнародну олімпіаду |
Відгуки (1, доданий 17 листопада 2016)
12345678